101 - Imatra aikataulu
Arkipäivisin aikataulu
Asema | Lähtö #1 |
---|---|
Lut-Yliopisto | 16.10 |
Tervahaudankatu E | 16.11 |
Punkkerikatu E | 16.12 |
Linnunrata E | 16.13 |
Orkoniitynkatu E | 16.14 |
Sammonlahti (Aluekeskus) I | 16.15 |
Metsämäenpolku I | 16.16 |
Lemmikinkatu | 16.17 |
Sammonrinne I | 16.18 |
Kourula I | 16.19 |
Huhtiniemi I | 16.20 |
Huhtiniemi Camping I | 16.21 |
Fazer I | 16.22 |
Leirinlinna P | 16.23 |
Lyseo I | 16.24 |
Keskusta Itään | 16.25 |
Kauppakatu E | 16.27 |
Rautatieasema E | 16.28 |
Toikansuontie E | 16.30 |
Saikkola I | 16.35 |
Muukko I | 16.40 |
Kuutostie Ramppi Lampikangas I | 16.45 |
Kuutonen 1209 | 16.50 |
Vesivalo Th I | 16.55 |
Torkkelintie I | 16.57 |
Imatranväylä I | 16.58 |
Portsilta I | 16.59 |
Saareksiinmäki L | 17.00 |
Imatrankoski L | 17.01 |
Ympäristötoimi P | 17.02 |
Imatran Uimahalli P | 17.03 |
Imatran Kaupungintalo P | 17.04 |
Imatran Keskusliikenneasema L | 17.05 |
Vuoksenniska P | 17.15 |
Savonlinja Oy Bus aikataulu - 101 (Imatra)
Savonlinja Oy Bus-aikataulu reitillä 101 Imatra, tarjoaa matkustajille luotettavan aikataulun. Aikataulu koskee matkasuunnitelmaa paikasta Lut-Yliopisto asema paikkaan Vuoksenniska P asema, mutta aikataulu saattaa muuttua eri syistä johtuen.
Voit käyttää online-reaaliaikaista aikatauluja tai tarkastella arvioituja aikatauluja Bus. Suunnittele matkasi tälle päivälle, huomiselle tai viikonlopun aikataulun mukaan ja ajan tasalla olevan Savonlinja Oy aikataulumme avulla.