961-linja
Korson Asema
HSL
HSL 961 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
961-bussilla (Korson Asema) on 56 pysäkkiä alkaen asemalta Nurmijärvi ja päättyen asemalle Korso.
Valitse alta mikä tahansa 961-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Korson Asema (56 pysäkkiä)
Nurmijärvi
Ihantolantie
Heikkiläntie
Pekontie
Ilvesvuori
Jukola
Haavistontie
Talvitie
Palokaivonkuja
Palojoki
Paloonmäki
Murronmutka
Seunamäki
Krapuoja
Seutulantie
Nahkela
Niittumäki
Suomutka
Ristikivi
Ohdaketie
Vaununummi
Vaunukangas
Autiorinne
Koskenmäki
Hyökkälä
Hyrylä
Varuskunta
Kievari
Hyrylänkatu
Yli-Jussila
Pähkinämäentie
Sahatie
Kiekontie
Haukkamäki
Käentie
Metsonkallio
Bomba
Riihikallion Portti
Riihikallio
Amer
Sula
Hiekkamäentie
Palkkitie
Huoltotie
Telitie
Uudenkyläntie
Vähämuori
Anttilantie
Steinerkoulu
Satakielenaukio
Urpiaisentie
Kalmuuri
Tanhurinne
Lumo
Korso
Korso
961 UKK
Mihin aikaan 961 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 961 bussi -pysäkillä klo 05:23 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Mihin aikaan 961 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 961 bussi -pysäkillä klo 16:13 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Milloin 961 bussi saapuu?
Milloin Korson Asema Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Korson Asema Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 961 (Korson Asema) bussi?
Korson Asema (Korson Asema) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Kulkeeko toimijan HSL linja 961 bussi seuraavana päivänä: Helatorstai?
Linjan 961 bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Helatorstai. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 961 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 961 bussi pysäkki.
961-bussi -aikataulu
961-bussi reitti kulkee maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai. Säännölliset kulkuajat: 05:23 - 16:13
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 05:23 - 16:13 | 53 - 223 |
ti | 05:23 - 16:13 | 53 - 223 |
ke | 05:23 - 16:13 | 53 - 223 |
to | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
pe | 05:23 - 16:13 | 53 - 223 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 961 (asemalta Nurmijärvi), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 961 (Korson Asema) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
961 -linjan bussi-maksu
HSL 961 (Korson Asema) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
961 (HSL)
961-bussin ensimmäinen pysäkki on Nurmijärvi ja viimeinen pysäkki on Korso. 961 (Korson Asema) kulkee maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Lisätietoa: 961 -linjalla on 56 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 50 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 961-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 961-bussi-linjalle.
Linjojen 961 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 961 (Korson Asema) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 961 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 961, Helsinki
961 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 92 - Itäkeskus(M)-Myllypuro/ Aikataulu
- 33 - Munkkivuori-Ritolehto/ Aikataulu
- 433 - Martinlaakso-Vantaanpuisto-Petas-Kivistö/ Aikataulu
- 965 - Hyrylä-Jäniksenlinna-Perttu-Jokela/ Aikataulu
- 243 - Espoon keskus-Muurala-Kolmperä-Kolmiranta-Veikkola/ Aikataulu
- 986 - Nikkilä-Etelä-Paippinen-Järvenpään asema/ Aikataulu
- 201 - Leppävaara-Mäkkylä-Pitäjänmäki- Pajamäki/ Aikataulu
- 34 - Munkkivuori-Kaskisaari/ Aikataulu
- 909K - Veikkola-Lapinkylä-Oitmäki/ Aikataulu
- 236 - Leppävaara-Viherlaakso-Kalajärvi-Serena/ Aikataulu
- 961B - Korso-Sula-Riihikallio-Hyrylä/ Aikataulu
- 969X - Kerava-Ainola-Järvenpää-Saunakallio-Jokela-Riihimäki/ Aikataulu
- 224 - Leppävaara-Kauniainen-Espoon keskus-Tuomarila/ Aikataulu
- 193 - Degerbyntie-Siuntion as.-Uusikylä/ Aikataulu
- 59 - Sompasaari-Kalasatama(M)-Pasila-Pitäjänmäki-Malminkartano/ Aikataulu
- 665A - Hyrylä-Järvenpää-Kellokoski(-Mäntsälä)/ Aikataulu
- 84 - Herttoniemi(M)-Gunillankallio/ Aikataulu
- 163 - Espoonlahti (M)-Tillinmäki-Saunalahti-Kurttila/ Aikataulu
- 459 - Kamppi-Kivistö as.-Luhtaanmäki(-Klaukkala-Loppi)/ Aikataulu
- 717N - Rautatientori-Jakomäki-Hakunila-Nissas/ Aikataulu