40+ - Oulu aikataulu
Arkipäivisin aikataulu
Asema | Lähtö #1 |
---|---|
Keskustie P | 06.55 |
Kellotie P | 06.55 |
Sammontie P | 06.56 |
Koivikko P | 06.58 |
Korivaaran Koulu P | 06.58 |
Tyrnävän Th P | 06.59 |
Korilantie P | 06.59 |
Soso P | 07.00 |
Huovisentie P | 07.00 |
Vääräntie P | 07.00 |
Rönköntie P | 07.01 |
Nokiantie P | 07.02 |
Riihikyläntie P | 07.02 |
Keränen P | 07.03 |
Kaupintie P | 07.03 |
Männikkö P | 07.04 |
Arola P | 07.04 |
Rova P | 07.05 |
Laitasaaren Koulu P | 07.06 |
Kosulankylä P | 07.06 |
Viskaali Th P | 07.07 |
Malurintie P | 07.08 |
Oulun Ja Muhoksen Raja P | 07.09 |
Hangas Th P | 07.10 |
Pikkaraisenkylä P | 07.10 |
Jauholantie P | 07.11 |
Pikkarala P | 07.12 |
Raita-Ahontie P | 07.12 |
Vasankangas Th P | 07.13 |
Pikkuharjuntie P | 07.14 |
Vanhantien Th P | 07.15 |
Määtäntie P | 07.16 |
Turkansaari Th P | 07.17 |
Kievarintie P | 07.17 |
Madekosken Th P | 07.18 |
Sääskensuon Th P | 07.19 |
Konttisenkangas P | 07.20 |
Heikkilänsaari P | 07.21 |
Heikkilänkankaan Th P | 07.22 |
Juurus Th P | 07.22 |
Naavakuusi P | 07.24 |
Maikkulantien Th P | 07.25 |
Poikkimaantie P | 07.28 |
Svaanin Th P | 07.30 |
Sarkkapuisto P | 07.31 |
Oulunsuun Koulu P | 07.31 |
Kastellinhäkki P | 07.32 |
Oys Kajaanintie P | 07.33 |
Kontinkangas P | 07.33 |
Välkkylä E | 07.36 |
Raksila P | 07.37 |
Linja-Autoasema E | 07.39 |
Rautasaari P | 07.41 |
Rotuaari | 07.42 |
Pekuri P | 07.44 |
Oulun joukkoliikenne Bus aikataulu - 40+ (Oulu)
Oulun joukkoliikenne Bus-aikataulu reitillä 40+ Oulu, tarjoaa matkustajille luotettavan aikataulun. Aikataulu koskee matkasuunnitelmaa paikasta Keskustie P asema paikkaan Pekuri P asema, mutta aikataulu saattaa muuttua eri syistä johtuen.
Voit käyttää online-reaaliaikaista aikatauluja tai tarkastella arvioituja aikatauluja Bus. Suunnittele matkasi tälle päivälle, huomiselle tai viikonlopun aikataulun mukaan ja ajan tasalla olevan Oulun joukkoliikenne aikataulumme avulla. Päivitämme aikataulun 40+, Muhos - Oulu, päivittäin keskiyöllä.