903K-linja
Kirkkonummi
HSL
HSL 903K bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
903K-bussilla (Kirkkonummi) on 39 pysäkkiä alkaen asemalta Haukipää ja päättyen asemalle Kirkkonummi.
Valitse alta mikä tahansa 903K-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Kirkkonummi (39 pysäkkiä)
Haukipää
Jeggarsintie
Hilatorppa
Frasibäckintie
Kelokuja
Susisuontie
Sandalinkuja
Piisamipolku
Artur Lindholmin Tie
Kärras
Mattbyntie
Piisamipolku
Knoppsintie
Puoshaantie
Puoshaantie
Kabanovintie
Kantvikintie
Edis
Ristikalliontie
Kantvik
Harju
Sokeritehdas
Harju
Kantvik
Ristikalliontie
Edis
Sokeritehtaantie
Aamuruskonkuja
Syväjärvi
Kolsari
Eestinkyläntie
Naissaarentie
Jerikonmäki
Munkinmäentie
Kirkkotallintie
Gesterbynkaari
Gesterbynkaari
Kirkkotallintie
Kirkkonummi
903K UKK
Mihin aikaan 903K bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 903K bussi -pysäkillä klo 07:08 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 903K bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 903K bussi -pysäkillä klo 09:19 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 903K bussi saapuu?
Milloin Kirkkonummi bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Kirkkonummi bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 903K (Kirkkonummi) bussi?
Kirkkonummi (Kirkkonummi) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Onko lähelläni 903K bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 903K bussi pysäkki.
903K-bussi -aikataulu
903K-bussi reitti kulkee arkipäivisin. Säännölliset kulkuajat: 07:08 - 09:19
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 07:08 - 09:19 | 62 - 68 |
ti | 07:08 - 09:19 | 62 - 68 |
ke | 07:08 - 09:19 | 62 - 68 |
to | 07:08 - 09:19 | 62 - 68 |
pe | 07:08 - 09:19 | 62 - 68 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 903K (asemalta Haukipää), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 903K (Kirkkonummi) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
903K -linjan bussi-maksu
HSL 903K (Kirkkonummi) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
903K (HSL)
903K-bussin ensimmäinen pysäkki on Haukipää ja viimeinen pysäkki on Kirkkonummi. 903K (Kirkkonummi) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 903K -linjalla on 39 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 39 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 903K-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 903K-bussi-linjalle.
Linjojen 903K reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 903K (Kirkkonummi) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 903K bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 903K, Helsinki
903K - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 582V - Espoon keskus-Juvanmalmi-Kalajärvi/ Aikataulu
- 443K - Kivistö-Luhtaanmäki-Vestra/ Aikataulu
- 94N - Rautatientori-Roihuvuori-Kontulankaari/ Aikataulu
- 713B - Hakunilan palvelulinja/ Aikataulu
- 85K - Herttoniemi(M)-Yliskylä-Jollas/ Aikataulu
- 831K - Itäkeskus(M)-Östersundom-Karhusaari-Landbo/ Aikataulu
- 965K - Hyrylä-Jäniksenlinna-Perttu-Jokela/ Aikataulu
- 246K - Espoon keskus-Kellonummi-Röylä/ Aikataulu
- 31 - Lassila-Munkkivuori/ Aikataulu
- 194VT - Nysvidja-Siuntio as.-Evitskog
- 175V - Matinkylä (M)-Jorvas/ Aikataulu
- 464 - Kamppi - Hämeenlinnanväylä ( - Nurmijärvi)/ Aikataulu
- 736 - Tikkurila-Sotunki-Nikinmäki-Leppäkorpi-Korso/ Aikataulu
- 171B - Kirkkonummi - Gesterby/ Aikataulu
- 207 - Leppävaara-Lintukorpi/ Aikataulu
- 737 - Pohjois-Nikinmäki-Nikinmäki-Mikkola-Korso/ Aikataulu
- 165N - Kamppi-Saunalahti-Kauklahti/ Aikataulu
- 717 - Rautatientori-Jakomäki-Hakunila-Honkanummi-Tikkurila/ Aikataulu
- 724 - Tikkurila-Jokiniemi-Havukoski-Päiväkumpu/ Aikataulu
- 239 - Leppävaara-Viherlaakso-Perusmäki-Kalajärvi/ Aikataulu