908-linja
Kirkkonummi
HSL
HSL 908 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
908-bussilla (Kirkkonummi) on 62 pysäkkiä alkaen asemalta Kaislampi ja päättyen asemalle Kirkkonummi.
Valitse alta mikä tahansa 908-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Kirkkonummi (62 pysäkkiä)
Kaislampi
Metsäpirtintie
Kuovintie
Perälänjärventie
Perälänkuja
Kovermäentie
Nysätie
Takkumäentie
Päivärinteentie
Palopolku
Puronsuuntie
Lamminpääntie
Veikkola
Veikkola
Vuorenmäen Koulu
Lohantie
Eerikinkartano
Kurkisto
Heparintie
Poutakallio
Eskonmäentie
Ristinummentie
Isoniityntie
Petäjärventie
Prasi
Sjökulla
Hepari
Kylmälä
Bergantie
Lugnet
Heinäkytö
Sannas
Sannaksentie
Haapaniementie
Lillängintie
Stenbackantie
Sandsdal
Karhusuontie
Evitskogin Vpk
Evitskog
Louhosmäki
Solvik
Bakträsk
Killnäsintie
Solvikintie 22
Juusjärventie
Solvikintie
Kurk
Vols
Volskoti
Sepelbergen
Sigurds
Ingelsintie
Koivuhaka
Isontammentie
Myllykyläntie
Vilhontie
Papinmäen Koulu
Gesterbynpolku
Gesterbynkaari
Kirkkotallintie
Kirkkonummi
908 UKK
Mihin aikaan 908 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 908 bussi -pysäkillä klo 07:28 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 908 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 908 bussi -pysäkillä klo 15:32 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 908 bussi saapuu?
Milloin Kirkkonummi bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Kirkkonummi bussi aikataulut.
Onko lähelläni 908 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 908 bussi pysäkki.
908-bussi -aikataulu
908-bussi reitti kulkee arkipäivisin. Säännölliset kulkuajat: 07:28 - 15:32
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 07:28 - 15:32 | 218 - 266 |
ti | 07:28 - 15:32 | 218 - 266 |
ke | 07:28 - 15:32 | 218 - 266 |
to | 07:28 - 15:32 | 218 - 266 |
pe | 07:28 - 15:32 | 218 - 266 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 908 (asemalta Kaislampi), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 908 (Kirkkonummi) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
908 -linjan bussi-maksu
HSL 908 (Kirkkonummi) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja HSL:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai HSL:n viralliselta verkkosivustolta.
908 (HSL)
908-bussin ensimmäinen pysäkki on Kaislampi ja viimeinen pysäkki on Kirkkonummi. 908 (Kirkkonummi) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 908 -linjalla on 62 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 53 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 908-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 908-bussi-linjalle.
Linjojen 908 reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 908 (Kirkkonummi) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 908 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 908, Helsinki
908 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 734 - Jokivarsi-Korso/ Aikataulu
- 906 - Luoma-Masala-Kauhala/ Aikataulu
- 447 - Kivistö-Viinikanmetsä-Kesäkylä/ Aikataulu
- 33T - Munkkivuori-Talinranta-Ritolehto/ Aikataulu
- 989A - Monninkylä-Pornainen-Halkia-Metsäkylä-Järvenpää/ Aikataulu
- 912K - Kuntakeskus-Störsvik-Pikkala/ Aikataulu
- 999 - Tikkurila-Söderkulla-Porvoo/ Aikataulu
- 243V - Espoon keskus-Muurala-Kolmperä-Veikkola/ Aikataulu
- 902K - Pikkalan tehdas-Kirkkonummi-Porkkala/ Aikataulu
- 348K - Rinnekoti-Lahnus-Hännikäinen-Kalajärvi/ Aikataulu
- 173N - Kamppi-Masala-Kirkkonummi-Upinniemi/ Aikataulu
- 735 - Tikkurila-Korso-Mikkola/ Aikataulu
- 633N - Rautatientori-Simonkylä-Leinelä-Korso-Ahjo-Keravan asema/ Aikataulu
- 192M - (Inkoo-)Länsiväylä-Kamppi/ Aikataulu
- 913BT - Kuntakeskus-Böle-Kela-Karskog-Kuntakeskus/ Aikataulu
- 571 - Tikkurila-Ylästö-Myyrmäki/ Aikataulu
- 206K - Leppävaara-Kilo-Kera/ Aikataulu
- 79 - Herttoniemi (M)-Latokartano-Malmi-Siltamäki-Puistolan asem/ Aikataulu
- 665A - Hyrylä-Järvenpää-Kellokoski(-Mäntsälä)/ Aikataulu
- 385A - (Karkkila/Vihti)-Kalajärvi-Helsinki/ Aikataulu