785-linja
Nikkilä
HSL
HSL 785 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
785-bussilla (Nikkilä) on 35 pysäkkiä alkaen asemalta Rautatientori ja päättyen asemalle Kartanonrinne.
785 bussi -aikataulun yhteenveto tulevalle viikolle: se lähtee kerran päivässä 15:55. Toiminnassa tällä viikolla: arkipäivisin.
Valitse alta mikä tahansa 785-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Nikkilä (35 pysäkkiä)
Rautatientori
Hakaniemi
Haapaniemi
Sörnäinen (M)
Ristikkokatu
Paavalinkirkko
Kumpulan Kampus
Sumatrantie
Koskelan Varikko
Viikki
Sorvatie
Sipoontie
Träskomossen
Svartböle
Kuckubacka
Länsitie
Johanneberg
Norkon
Hakatie
Kuninkaantie
Nybacka
Laulas
Kappalaisentie
Martinkyläntien Th
Suursuontie
Nikkilän Terv.Asema
Nikkilä
Kirkkoniityntie
Nikkilän Juhlatalo
Itäinen Jokipuisto
Segrispuisto
Bubbiksenpolku
Kartanontie
Viljatie
Kartanonrinne
785 UKK
Mihin aikaan 785 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 785 bussi -pysäkillä klo 15:55 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 785 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 785 bussi -pysäkillä klo 15:55 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 785 bussi saapuu?
Milloin Nikkilä bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Nikkilä bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 785 (Nikkilä) bussi?
Nikkilä (Nikkilä) bussi-lippu maksaa €2.80–€4.50.
Onko lähelläni 785 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 785 bussi pysäkki.
785-bussi -aikataulu
785-bussi reitti kulkee arkipäivisin. Säännölliset kulkuajat: 15:55
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 15:55 | Yksittäinen lähtö |
ti | 15:55 | Yksittäinen lähtö |
ke | 15:55 | Yksittäinen lähtö |
to | 15:55 | Yksittäinen lähtö |
pe | 15:55 | Yksittäinen lähtö |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 785 (asemalta Rautatientori), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 785 (Nikkilä) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
785 -linjan bussi-maksu
HSL 785 (Nikkilä) -matkan hinta on välillä €2.80–€4.50. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukuluista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
785 (HSL)
785-bussin ensimmäinen pysäkki on Rautatientori ja viimeinen pysäkki on Kartanonrinne. 785 (Nikkilä) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 785 -linjalla on 35 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 61 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 785-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 785-bussi-linjalle.
Linjojen 785 reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 785 (Nikkilä) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 785 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 785, Helsinki
785 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 158 - Matinkylä (M)-Nöykkiö-Tillinmäki-Espoonlahti (M)/ Aikataulu
- 978 - Keinukallio-Sorsakorpi-Keravan asema/ Aikataulu
- 502 - Kallio-Meilahti-Munkkiniemi-Leppävaara/ Aikataulu
- 96N - Rautatientori-Aurinkolahti-Vuosaari(Porslahdentie)/ Aikataulu
- 711K - Hakaniemi-Kuusikko-Tikkurila/ Aikataulu
- 246K - Espoon keskus-Kellonummi-Röylä/ Aikataulu
- 40 - Elielinaukio-Haaga-Kannelmäki/ Aikataulu
- 916 - Kuntakeskus-Siuntion kk.-Suitia-Pauni/ Aikataulu
- 163 - Espoonlahti (M)-Tillinmäki-Saunalahti-Kurttila/ Aikataulu
- 989B - Pornainen-Halkia-Pihlajamäki/ Aikataulu
- 787K - Rautatientori-Kuninkaanmäki-Nikkilä-Pornainen/ Aikataulu
- 181 - Kirkkonummi-Siuntio/ Aikataulu
- 173Z - Matinkylä (M)-Kirkkonummi-Upinniemi/ Aikataulu
- 553K - Hakunila-Malmi-Maunula-Leppävaara/ Aikataulu
- 965T - Hyrylä-Rusutjärvi-Jäniksenlinna-Perttu-Jokela/ Aikataulu
- 59 - Sompasaari-Kalasatama(M)-Pasila-Pitäjänmäki-Malminkartano/ Aikataulu
- 74 - Karhupuisto-Malmi-Tapanila-Puistola-Heikinlaakso/ Aikataulu
- 236 - Leppävaara-Viherlaakso-Kalajärvi-Serena/ Aikataulu
- 117 - Tapiola-Aarnivalkea-Itäranta-Tapiola/ Aikataulu
- 711 - Hakaniemi-Kuusikko-Tikkurila/ Aikataulu