433-linja
Martinlaakso
HSL
HSL 433 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
433-bussilla (Martinlaakso) on 20 pysäkkiä alkaen asemalta Kivistön Asema ja päättyen asemalle Martinlaakso.
Valitse alta mikä tahansa 433-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Martinlaakso (20 pysäkkiä)
Kivistön Asema
Safiiriaukio
Tikkurilantie
Kisällintie
Korpitie
Vantaanjänne
Rahkatie
Petas
Rahkatie
Vantaanjänne
Vantaanmäki
Vantaanpuisto
Vantaanreitti
Härkähaankuja
Vehkala
Sanomatie
Vantaankosken Asema
Laajavuorentie
Kivivuorenkuja
Martinlaakso
433 UKK
Mihin aikaan 433 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 433 bussi -pysäkillä klo 06:09 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 433 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 433 bussi -pysäkillä klo 22:15 päivnä sunnuntai.
Milloin 433 bussi saapuu?
Milloin Martinlaakso bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Martinlaakso bussi aikataulut.
Onko lähelläni 433 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 433 bussi pysäkki.
433-bussi -aikataulu
433 bussi reitti kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 06:09 - 23:28
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 06:09 - 23:28 | 58 - 67 |
ti | 06:09 - 23:28 | 58 - 67 |
ke | 06:09 - 23:28 | 58 - 67 |
to | 06:09 - 23:28 | 58 - 67 |
pe | 06:09 - 23:28 | 58 - 67 |
la | 06:15 - 23:15 | 60 |
su | 08:15 - 22:15 | 60 |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 433 (asemalta Kivistön Asema), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 433 (Martinlaakso) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
433 -linjan bussi-maksu
HSL 433 (Martinlaakso) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja HSL:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai HSL:n viralliselta verkkosivustolta.
433 (HSL)
433-bussin ensimmäinen pysäkki on Kivistön Asema ja viimeinen pysäkki on Martinlaakso. 433 (Martinlaakso) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 433 -linjalla on 20 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 17 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 433-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 433-bussi-linjalle.
Linjojen 433 reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 433 (Martinlaakso) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 433 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 433, Helsinki
433 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 206 - Leppävaara-Kera/ Aikataulu
- 903K - Kirkkonummi-Kantvik-Hila/ Aikataulu
- 97V - Itäkeskus(M)-Puotila-Vartioharju-Mellunmäki(M)/ Aikataulu
- 52 - Kuninkaantammi-Kannelmäki-Huopalahti-Munkkivuori-Otaniemi/ Aikataulu
- 909K - Veikkola-Lapinkylä-Oitmäki/ Aikataulu
- 134N - Kamppi-Niittykumpu (M)-Espoon keskus-Suvela-Tuomarila/ Aikataulu
- 159 - Matinkylä (M)-Latokaski/ Aikataulu
- 175 - Matinkylä (M)-Sarvvik-Masala-Jorvas/ Aikataulu
- 85K - Herttoniemi(M)-Yliskylä-Jollas/ Aikataulu
- 739 - Rautatientori-Kuninkaanmäki-Nikinmäk-Korso/ Aikataulu
- 53 - Arabia-Oulunkylä-Maunula-Pohjois-Haaga-Konala-Uusmäki/ Aikataulu
- 82 - Herttoniemi(M)-Roihuvuori-Itäkeskus(M)/ Aikataulu
- 987B - Nikkilä-Laukkoski-Pornainen/ Aikataulu
- 22B - Lauttasaari (M)-Katajaharju/ Aikataulu
- 137 - Matinkylä (M)-Matinkallio-Piispankylä-Kuitinmäki/ Aikataulu
- 213N - Kamppi-Meilahti-Laajalahti-Suvela-Espoon keskus/ Aikataulu
- 500 - Itäkeskus(M)-Pasila-Munkkivuori/ Aikataulu
- 67 - Rautatientori-Maunula-Pakila-Torpparinmäki/ Aikataulu
- 119 - Tapiola-Niittykumpu/ Aikataulu
- 841N - Rautatientori-Östersundom-Söderkulla-Nikkilä-Jokimäki/ Aikataulu