Meilahden sairaala - Pasila as. - Koskelan halli-linja
HSL Tram
HSL Tram 7H raitiovaunu Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
7H-raitiovaunulla (Koskelan Halli) on 24 asemaa alkaen asemalta Länsiterm. T2 ja päättyen asemalle Sumatrantie.
Valitse alta mikä tahansa 7H-raitiovaunun asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Koskelan Halli (24 pysäkkiä)
Länsiterm. T2
Länsiterm. T1
Huutokonttori
Länsilinkki
Ruoholahden Villat
Kampintori
Simonkatu
Rautatieasema
Mikonkatu
Aleksanterinkatu
Senaatintori
Hallituskatu
Kansallisarkisto
Snellmaninkatu
Hakaniemi
Haapaniemi
Lintulahti
Sörnäinen (M)
Lautatarhankatu
Hauhon Puisto
Vallilan Varikko
Paavalin Kirkko
Kumpulan Kampus
Sumatrantie
7H UKK
Mihin aikaan 7H raitiovaunu aloittaa kulkemisen?
Palvelut 7H raitiovaunu -pysäkillä klo 21:22 päivnä sunnuntai.
Mihin aikaan 7H raitiovaunu lopettaa kulkemisen?
Palvelut 7H raitiovaunu -pysäkillä klo 01:30 päivnä lauantai.
Milloin 7H raitiovaunu saapuu?
Milloin Meilahden sairaala - Pasila as. - Koskelan halli raitiovaunu -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Meilahden sairaala - Pasila as. - Koskelan halli raitiovaunu aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 7H (Koskelan Halli) raitiovaunu?
Meilahden sairaala - Pasila as. - Koskelan halli (Koskelan Halli) raitiovaunu-lippu maksaa noin €2.80.
Onko lähelläni 7H raitiovaunu asema?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 7H raitiovaunu asema.
7H-raitiovaunu -aikataulu
7H raitiovaunu linja kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 22:33 - 02:12
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 22:33 - 02:12 | 19 - 71 |
ti | 22:33 - 02:12 | 19 - 71 |
ke | 22:33 - 02:12 | 19 - 71 |
to | 22:33 - 02:12 | 19 - 71 |
pe | 22:33 - 01:32 | 19 - 91 |
la | 22:43 - 01:30 | 20 - 74 |
su | 21:22 - 01:58 | 18 - 99 |
HSL Tram:n raitiovaunupalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 7H (asemalta Länsiterm. T2), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, raitiovaunu viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 7H (Koskelan Halli) ja seuraa liikennettä raitiovaunu sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL Tram tiedot nyt.
7H -linjan raitiovaunu-maksu
HSL Tram 7H (Koskelan Halli) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL Tram lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL Tram:n virallisella verkkosivustolla.
7H (HSL Tram)
7H-raitiovaunun ensimmäinen pysäkki on Länsiterm. T2 ja viimeinen pysäkki on Sumatrantie. 7H (Koskelan Halli) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 7H -linjalla on 24 asemaa sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 31 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL Tram -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen raitiovaunuseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 7H-raitiovaunu-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja raitiovaunu-aikataulu 7H-raitiovaunu-linjalle.
Linjojen 7H reaaliaikainenraitiovaunu seuranta
Seuraa linjaa 7H (Koskelan Halli) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 7H raitiovaunu -seurantasovelluksenaHSL Tram raitiovaunu, niin et koskaan jää paitsi raitiovaunu reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL Tram tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL Tram ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 7H, Helsinki
7H - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL Tram -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 3 - Olympiaterminaali - Eira - Rautatieasema - Kallio - Meilahti/ Aikataulu
- 15 - Itäkeskus (M)-Keilaniemi (M)/ Aikataulu
- 9B - Länsiterminaali - Rautatieasema - Linjat/ Aikataulu
- 1T - Länsiterm. - Kruununhaka - Kallio - Sörnäinen (M) - Käpylä/ Aikataulu
- 8H - Arabia - Vallila
- 2H - Messukeskus - Töölön halli/ Aikataulu
- 10H - Pikku Huopalahti - Ruskeasuo - Töölön halli/ Aikataulu
- 3H - Pikku Huopalahti - Alppila - Ooppera/ Aikataulu
- 5 - Katajanokan terminaali - Rautatieasema/ Aikataulu
- 9N - Jätkäsaari - Rautatieasema - Kallio - Ilmala/ Aikataulu
- 1H - Käpylä - Sörnäinen (M) - Ooppera/ Aikataulu
- 2 - Olympiaterm. - Rautatieas. - Kamppi - Töölö - Messukeskus/ Aikataulu
- 10 - Kirurgi - Töölö - Meilahti - Pikku Huopalahti/ Aikataulu
- 9 - Länsiterminaali - Rautatieas. - Kallio - Pasila as. - Ilmala/ Aikataulu
- 1 - Eira - Kruununhaka - Kallio - Sörnäinen (M) - Käpylä/ Aikataulu
- 7 - Länsiterm. - Kruununhaka - Sörn. (M) - Pasila - Meilahden s./ Aikataulu
- 9H - Ilmala - Pasila as. - Koskelan halli/ Aikataulu
- 8 - Jätkäsaari - Töölö - Sörnäinen (M) - Arabia
- 4 - Katajanokka - Töölö - Meilahti - Munkkiniemi/ Aikataulu