10K-linja
PHKS - Jalkaranta - Kauppatori - Matkakeskus - Nastola kk - Kouvolantie - Rakokivi - Harjuviidantie
Lehtimäen Liikenne Oy
Lehtimäen Liikenne Oy 10K bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
10K-bussilla (Harjuviidantie) on 50 pysäkkiä alkaen asemalta Hoitajankatu ja päättyen asemalle Vehkosillantie 6.
10K bussi -aikataulun yhteenveto tulevalle viikolle: se lähtee kerran päivässä 06:25. Toiminnassa tällä viikolla: arkipäivisin.
Valitse alta mikä tahansa 10K-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Harjuviidantie (50 pysäkkiä)
Hoitajankatu
Lahti Keskussairaala
Sykekatu
Tähtitorninkatu
Tapanilakoti
Tapanila
Kankaankatu
Tapanilankatu
Urheilutie
Kivirannankatu
Pallaskatu
Rullakatu
Svinhufvudinkatu
Ranta-Kartano I
Fellmanninkatu
Kauppatori E
Vapaudenkatu
Kansanopisto
Lahti Matkakeskus D
Askon Alue
Upon Silta
Valimonkatu
Viipurintie
Hartwall
Kauppakaari
Varjolantie
Ylätie
Kukkasen Koulu
Kirkonkylän Koulu
Sale
Karhusillantie
Karhusillantie
Levypyörä
Kuivamaito
Vulganus
Suominen
Rakokivi
Ullankankaantie
Raute
Kanervan Koulu
Kauppatie
Urheilutie
Opintie
Uponor
Rakokivi
Nastopoli
Selka Line
Ratsutie
Harjuviidantie
Vehkosillantie 6
10K UKK
Mihin aikaan 10K bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 10K bussi -pysäkillä klo 06:25 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 10K bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 10K bussi -pysäkillä klo 06:25 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 10K bussi saapuu?
Milloin PHKS - Jalkaranta - Kauppatori - Matkakeskus - Nastola kk - Kouvolantie - Rakokivi - Harjuviidantie bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan PHKS - Jalkaranta - Kauppatori - Matkakeskus - Nastola kk - Kouvolantie - Rakokivi - Harjuviidantie bussi aikataulut.
Onko lähelläni 10K bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 10K bussi pysäkki.
10K-bussi -aikataulu
10K-bussi reitti kulkee arkipäivisin. Säännölliset kulkuajat: 06:25
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 06:25 | Yksittäinen lähtö |
ti | 06:25 | Yksittäinen lähtö |
ke | 06:25 | Yksittäinen lähtö |
to | 06:25 | Yksittäinen lähtö |
pe | 06:25 | Yksittäinen lähtö |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
Lehtimäen Liikenne Oy:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 10K (asemalta Hoitajankatu), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 10K (Harjuviidantie) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki Lehtimäen Liikenne Oy tiedot nyt.
10K -linjan bussi-maksu
Lehtimäen Liikenne Oy 10K (Harjuviidantie) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja Lehtimäen Liikenne Oy:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai Lehtimäen Liikenne Oy:n viralliselta verkkosivustolta.
10K (Lehtimäen Liikenne Oy)
10K-bussin ensimmäinen pysäkki on Hoitajankatu ja viimeinen pysäkki on Vehkosillantie 6. 10K (Harjuviidantie) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 10K -linjalla on 50 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 55 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle Lehtimäen Liikenne Oy -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 10K-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 10K-bussi-linjalle.
Linjojen 10K reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 10K (Harjuviidantie) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 10K bussi -seurantasovelluksenaLehtimäen Liikenne Oy bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle Lehtimäen Liikenne Oy tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista Lehtimäen Liikenne Oy ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 10K, Helsinki
Lehtimäen Liikenne Oy -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 90K - Orimattila - Luhtikylä - Kokki-Henna
- 92 - Huhdanoja - Kurunkulma - Mallusjoki - Orimattila
- 91S - Orimattila - Jokivarren koulu - Niinikoski - Pakaa - Koulutie - Orimattila
- 71 - Lahti - Heinola kk/ Aikataulu
- 74A - Pirttiniemi - Hevossaari/ Aikataulu
- 31 - Myyntimiehenkatu - Soltti/ Aikataulu
- 70A - Tommola - Lahti/ Aikataulu
- 9M - Metsämaa - Kauppatori
- 9K - Kauppatori - Harjuviidantie - Metsämaa/ Aikataulu
- 90A - Orimattilan koulukeskus - Orionaukio - Jokivarren koulu - Mallusjoki - Huhdanoja - Luhtikylä - Orimattila
- 33 - Kukkila - Kauppatori/ Aikataulu
- 91A - Orimattila - Niinikoski - Pakaa - Orimattila
- 9M - Uusikylä - Rakokivi - Nastola kk - Villähde - Matkakeskus - Kauppatori - Metsämaa/ Aikataulu
- 60 - Orimattila - Lahti/ Aikataulu
- 40 - Vääksy - Lahti/ Aikataulu
- 10K - Harjuviidantie - Rakokivi - Kouvolantie - Nastola kk - Matkakeskus - Kauppatori - Jalkaranta - PHKS/ Aikataulu
- 91 - Orimattila - Pakaa - Orimattila
- 10K - PHKS - Jalkaranta - Kauppatori - Matkakeskus - Nastola kk - Kouvolantie - Rakokivi - Pajulahti/ Aikataulu
- 45A - Vääksy - Urajärvi - Vesivehmaa - Vääksy
- 10K - Pajulahti - harjuviidantie - Rakokivi - Kouvolantie - Nastola kk - Matkakeskus - Kauppatori - Jalkaranta - PHKS/ Aikataulu