קו 706
חדרה←נתניה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 706 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 706 (חדרה←נתניה) יש 43 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהפרדס/שפק ומסתיים בת. מרכזית נתניה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 706 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חדרה←נתניה (43 תחנות)
הפרדס/שפק
הפרדס/אידלווין
הפרדס/השיזף
שפק/אילת
שפק/האבודקו
הפרדס/שקצר
הפרדס/וולפברג
השיקמה/התאנים
בית ספר צליל/השיקמה
השיקמה/נחל פולג
השיקמה/גן ציבורי
עובדיה בן שלום/קיבוץ גלויות
יציאת אירופה/גדות
השיזף/יציאת אירופה
יציאת אירופה/קיבוץ גלויות
העצמאות/שד. האביב
העצמאות/כ''ט בנובמבר
העצמאות/התמרים
יפה נוף/ההגנה
חטיבת הנחל/נחל צין
חטיבת הנח''ל/נהלל
חטיבת הנח''ל/חברת עזרא
חברת עזרא/חטיבת הנח''ל
חטיבת גולני/חברת עזרא
הנשיא וייצמן/לבוצקין
הנשיא וייצמן/הבנים
הנשיא ויצמן/יהודה הלוי
תיכון חדרה/רמב''ם
צומת חדרה
דוד שמעוני/קלז
דוד שמעוני/גשר אריאל שרון
אהרון אהרונסון/יצחק גרינבוים
אהרון אהרונסון/יגאל אלון
אהרון אהרונסון/הר צין
אהרון אהרונסון/השלום
צומת אולגה
מחלף ינאי לדרום
פנימיית הדסה נעורים/השיטה
כביש 5710/דרך הפרדסים
מחלף חבצלת
הרצל/עולי הגרדום
הרצל/מינץ
ת. מרכזית נתניה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 706
מתי מתחיל לפעול קו 706?
קו 706 מתחיל לפעול ב-05:55 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 706 מפסיק לעבוד?
קו 706 מפסיק לפעול ב-06:20 בשישי
מתי מגיע קו 706?
כדי לראות מתי קו חדרה←נתניה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חדרה←נתניה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 706 (חדרה←נתניה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חדרה←נתניה (חדרה←נתניה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 706 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 706 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 706 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 706 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 706
קו 706 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:55 - 21:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:55 - 21:30 | 25 |
ב׳ | 05:55 - 21:30 | 25 |
ג׳ | 05:55 - 21:30 | 25 |
ד׳ | 05:55 - 21:30 | 25 |
ה׳ | 05:55 - 21:30 | 25 |
ו׳ | 05:55 - 06:20 | 25 |
ש׳ | 23:35 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל706 (מ הפרדס/שפק), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 706 (חדרה←נתניה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 706
תעריף הנסיעה ב706 (חדרה←נתניה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
706 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 706 היא הפרדס/שפק והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית נתניה/הורדה.
קו 706 (חדרה←נתניה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 706. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 706.
מעקב אחר קו האוטובוס 706 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 706 (חדרה←נתניה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 706 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 706 ב-ישראל
706 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 1 - הדסים-אבן יהודה<->בית ספר בכר/השומרון-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 136 - דרך האר''י/ כביש 375-ביתר עילית<->דרך האר''י/ כביש 375-ביתר עילית-30/ לוח זמנים
- 882 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 20 - קידמה/התמדה-חריש<->מסוף חריש/הורדה-חריש-10/ לוח זמנים
- 14 - קופ''ח כללית-ג'ת<->מסגד אלזאויה-באקה אל ע'רביה-20/ לוח זמנים
- 279 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->וינוגרד/זווין-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 112 - ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע<->הדקל/מצדה-תל מונד-10/ לוח זמנים
- 45 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 25א - דרך ואדי אלנסור-אום אל פחם<->עין אבראהים ג-אום אל פחם-20/ לוח זמנים
- 7 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-30/ לוח זמנים
- 240 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20
- 82 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 9 - הדסים רציפים-אבן יהודה<->תל צור/הדס-אבן יהודה-20/ לוח זמנים
- 322 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 321 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 87 - זכריה הנביא/עמק האלה-מודיעין מכבים רעות<->בי''ס גלבוע-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 297 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->כביש 396/''בי''ח הדסה עין כרם''-ירושלים-1#
- 37 - גן הבנים/הבנים-אבן יהודה<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-10/ לוח זמנים
- 347 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 694 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים