קו 42א
כניסה ראשית/הדסה עין כרם←קרית הממשלה/לורך
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 42א של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 42א (כניסה ראשית/הדסה עין כרם←קרית הממשלה/לורך) יש 22 תחנות. מסלול הקו מתחיל בכניסה ראשית/הדסה עין כרם ומסתיים בקרית הממשלה/לורך.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 42א כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כניסה ראשית/הדסה עין כרם←קרית הממשלה/לורך (22 תחנות)
כניסה ראשית/הדסה עין כרם
מרכז הסטודנט/הדסה עין כרם
צומת אורה
הכפר השוודי/סולד
מרכז פיליפ ליאון/סולד
המפלצת/טהון
טהון/בורוכוב
מרכז מסחרי/אורוגוואי
אורוגואי/מרקו ברוך
גולומב/בוליביה
גולומב/קוליץ
גולומב/הצלם רחמים
גולומב/סן מרטין
צומת פת/הרב הרצוג
הרב הרצוג/שח''ל
בזק/זלמן שניאור
גרשון שקד/בצלאל בזק
קמפוס ספרא/המכון למדעי החיים
הספרייה הלאומית
קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה
וולפסון/קפלן
קרית הממשלה/לורך
שאלות ותשובות לגבי קו 42א
מתי מתחיל לפעול קו 42א?
קו 42א מתחיל לפעול ב-06:45 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 42א מפסיק לעבוד?
קו 42א מפסיק לפעול ב-20:15 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 42א?
כדי לראות מתי קו כניסה ראשית/הדסה עין כרם←קרית הממשלה/לורך האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כניסה ראשית/הדסה עין כרם←קרית הממשלה/לורך הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 42א (כניסה ראשית/הדסה עין כרם←קרית הממשלה/לורך)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כניסה ראשית/הדסה עין כרם←קרית הממשלה/לורך (כניסה ראשית/הדסה עין כרם←קרית הממשלה/לורך) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 42א של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 42א עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 42א לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 42א הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 42א
קו 42א פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 06:45 - 20:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:45 - 20:15 | 12 |
ב׳ | 06:45 - 20:15 | 12 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:45 - 20:15 | 12 |
ה׳ | 06:45 - 20:15 | 12 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל42א (מ כניסה ראשית/הדסה עין כרם), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 42א (כניסה ראשית/הדסה עין כרם←קרית הממשלה/לורך) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 42א
תעריף הנסיעה ב42א (כניסה ראשית/הדסה עין כרם←קרית הממשלה/לורך) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
42א (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 42א היא כניסה ראשית/הדסה עין כרם והתחנה האחרונה היא קרית הממשלה/לורך.
קו 42א (כניסה ראשית/הדסה עין כרם←קרית הממשלה/לורך) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 42א. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 42א.
מעקב אחר קו האוטובוס 42א בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 42א (כניסה ראשית/הדסה עין כרם←קרית הממשלה/לורך) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 42א או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 42א ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 39 - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 80 - הרצל/הסביונים-קרית עקרון<->בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד-1#/ לוח זמנים
- 18 - דרך הדשנים/צומת קרית אתא-חיפה<->הדשנים-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 490 - ת.רכבת תל אביב - סבידור/רציפים B-תל אביב יפו<->ברעם/האומן-ירושלים-1#
- 3 - בר רב האי/סעדיה הגאון-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 80 - עזרא/סמטת נחמני-רחובות<->בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד-1ז/ לוח זמנים
- 94 - שדרות הציונות/העצמאות-ראשון לציון<->יהודה הלוי/הגדוד העברי-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 39 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 40א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->חטיבת כרמלי ד-חיפה-1כ/ לוח זמנים
- 950 - צומת אל על-נמל תעופה בן גוריון<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-3א/ לוח זמנים
- 19 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 91 - מעלות דוד/סביון-רכסים<->הנרקיסים/האירוסים ב-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 31 - בית ספר קציר/בן ציון פוגל-רחובות<->מרבד הקסמים/כביש 411-קרית עקרון-1#/ לוח זמנים
- 79 - מגן דוד אדום/דרך השלום-נשר<->הרצליה/הנביאים-חיפה-2ה/ לוח זמנים
- 407 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->מסוף עין התכלת/הורדה-נתניה-3#/ לוח זמנים
- 112 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->השיטה/החרוב-נשר-1#/ לוח זמנים
- 16 - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 24 - מסוף קריית שרת-חולון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 58 - נגבה/שדה נחום-ראשון לציון<->יעקב פריימן/בנימין שמוטקין-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 276 - המלך חסן השני/כביש 40-קרית עקרון<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים