קו 5א
ששת הימים/עין נטפים←בית עלמין אילת
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 5א של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 5א (ששת הימים/עין נטפים←בית עלמין אילת) יש 68 תחנות. מסלול הקו מתחיל בששת הימים/עין נטפים ומסתיים בבית עלמין אילת.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 5א כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ששת הימים/עין נטפים←בית עלמין אילת (68 תחנות)
ששת הימים/עין נטפים
ששת הימים/עין יהב
דרך התבלינים/כוכב
דפנה/גדילן
דפנה/מרווה
דרך הבשמים
דודאים/שן הארי
דרך התבלינים/דודאים
דרך התבלינים/ששת הימים
שרה אמנו/רות המואביה
שרה אמנו/אסתר המלכה
דרך הרים/עין יהב
דרך הרים/עין נטפים
עין נטפים/בני ישראל
עין נטפים/ששת הימים
החשמונאים/העמונים
החשמונאים/הלויים
החשמונאים/המדיינים
החשמונאים/כנענים
הנבטים/בני ישראל
הנבטים/המכבים
ששת הימים/האגס
איצטדיון רבין/ששת הימים
ששת הימים/דרך יותם
ששת הימים/יהושפט
דקר/חלילן
דקר/בתרן
דקר/גני קנדה
זהרון/משעול גיטרן
זהרון/מרכז עינת
החותרים/הסיגלית
הסיגלית/משעול דרדר
יהל/החותרים
יהל/נירית
תיכון בגין/הספורטאים
תיכון בגין/מלכת שבא
מלכת שבא/צור
מלון פאלאס/מלכת שבא
ירושלים השלמה/פארן
פארן/צין
סיני/לוס אנג'לס
שחמון/קטורה
ארגמן/דרך יותם
ארגמן/הצפצפה
ארגמן/חטיבת הנגב
חטיבת הנגב/משעול כנרת
תיכון גולדווטר/חטיבת הנגב
בית החייל/חטיבת הנגב
ת. מרכזית אילת/שדרות התמרים
שדרות התמרים/גן בנימין
דרך הערבה/יותם
קניון מול הים
דרבן/קאמן
מלון מג'יק פאלאס/קראון פלאזה
מלון אסטרל וילג'/מתחם רד
מלון רויאל ביץ'/מלכת שבא
מלון הרודס/מלון דן
קניון אייס מול/קאמפן
מלון אגמים/קאמפן
מלון לאונרדו קלאב/קאמפן
חטיבת גולני/המלאכה
חטיבת גולני/המליחה
נווה מדבר/משעול גירית
נווה מדבר/משעול גרביל
נווה מדבר/משעול מריון
הסוור/הדייג
מרכז ביג/הסתת
בית עלמין אילת
שאלות ותשובות לגבי קו 5א
מתי מתחיל לפעול קו 5א?
קו 5א מתחיל לפעול ב-08:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 5א מפסיק לעבוד?
קו 5א מפסיק לפעול ב-10:00 בשישי
מתי מגיע קו 5א?
כדי לראות מתי קו ששת הימים/עין נטפים←בית עלמין אילת האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ששת הימים/עין נטפים←בית עלמין אילת הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 5א (ששת הימים/עין נטפים←בית עלמין אילת)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ששת הימים/עין נטפים←בית עלמין אילת (ששת הימים/עין נטפים←בית עלמין אילת) הוא בסביבות ה-₪4.70.
האם קו האוטובוס 5א של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 5א עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 5א לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 5א הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 5א
קו האוטובוס 5א, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 08:00 - 15:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 08:00 - 15:00 | 420 |
ב׳ | 08:00 - 15:00 | 420 |
ג׳ | 08:00 - 15:00 | 420 |
ד׳ | 08:00 - 15:00 | 420 |
ה׳ | 08:00 - 15:00 | 420 |
ו׳ | 08:00 - 10:00 | 120 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל5א (מ ששת הימים/עין נטפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 5א (ששת הימים/עין נטפים←בית עלמין אילת) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 5א
תעריף הנסיעה ב5א (ששת הימים/עין נטפים←בית עלמין אילת) של אגד (Egged) הוא כ-₪4.70. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
5א (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 5א היא ששת הימים/עין נטפים והתחנה האחרונה היא בית עלמין אילת.
קו 5א (ששת הימים/עין נטפים←בית עלמין אילת) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 5א. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 5א.
מעקב אחר קו האוטובוס 5א בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 5א (ששת הימים/עין נטפים←בית עלמין אילת) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 5א או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 5א ב-ישראל
5א - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 557 - קניון איילון-בני ברק<->כיכר המעפיל-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 903 - שרי ישראל/יפו-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 966 - נטור-נטור<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2ם/ לוח זמנים
- 74 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 70א - חיים ברלב/שדרות יצחק רבין-ראשון לציון<->חיל התותחנים/חיל השריון-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 249 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1ז/ לוח זמנים
- 12 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->בית חולים כרמל/רנ''ק-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 76 - ליאון בלום-חיפה<->מסוף יגור-יגור-1#/ לוח זמנים
- 16א - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-2ה/ לוח זמנים
- 22א - מינץ/הרצוג-קרית אתא<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-2א/ לוח זמנים
- 14 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->קניון גני הדרים/הפרדס-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 91א - הצוקים/ארזי הלבנון-חדרה<->ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה-1א/ לוח זמנים
- 66 - קרית אתא מרכז-קרית אתא<->רמת יוחנן-רמת יוחנן-1#/ לוח זמנים
- 409 - קניון איילון-בני ברק<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 48א - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->שוק עירוני-דימונה-1פבאר שבע ↔ דימונה
- 94 - שדרות הציונות/העצמאות-ראשון לציון<->יהודה הלוי/הגדוד העברי-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 6 - איקאה/היוזמה-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 909 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2נ/ לוח זמנים
- 397 - בהזמנה מראש ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#באר שבע ↔ אילת/ לוח זמנים
- 29 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-3#/ לוח זמנים