קו 985
אשדוד←צפת
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 985 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 985 (אשדוד←צפת) יש 37 תחנות. מסלול הקו מתחיל בשדרות הפלמח/חטיבת כרמלי ומסתיים בת. מרכזית צפת/הורדה.
לוח הזמנים לקו 985 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב23:15. שעות הפעילות השבוע: כל יום.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 985 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אשדוד←צפת (37 תחנות)
שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי
חטיבת הנגב/ישיבת בית ישראל
חטיבת הנגב/חנה סנש
חנה סנש/מבצע חורב
שדרות האדמו''ר מפיטסבורג/חפץ חיים
יצחק הנשיא/שדרות הפלמ''ח
יהודה הנשיא/הלל
רשב''י/רבי טרפון
רשב''י/הרב לוין
הרותם/החרצית
הרותם/הצבעוני
ביה''ח אסותא
ת.התרעננות/דור אלון מגל 6
מסעף קיבוץ קדרים לצפון
טעם הצבי/שלב א
טעם הצבי/שלב ב
סמינר באר מרים
טעם הצבי/שלב ד
ישיבת שפתי צדיק/שלב ג
צה''ל 1
מסעף בית העלמין
צה''ל 4
צה''ל 7
צה''ל 13
צה''ל 10
צה''ל 11
צה''ל 13
אצ''ל/צה''ל
אצ''ל/דרך הרב חיים חורי
שפרינצק/קרן היסוד
חיים וייצמן/הרצל
חיים וייצמן/מ''ג יורדי הסירה
אליהו פרומצ'נקו/יעקב לוי
פרומצנקו/רימוני
החלוץ/הנרייטה סולד
הפלמ''ח/עלייה ב'
ת. מרכזית צפת/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 985
מתי מתחיל לפעול קו 985?
קו 985 מתחיל לפעול ב-12:15 בשישי
באיזו שעה קו 985 מפסיק לעבוד?
קו 985 מפסיק לפעול ב-12:15 בשישי
מתי מגיע קו 985?
כדי לראות מתי קו אשדוד←צפת האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אשדוד←צפת הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 985 (אשדוד←צפת)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אשדוד←צפת (אשדוד←צפת) הוא ₪5.50 - ₪27.00.
האם קו האוטובוס 985 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 985 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 985 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 985 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 985
קו 985 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 23:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 23:15 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 23:15 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 23:15 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 23:15 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 17:00 - 23:15 | 375 |
ו׳ | 12:15 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | 21:20 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל985 (מ שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 985 (אשדוד←צפת) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 985
תעריף הנסיעה ב985 (אשדוד←צפת) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא בין ₪5.50 ל-₪27.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
985 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 985 היא שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית צפת/הורדה.
קו 985 (אשדוד←צפת) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 985. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 985.
מעקב אחר קו האוטובוס 985 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 985 (אשדוד←צפת) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 985 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 985 ב-ישראל
985 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 982 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 40 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->אבירים ב-אבירים-1#/ לוח זמנים
- 305 - בית העם-אבו סנאן<->בר לב 2-תעשיון בר לב-1ב/ לוח זמנים
- 39 - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->הברוש/הרימון-טל אל-1#/ לוח זמנים
- 307 - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כאבול ו'/יציאה-כאבול-1#/ לוח זמנים
- 23 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים
- 96 - בית ספר נוטרדאם-מעיליא<->כפר סמיע ז-כיסרא סומיע-2#/ לוח זמנים
- 52 - אל ג'רביה ז-פקיעין<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-2ב/ לוח זמנים
- 23א - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-1#/ לוח זמנים
- 64 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->טרומפלדור/י''ד ליל הגשרים-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 3 - מפעל קדמני-שפרעם<->כביש 742/מחלף שפרעם-שפרעם-1ב/ לוח זמנים
- 65 - פארק 1-נחף<->בריאות השן-דייר אל אסד-1#/ לוח זמנים
- 42 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->אשבל-אשבל-1#כרמיאל ↔ אשבל/ לוח זמנים
- 157 - יוסף לוי /חרושת-קרית ביאליק<->בנק מרכנתיל-כאבול-1#/ לוח זמנים
- 312 - ת. רכבת אחיהוד/רציפים-אחיהוד<->מועצה מקומית-ירכא-2#/ לוח זמנים
- 34 - בהזמנה מראש - ראס אל עין 2-ראס אל עין<->תרדיון/מכללת וינגייט-תרדיון-1#ראס אל-עין ↔ תרדיון/ לוח זמנים
- 93 - ראמה ו/כניסה-ראמה<->בית ספר מאר אליאס-אעבלין-2א/ לוח זמנים
- 308 - אלרויס/אלזראעיה-טמרה<->מרכז מסחרי ביג-נצרת-1ב/ לוח זמנים
- 992 - צומת מירון-מרום הגליל<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-2ב/ לוח זמנים
- 311 - בנק מרכנתיל-ג'דידה מכר<->ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו-1#/ לוח זמנים