לוח זמנים - קו 96 בית ספר נוטרדאם←כפר סמיע ז
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 |
---|---|---|
בית ספר נוטרדאם | 14:15 | 15:05 |
בית ספר מקיף תרשיחא | 14:20 | - |
בית ספר מקיף תרשיחא | - | 15:09 |
צומת תפן | 14:23 | 15:12 |
אל ג'רביה/כניסה | - | 15:18 |
בוקיעה אל ג'רביה א | - | 15:18 |
בוקיעה אל ג'רביה ב | - | 15:19 |
אל ג'רביה ז | - | 15:23 |
בוקיעה אל ג'רביה ד | - | 15:25 |
בוקיעה אל ג'רביה ה | - | 15:25 |
בוקיעה אל ג'רביה ו | - | 15:25 |
אל ג'רביה/יציאה | - | 15:26 |
בוקיעה אל ג'רביה/8655 | 14:31 | 15:29 |
כפר סמיע כניסה | 14:32 | 15:29 |
כפר סמיע ה | 14:32 | 15:30 |
כפר סמיע ח | 14:33 | 15:31 |
כביש 4 | 14:33 | 15:31 |
תפן | 14:34 | 15:32 |
כניסה מזרחית | 14:36 | 15:33 |
גן הדרדדסים | 14:36 | 15:34 |
סופרמרקט | 14:37 | 15:35 |
כפר סמיע ו | 14:37 | 15:36 |
כפר סמיע ז | 14:37 | 15:37 |
לוח זמנים לBus נתיב אקספרס (Nateev Express) - 96 (בית ספר נוטרדאם←כפר סמיע ז)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 96 לכיוון בית ספר נוטרדאם←כפר סמיע ז של נתיב אקספרס (Nateev Express) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת בית ספר נוטרדאם לתחנת כפר סמיע ז. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של נתיב אקספרס (Nateev Express) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע.