קו 7
ת. מרכזית רמלה/רציפים←ת. מרכזית רמלה/הורדה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 7 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 7 (ת. מרכזית רמלה/רציפים←ת. מרכזית רמלה/הורדה) יש 34 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית רמלה/רציפים ומסתיים בת. מרכזית רמלה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 7 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ת. מרכזית רמלה/רציפים←ת. מרכזית רמלה/הורדה (34 תחנות)
ת. מרכזית רמלה/רציפים
שוק עירוני/שדרות הרצל
שדרות הרצל/הגדוד העברי
שדרות הרצל/טרומפלדור
עירייה/ויצמן
ויצמן/בר אילן
מאיר בר אילן/הרב אברהם הלל
מאיר בר אילן/הרב מוהילבר
מרכז מסחרי/יוספטל
יוספטל/צה''ל
צה''ל/בן צבי
לוי אשכול/בן צבי
לוי אשכול/הרב חיים שפירא
בית ספר מקיף/יהודה שטיין
מבצע יהונתן/האלונים
א.ס לוי/טווינה
א.ס לוי/ טייטלבאום
בי''ס הראל/בן גוריון
מרכז מסחרי/בן גוריון
בן גוריון/שטיין
יהודה שטיין/הלוחם
יהודה שטיין/לוי אשכול
אשכול/הרב שפירא
בן צבי/צה''ל
צה''ל/בן צבי
יוספטל/צה''ל
מרכז מסחרי/יוספטל
בר אילן/אברהם הילל
ויצמן/בר אילן
עירייה/ויצמן
שדרות הרצל/דני מס
שדרות הרצל/שפירא
שוק עירוני/שדרות הרצל
ת. מרכזית רמלה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 7
מתי מתחיל לפעול קו 7?
קו 7 מתחיל לפעול ב-05:00 בשישי
באיזו שעה קו 7 מפסיק לעבוד?
קו 7 מפסיק לפעול ב-16:00 בשישי
מתי מגיע קו 7?
כדי לראות מתי קו ת. מרכזית רמלה/רציפים←ת. מרכזית רמלה/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ת. מרכזית רמלה/רציפים←ת. מרכזית רמלה/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 7 (ת. מרכזית רמלה/רציפים←ת. מרכזית רמלה/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ת. מרכזית רמלה/רציפים←ת. מרכזית רמלה/הורדה (ת. מרכזית רמלה/רציפים←ת. מרכזית רמלה/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 7 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 7 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 7 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 7 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 7
קו האוטובוס 7, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:20 - 23:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:20 - 23:20 | 30 |
ב׳ | 05:20 - 23:20 | 30 |
ג׳ | 05:20 - 23:20 | 30 |
ד׳ | 05:20 - 23:20 | 30 |
ה׳ | 05:20 - 23:20 | 30 |
ו׳ | 05:00 - 16:00 | 20 - 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל7 (מ ת. מרכזית רמלה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 7 (ת. מרכזית רמלה/רציפים←ת. מרכזית רמלה/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 7
תעריף הנסיעה ב7 (ת. מרכזית רמלה/רציפים←ת. מרכזית רמלה/הורדה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
7 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 7 היא ת. מרכזית רמלה/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית רמלה/הורדה.
קו 7 (ת. מרכזית רמלה/רציפים←ת. מרכזית רמלה/הורדה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 7. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 7.
מעקב אחר קו האוטובוס 7 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 7 (ת. מרכזית רמלה/רציפים←ת. מרכזית רמלה/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 7 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 7 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 7 - קריית חינוך-כפר קרע<->אלהדה-כפר קרע-10/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ההרחבה/הותיקים-גאולים-10/ לוח זמנים
- 36 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->החיטים/הקמה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 111 - שבזי/שד. יצחק בן צבי-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20/ לוח זמנים
- 230 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אבו חצירא/הרב פתאיה-בני ברק-11/ לוח זמנים
- 458 - בי''ס האמנים/עוזי חיטמן-רמלה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 3 - ההדרים/עממי-אבן יהודה<->בית ספר בכר/השומרון-אבן יהודה-11/ לוח זמנים
- 55 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->שדרות הרכס/היער-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 3 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->ת. מרכזית לוד/הורדה-לוד-30/ לוח זמנים
- 476 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 586 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 240 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 163 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->מצפה אילן מרכז-מצפה אילן-10/ לוח זמנים
- 82 - קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית<->נדבורנא/ בבא סאלי-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 32 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->הארזים/האורנים-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 33 - נחם ב-נחם<->מנחם בגין/שער העיר-קרית מלאכי-10/ לוח זמנים
- 52 - ביר אל סיכה-זמר<->בית חולים הלל יפה-חדרה-11/ לוח זמנים
- 694 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 245 - יהודה שטיין/שד. דוד רזיאל-רמלה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים