10K - Harjuviidantie aikataulu
Arkipäivisin aikataulu
Asema | Lähtö #1 |
---|---|
Hoitajankatu | 06.25 |
Lahti Keskussairaala | 06.25 |
Sykekatu | 06.25 |
Tähtitorninkatu | 06.26 |
Tapanilakoti | 06.27 |
Tapanila | 06.28 |
Kankaankatu | 06.28 |
Tapanilankatu | 06.29 |
Urheilutie | 06.29 |
Kivirannankatu | 06.29 |
Pallaskatu | 06.30 |
Rullakatu | 06.31 |
Svinhufvudinkatu | 06.31 |
Ranta-Kartano I | 06.32 |
Fellmanninkatu | 06.32 |
Kauppatori E | 06.37 |
Vapaudenkatu | 06.37 |
Kansanopisto | 06.38 |
Lahti Matkakeskus D | 06.38 |
Askon Alue | 06.39 |
Upon Silta | 06.40 |
Valimonkatu | 06.41 |
Viipurintie | 06.43 |
Hartwall | 06.43 |
Kauppakaari | 07.01 |
Varjolantie | 07.02 |
Ylätie | 07.03 |
Kukkasen Koulu | 07.04 |
Kirkonkylän Koulu | 07.04 |
Sale | 07.05 |
Karhusillantie | 07.06 |
Karhusillantie | 07.06 |
Levypyörä | 07.07 |
Kuivamaito | 07.08 |
Vulganus | 07.09 |
Suominen | 07.09 |
Rakokivi | 07.10 |
Ullankankaantie | 07.11 |
Raute | 07.11 |
Kanervan Koulu | 07.13 |
Kauppatie | 07.13 |
Urheilutie | 07.14 |
Opintie | 07.14 |
Uponor | 07.15 |
Rakokivi | 07.16 |
Nastopoli | 07.17 |
Selka Line | 07.18 |
Ratsutie | 07.19 |
Harjuviidantie | 07.19 |
Vehkosillantie 6 | 07.20 |
Lehtimäen Liikenne Oy Bus aikataulu - 10K (Harjuviidantie)
Lehtimäen Liikenne Oy Bus-aikataulu reitillä 10K Harjuviidantie, tarjoaa matkustajille luotettavan aikataulun. Aikataulu koskee matkasuunnitelmaa paikasta Hoitajankatu asema paikkaan Vehkosillantie 6 asema, mutta aikataulu saattaa muuttua eri syistä johtuen.
Voit käyttää online-reaaliaikaista aikatauluja tai tarkastella arvioituja aikatauluja Bus. Suunnittele matkasi tälle päivälle, huomiselle tai viikonlopun aikataulun mukaan ja ajan tasalla olevan Lehtimäen Liikenne Oy aikataulumme avulla.