9-linja
Tulliportinkatu E→Kaislakatu P
Länsilinjat Oy
Länsilinjat Oy 9 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
9-bussilla (Tulliportinkatu E→Kaislakatu P) on 38 pysäkkiä alkaen asemalta Tulliportinkatu E ja päättyen asemalle Kaislakatu P.
9 bussi -aikataulun yhteenveto tulevalle viikolle: se lähtee kerran päivässä 14:05. Toiminnassa tällä viikolla: arkipäivisin.
Valitse alta mikä tahansa 9-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Tulliportinkatu E→Kaislakatu P (38 pysäkkiä)
Tulliportinkatu E
Vanamokatu E
Petrankatu E
Länsikatu E
Urheilutalo I
Koskikatu I
Kanavaranta I
Kimmel P
Sirkkala I
Meijeri I
Pappilantie I
Kettuvaara I
Sariolankatu I
Oksoja I
Kannelpuisto I
Iiksenvaarantie I
Iiksenrinne E
Iiksennotko E
Iiksenvaara E
Ketunpesät L
Ketunpesäntie Th P
Iiksenvaara P
Iiksennotko P
Iiksenrinne P
Iiksenportti L
Kannelpuisto L
Oksoja L
Sariolankatu L
Kettuvaara L
Pappilantie L
Meijeri L
Sirkkala L
Kimmel E
Kanavaranta L
Koskikatu L
Lyseo L
Yliopisto P
Kaislakatu P
9 UKK
Mihin aikaan 9 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 9 bussi -pysäkillä klo 14:05 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 9 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 9 bussi -pysäkillä klo 14:05 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 9 bussi saapuu?
Milloin Tulliportinkatu E→Kaislakatu P bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Tulliportinkatu E→Kaislakatu P bussi aikataulut.
Onko lähelläni 9 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 9 bussi pysäkki.
9-bussi -aikataulu
9-bussi reitti kulkee arkipäivisin. Säännölliset kulkuajat: 14:05
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 14:05 | Yksittäinen lähtö |
ti | 14:05 | Yksittäinen lähtö |
ke | 14:05 | Yksittäinen lähtö |
to | 14:05 | Yksittäinen lähtö |
pe | 14:05 | Yksittäinen lähtö |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
Länsilinjat Oy:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 9 (asemalta Tulliportinkatu E), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 9 (Tulliportinkatu E→Kaislakatu P) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki Länsilinjat Oy tiedot nyt.
9 -linjan bussi-maksu
Länsilinjat Oy 9 (Tulliportinkatu E→Kaislakatu P) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja Länsilinjat Oy:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai Länsilinjat Oy:n viralliselta verkkosivustolta.
9 (Länsilinjat Oy)
9-bussin ensimmäinen pysäkki on Tulliportinkatu E ja viimeinen pysäkki on Kaislakatu P. 9 (Tulliportinkatu E→Kaislakatu P) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 9 -linjalla on 38 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 49 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle Länsilinjat Oy -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Joensuu, sekä se auttaa löytämään lähimmät 9-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 9-bussi-linjalle.
Linjojen 9 reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 9 (Tulliportinkatu E→Kaislakatu P) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 9 bussi -seurantasovelluksenaLänsilinjat Oy bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle Länsilinjat Oy tai matkasuunnittelijana alueelle bussi suunnitellaksesi reitin ympäri Joensuu. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista Länsilinjat Oy ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 9, Joensuu
Länsilinjat Oy -yhtiön linjat kaupungissa Joensuu
- 6 - Joensuu - Lentoasema / Airport/ Aikataulu
- 2 - Utra/Kupluskylä - Keskusta - Marjala/ Aikataulu
- 3 - Petäikkölä - Vehkalahti - Keskusta - Raatekangas/ Aikataulu
- 1 - Utra/Koillispuisto- Keskusta - Karhunmäki - Reijola/ Aikataulu
- 13 - Keskusta - Peltola/ Aikataulu
- 7 - Hukanhauta - Keskusta - Linnunlahti/ Aikataulu
- 11 - Urheilupuisto - Keskusta - Utra/ Aikataulu
- 12 - Marjala - Keskusta - Utra/ Aikataulu
- 4 - Kulho - Keskusta - Onttola/ Aikataulu