קו 966
ירושלים←קצרין
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 966 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 966 (ירושלים←קצרין) יש 102 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים ומסתיים בקניון לב קצרין.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 966 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←קצרין (102 תחנות)
ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים
תחנת רקל''ה גבעת המבתר/יגאל ידין
צומת אדומים/צומת מחנה ישי
צומת כפר אדומים
צומת מצפה יריחו
צומת נבי מוסא
צומת אלמוג
צומת בית הערבה החדש
צומת בית הערבה/כביש 90
צומת בית הערבה/כביש 90
צומת מחנה נבו/כביש 90
צומת גשר אלנבי/כביש 90
צומת נעמה/כביש 90
צומת נירן/כביש 90
צומת גילגל/כביש 90
צומת תומר/כביש 90
צומת פצאל/כביש 90
מרכז מסחרי מפגש הביקעה
צומת יפית/כביש 90
מועצה אזורית בקעת הירדן
תחנת התרעננות/מפגש ציפורה
צומת ארגמן/כביש 90
צומת ברוש/כביש 90
מחנה ברווז/כביש 90
שדמות מחולה/כביש 90
מושב מחולה/כביש 90
מחסום מחולה/כביש 90
צומת מירב מלכישוע/כביש 90
כביש 90/שדי תרומות
רחוב/מרכז
צומת רחוב מזרח
צומת עין הנצי''ב
מרכז פיס/מנחם בגין
שדרות מנחם בגין/בן גוריון
בית ספר מאיר/שדרות בגין
מסוף בית שאן
צומת שאן
מסעף חמדיה
בית יוסף
אולפנה
צומת ירדנה/בית יוסף
מסעף מושב ירדנה
מסעף קיבוץ נווה אור
כביש 90/כוכב הירדן
קיבוץ גשר
צומת מנחמיה
צומת אשדות יעקב אחוד
מסעף אשדות יעקב מאוחד
צומת אפיקים
מסעף שער הגולן
מסעף בית זרע
מפעלים אזוריים צמח
חוף צמח
מכללה איזורית עמק הירדן
מסעף מעגן
צומת מעגן
מסעף תל קציר
מסעף האון
מסעף האון
חניון עין גב
צומת עין גב
חוף גופרה
חוף לבנון
צומת כורסי
מסעף תעשיות גולן
מסעף בני יהודה
מסעף נאות גולן
מסעף אפיק צפון
צומת אפיק
מנחת פיק
מסעף אלי עד
מסעף אבני איתן
מסעף נוב
מסעף חספין
צומת רמת מגשימים
מסעף נטור
צומת דליות
מסעף שמורת גמלא
מסעף יונתן
מסעף אניעם
צומת המפלים
צומת קצביה
מסעף אזור תעשייה
פארק קצרין
דרך החרמון/זויתן
שיאון/טיילת נווה
גילבון/משעול סלעית
גילבון/תדהר
זוויתן/טיילת נווה
זוויתן/טיילת גמלא
המשושים/הדס
המשושים/פעמונית
שיאון/טיילת אפק
שיאון/סער
סער/צמח
סער/מירון
סוסיתא/טיילת בתרא
יהודיה/יודפת
זוויתן/יהודיה
זוויתן/טיילת אפק
דליות/איה
קניון לב קצרין
שאלות ותשובות לגבי קו 966
מתי מתחיל לפעול קו 966?
קו 966 מתחיל לפעול ב-06:30 בשישי
באיזו שעה קו 966 מפסיק לעבוד?
קו 966 מפסיק לפעול ב-09:00 בשלישי
מתי מגיע קו 966?
כדי לראות מתי קו ירושלים←קצרין האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←קצרין הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 966 (ירושלים←קצרין)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←קצרין (ירושלים←קצרין) הוא ₪5.50 - ₪27.00.
האם קו האוטובוס 966 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 966 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 966 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 966 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 966
קו 966 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 08:30 - 17:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 08:30 - 17:30 | 30 - 315 |
ב׳ | 08:30 - 17:30 | 225 - 315 |
ג׳ | 09:00 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 08:30 - 17:30 | 225 - 315 |
ה׳ | 08:30 - 17:30 | 225 - 315 |
ו׳ | 06:30 - 12:05 | 20 - 190 |
ש׳ | 21:30 - 22:00 | 15 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל966 (מ ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 966 (ירושלים←קצרין) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 966
תעריף הנסיעה ב966 (ירושלים←קצרין) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪27.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
966 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 966 היא ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים והתחנה האחרונה היא קניון לב קצרין.
קו 966 (ירושלים←קצרין) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 966. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 966.
מעקב אחר קו האוטובוס 966 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 966 (ירושלים←קצרין) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 966 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 966 ב-ישראל
966 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 159 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מחנה מצל''ח 6821-באר יעקב-1#
- 997 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-2#
- 998 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-2#
- 23 - בית ספר נילי-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#
- 110 - גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-2#
- 133 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 17 - אריה דולצ'ין/יעקב צור-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 18 - ששת הימים/יום הכיפורים-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 221 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 88א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 901 - מלכי ישראל/הטורים-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 963 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-3#/ לוח זמנים
- 449 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->כיכר המעפיל-קרית גת-3#/ לוח זמנים
- 26 - היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים<->היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 51א - גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה<->ת. רכבת בת גלים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 903 - שרי ישראל/יפו-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 24 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 9 - יעקבי/הרצל-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 29 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 50 - נמל תעופה רמון/רציפים-אילת<->שדרות התמרים/שפיפון-אילת-2#/ לוח זמנים