703-linja
Tampereentie/V12 P→Hämeenlinna Linja-Autoasema Tulolaituri
Mikkolan Liikenne Oy
Mikkolan Liikenne Oy 703 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
703-bussilla (Tampereentie/V12 P→Hämeenlinna Linja-Autoasema Tulolaituri) on 71 pysäkkiä alkaen asemalta Tampereentie/V12 P ja päättyen asemalle Hämeenlinna Linja-Autoasema Tulolaituri.
703 bussi -aikataulun yhteenveto tulevalle viikolle: se lähtee kerran päivässä 06:45. Toiminnassa tällä viikolla: arkipäivisin.
Valitse alta mikä tahansa 703-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Tampereentie/V12 P→Hämeenlinna Linja-Autoasema Tulolaituri (71 pysäkkiä)
Tampereentie/V12 P
Sotjala P
Porras E
Kenkivuori L
Rinnetie L
Hauho Linja-Autoasema
Punamäentie
Mäntykoto E
Kivikoulu E
Ilonen E
Hietasentie
Hautausmaa E
Rapoontie E
Kelkkanen I
Kallioportti E
Viittakivi Th E
Tuittula Th E
Pietosentie
Kokkila Th E
Luijanen E
Kaloinen E
Akkijärvenmäki E
Haukilammi E
Verimännistö E
Rajala E
Puolakangas E
Pinojenmäki E
Eteläisten Koulu E
Eteläinen E
Tulimäki E
Eteläinen Th L
Heinäkangas L
Rotkola L
Mäntykievari L
Perä-Hätilä L
Hangasmäki L
Komulahti E
Kontuvuori E
Isomäki E
Kankainen E
Häkkärinmäki L
Mustaniitty L
Punnila L
Velssi L
Siiri L
Matkalampi L
Ruununmylly L
Kahilisto L
Anttila L
Honkalanpuisto L
Hätiläntori L
Pukutehdas L
Hämeenlinna Rautatieasema A
Hämeentie E
Pikkujärvi E
Hämeenlinna Linja-Autoasema Tulolaituri
Hämeenlinna Linja-Autoasema Laituri 1
Hämeensaari L
Turuntien Silta L
Suomen Kasarmit L
Sisälähetys L
Myllymäki L
Punaportti E
Tavastia E
Nuppola E
Jaakkola I
Ansionmäki I
Kankaantausta I
Onnela I
Korkeakoulukeskus P
Hämeenlinna Linja-Autoasema Tulolaituri
703 UKK
Mihin aikaan 703 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 703 bussi -pysäkillä klo 06:45 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 703 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 703 bussi -pysäkillä klo 06:45 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 703 bussi saapuu?
Milloin Tampereentie/V12 P→Hämeenlinna Linja-Autoasema Tulolaituri Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Tampereentie/V12 P→Hämeenlinna Linja-Autoasema Tulolaituri Bussi aikataulut.
Kulkeeko toimijan Mikkolan Liikenne Oy linja 703 bussi seuraavana päivänä: Helatorstai?
Linjan 703 bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Helatorstai. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 703 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 703 bussi pysäkki.
Mikkolan Liikenne Oy 703 bussi Reittikartta - Tampereentie/V12 P→Hämeenlinna Linja-Autoasema Tulolaituri
703-bussi -aikataulu
703 bussi reitti liikennöi maanantai - perjantai. Säännölliset aikataulut: 06:45
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 06:45 | Yksittäinen lähtö |
ti | 06:45 | Yksittäinen lähtö |
ke | 06:45 | Yksittäinen lähtö |
to | 06:45 | Yksittäinen lähtö |
pe | 06:45 | Yksittäinen lähtö |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
Mikkolan Liikenne Oy:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 703 (asemalta Tampereentie/V12 P), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 703 (Tampereentie/V12 P→Hämeenlinna Linja-Autoasema Tulolaituri) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki Mikkolan Liikenne Oy tiedot nyt.
703 -linjan bussi-maksu
Mikkolan Liikenne Oy 703 (Tampereentie/V12 P→Hämeenlinna Linja-Autoasema Tulolaituri) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja Mikkolan Liikenne Oy:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai Mikkolan Liikenne Oy:n viralliselta verkkosivustolta.
703 (Mikkolan Liikenne Oy)
703-bussin ensimmäinen pysäkki on Tampereentie/V12 P ja viimeinen pysäkki on Hämeenlinna Linja-Autoasema Tulolaituri. 703 (Tampereentie/V12 P→Hämeenlinna Linja-Autoasema Tulolaituri) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 703 -linjalla on 71 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 68 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle Mikkolan Liikenne Oy -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Hämeenlinna, sekä se auttaa löytämään lähimmät 703-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 703-bussi-linjalle.
Linjojen 703 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 703 (Tampereentie/V12 P→Hämeenlinna Linja-Autoasema Tulolaituri) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 703 bussi -seurantasovelluksenaMikkolan Liikenne Oy bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle Mikkolan Liikenne Oy tai matkasuunnittelijana alueelle Bussi suunnitellaksesi reitin ympäri Hämeenlinna. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista Mikkolan Liikenne Oy ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 703, Hämeenlinna
Mikkolan Liikenne Oy -yhtiön linjat kaupungissa Hämeenlinna
- 602 - 602 Hauho - Alvettula - Tiiriö - Hämeenlinna/ Aikataulu
- 601 - 601 Hauho - Alvettula - Ilmoila - Hämeenlinna/ Aikataulu
- 710 - 710 Hämeenlinna - Kokkila - Porras - Hauho/ Aikataulu
- 751 - 751 Hauho - Alvettula - Laitikkala - Alvettula - Hauho/ Aikataulu
- 620 - 620 Tyrväntö - Parola - Hämeenlinna/ Aikataulu
- 622 - 622 Tyrväntö - Parola - Hämeenlinna/ Aikataulu
- 700 - 700 Hämeenlinna - Eteläinen - Hauho/ Aikataulu
- 621 - 621 Hämeenlinna - Parola -Tyrväntö/ Aikataulu
- 702 - 702 Hämeenlinna - Eteläinen - Hauho - Lautsia/ Aikataulu
- 701 - 701 Hämeenlinna - Eteläinen - Hauho - Alvettula/ Aikataulu
- 702 - 702 Lautsia - Hauho - Eteläinen - Hämeenlinna/ Aikataulu
- 610 - 610 Hämeenlinna - Parola - Hauhontaka - Hauho/ Aikataulu
- 610 - 610 Hauho - Hauhontaka - Parola - Hämeenlinna/ Aikataulu
- 700 - 700 Hauho - Eteläinen - Hämeenlinna/ Aikataulu
- 621 - 621 Tyrväntö - Parola - Hämeenlinna/ Aikataulu
- 620 - 620 Hämeenlinna - Parola - Tyrväntö/ Aikataulu
- 602 - 602 Hämeenlinna - Tiiriö - Alvettula - Hauho