K5-linja
Paimion Raja→Piikkiön Koulukeskus
FÖLI Turun seudun joukkoliikenne
FÖLI Turun seudun joukkoliikenne K5 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
K5-bussilla (Paimion Raja→Piikkiön Koulukeskus) on 19 pysäkkiä alkaen asemalta Paimion Raja ja päättyen asemalle Piikkiön Koulukeskus.
Valitse alta mikä tahansa K5-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Paimion Raja→Piikkiön Koulukeskus (19 pysäkkiä)
Paimion Raja
Hepojoki
Ylikyläntie
Liedontie
Makarla
Männistöntie
Haadenniemi
Koulutie
Piikkiön Kirkko (Keskusta)
Asematie
Hadvala
Saratie
Kirismäki
Hakatie
Rungontie
Hadvala
Asematie
Piikkiön Kirkko (Keskusta)
Piikkiön Koulukeskus
K5 UKK
Mihin aikaan K5 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut K5 bussi -pysäkillä klo 07:15 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan K5 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut K5 bussi -pysäkillä klo 14:40 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin K5 bussi saapuu?
Milloin Paimion Raja→Piikkiön Koulukeskus bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Paimion Raja→Piikkiön Koulukeskus bussi aikataulut.
Onko lähelläni K5 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän K5 bussi pysäkki.
K5-bussi -aikataulu
K5 bussi reitti liikennöi maanantai - perjantai. Säännölliset aikataulut: 07:15 - 14:40
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 07:15 - 14:40 | 60 - 147 |
ti | 07:15 - 14:40 | 60 - 147 |
ke | 07:15 - 14:40 | 60 - 147 |
to | 07:15 - 14:40 | 60 - 147 |
pe | 07:15 - 14:40 | 60 - 147 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
FÖLI Turun seudun joukkoliikenne:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla K5 (asemalta Paimion Raja), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta K5 (Paimion Raja→Piikkiön Koulukeskus) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki FÖLI Turun seudun joukkoliikenne tiedot nyt.
K5 -linjan bussi-maksu
FÖLI Turun seudun joukkoliikenne K5 (Paimion Raja→Piikkiön Koulukeskus) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja FÖLI Turun seudun joukkoliikenne:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai FÖLI Turun seudun joukkoliikenne:n viralliselta verkkosivustolta.
K5 (FÖLI Turun seudun joukkoliikenne)
K5-bussin ensimmäinen pysäkki on Paimion Raja ja viimeinen pysäkki on Piikkiön Koulukeskus. K5 (Paimion Raja→Piikkiön Koulukeskus) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: K5 -linjalla on 19 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 22 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle FÖLI Turun seudun joukkoliikenne -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Turku, sekä se auttaa löytämään lähimmät K5-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu K5-bussi-linjalle.
Linjojen K5 reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa K5 (Paimion Raja→Piikkiön Koulukeskus) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan K5 bussi -seurantasovelluksenaFÖLI Turun seudun joukkoliikenne bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle FÖLI Turun seudun joukkoliikenne tai matkasuunnittelijana alueelle bussi, funikulaari tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Turku. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista FÖLI Turun seudun joukkoliikenne ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja K5, Turku
K5 - Vaihtoehtoiset ohjeet
FÖLI Turun seudun joukkoliikenne -yhtiön linjat kaupungissa Turku
- 100 - Keskusta-Turkuhalli/ Aikataulu
- 6T - Lieto-Turku ja Naantali-Turku/ Aikataulu
- L7 - Koulukeskus-Ilmarinen/ Aikataulu
- 22C - Jäkärlä-Yli-Maaria-Kauppatori/ Aikataulu
- 402 - Lieto as-Puutori/ Aikataulu
- 21B - Yli-Maaria-Kauppatori/ Aikataulu
- V5 - Ohjaluoto-Isovuori-Ravaste-Merttelän koulu-Hiidenvainion koulu/ Aikataulu
- 13T - Takakirves-Kauppatori-Uittamo/ Aikataulu
- 8 - Kauppatori-Ruissalo/ Aikataulu
- L12 - Yliskulma-Jokilaakson koulu/ Aikataulu
- 2 - Kohmo-Länsinummi/ Aikataulu
- L9 - Kaurinkoski-Pahkamäen koulu-Rähälä-Jokilaakson koulu/ Aikataulu
- 23B - Yli-Maaria-Kauppatori/ Aikataulu
- 33 - Vaala-Vienola/ Aikataulu
- 7A - Kauppatori-Vuorenpää/ Aikataulu
- 2C - Littoinen-Kohmo-Liljalaakso/ Aikataulu
- L8 - Keskusta-Hämeentie-Yliskulma/ Aikataulu
- 72 - Syvälahden koulu-Haarla-Kakskerta/ Aikataulu
- 78 - Auvaismäki-Yli-Maarian koulu/ Aikataulu
- 703 - Paimio-Naskarla-Piikkiö-Turku/ Aikataulu