1 - Keskusta-Lohtaja aikataulu
lauantai aikataulu
Asema | Lähtö #1 | Lähtö #2 | Lähtö #3 | Lähtö #4 | Lähtö #5 | Lähtö #6 | Lähtö #7 | Lähtö #8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Savikontie 3, Kylmä | 07.55 | 08.55 | 12.55 | 13.55 | 14.55 | 15.55 | 16.55 | 17.55 |
Savikontie 15 | 07.56 | 08.56 | 12.56 | 13.56 | 14.56 | 15.56 | 16.56 | 17.56 |
Myötärinteentie P | 07.57 | 08.57 | 12.57 | 13.57 | 14.57 | 15.57 | 16.57 | 17.57 |
Myötärinteentie L | 07.58 | 08.58 | 12.58 | 13.58 | 14.58 | 15.58 | 16.58 | 17.58 |
Rentukantie L | 07.59 | 08.59 | 12.59 | 13.59 | 14.59 | 15.59 | 16.59 | 17.59 |
Soidinkatu 14 | 08.00 | 09.00 | 13.00 | 14.00 | 15.00 | 16.00 | 17.00 | 18.00 |
Soidinkatu 10 | 08.01 | 09.01 | 13.01 | 14.01 | 15.01 | 16.01 | 17.01 | 18.01 |
Soidinkatu 2 | 08.02 | 09.02 | 13.02 | 14.02 | 15.02 | 16.02 | 17.02 | 18.02 |
Rinnekatu 14 | 08.03 | 09.03 | 13.03 | 14.03 | 15.03 | 16.03 | 17.03 | 18.03 |
Käpykatu P | 08.04 | 09.04 | 13.04 | 14.04 | 15.04 | 16.04 | 17.04 | 18.04 |
Mäntykatu | 08.05 | 09.05 | 13.05 | 14.05 | 15.05 | 16.05 | 17.05 | 18.05 |
Lehtikankaantie 7 L | 08.06 | 09.06 | 13.06 | 14.06 | 15.06 | 16.06 | 17.06 | 18.06 |
Kaks Vanha Sairaala S1 | 08.07 | 09.07 | 13.07 | 14.07 | 15.07 | 16.07 | 17.07 | 18.07 |
Kaks Talouskeskus | 08.08 | 09.08 | 13.08 | 14.08 | 15.08 | 16.08 | 17.08 | 18.08 |
Kaks F1 | 08.09 | 09.09 | 13.09 | 14.09 | 15.09 | 16.09 | 17.09 | 18.09 |
Kainuun Keskussairaala P | 08.10 | 09.10 | 13.10 | 14.10 | 15.10 | 16.10 | 17.10 | 18.10 |
Opintie P | 08.11 | 09.11 | 13.11 | 14.11 | 15.11 | 16.11 | 17.11 | 18.11 |
Liikuntapuisto L | 08.12 | 09.12 | 13.12 | 14.12 | 15.12 | 16.12 | 17.12 | 18.12 |
Vienankatu P | 08.13 | 09.13 | 13.13 | 14.13 | 15.13 | 16.13 | 17.13 | 18.13 |
Citymarket P | 08.14 | 09.14 | 13.14 | 14.14 | 15.14 | 16.14 | 17.14 | 18.14 |
Valjus Pohjolankatu P | 08.15 | 09.15 | 13.15 | 14.15 | 15.15 | 16.15 | 17.15 | 18.15 |
Taidemuseo P | 08.17 | 09.17 | 13.17 | 14.17 | 15.17 | 16.17 | 17.17 | 18.17 |
Kajaanihalli L | 08.19 | 09.19 | 13.19 | 14.19 | 15.19 | 16.19 | 17.19 | 18.19 |
Purola L | 08.20 | 09.20 | 13.20 | 14.20 | 15.20 | 16.20 | 17.20 | 18.20 |
Puistola L | 08.21 | 09.21 | 13.21 | 14.21 | 15.21 | 16.21 | 17.21 | 18.21 |
Lohtajan Koulu L | 08.22 | 09.22 | 13.22 | 14.22 | 15.22 | 16.22 | 17.22 | 18.22 |
Lohtajan Kirjasto | 08.23 | 09.23 | 13.23 | 14.23 | 15.23 | 16.23 | 17.23 | 18.23 |
Menninkäisentie 11 | 08.24 | 09.24 | 13.24 | 14.24 | 15.24 | 16.24 | 17.24 | 18.24 |
Kankurintie P | 08.25 | 09.25 | 13.24 | 14.24 | 15.25 | 16.25 | 17.25 | 18.25 |
Tontunkuja, Lohtaja | 08.26 | 09.26 | 13.26 | 14.26 | 15.26 | 16.26 | 17.26 | 18.26 |
Vekka Group Oy Bus aikataulu - 1 (Keskusta-Lohtaja)
Vekka Group Oy Bus-aikataulu reitillä 1 Keskusta-Lohtaja, tarjoaa matkustajille luotettavan aikataulun. Aikataulu koskee matkasuunnitelmaa paikasta Savikontie 3, Kylmä asema paikkaan Tontunkuja, Lohtaja asema, mutta aikataulu saattaa muuttua eri syistä johtuen.
Voit käyttää online-reaaliaikaista aikatauluja tai tarkastella arvioituja aikatauluja Bus. Suunnittele matkasi tälle päivälle, huomiselle tai viikonlopun aikataulun mukaan ja ajan tasalla olevan Vekka Group Oy aikataulumme avulla.