12 - Kajaani aikataulu
perjantai aikataulu
Asema | Lähtö #1 |
---|---|
Ounas P | 10.36 |
Hautalansuo P | 10.38 |
Lapinniemi P | 10.39 |
Ruunaniemi P | 10.41 |
Hautala I | 10.43 |
Kumpuniemi I | 10.45 |
Käärmeniemi I | 10.47 |
Kynnäs I | 10.48 |
Halkosalmi I | 10.49 |
Vuoreslahti I | 10.52 |
Heinirannan Th I | 10.53 |
Heinirannantie 20 P (Ei Merkkiä) | 10.53 |
Kemiläntie Th L (Ei Merkkiä) | 10.56 |
Selkäniementie Th P (Ei Merkkiä) | 10.58 |
Rautolantie Th I (Ei Merkkiä) | 11.00 |
Heinirannantie 554 I (Ei Merkkiä) | 11.03 |
Heinirannantie 831 P (Ei Merkkiä) | 11.05 |
Sivolanniementie Th P (Ei Merkkiä) | 11.06 |
Koutaniementie 1089 I (Ei Merkkiä) | 11.08 |
Tololantie Th I (Ei Merkkiä) | 11.10 |
Koutaniementi 871 I (Ei Merkkiä) | 11.12 |
Nurminiementie Th E (Ei Merkkiä) | 11.13 |
Rantalantie Th E (Ei Merkkiä) | 11.16 |
Koulutie Th E (Ei Merkkiä) | 11.17 |
Sokasaarentie Th E (Ei Merkkiä) | 11.18 |
Aittoniementie Th E (Ei Merkkiä) | 11.20 |
Korholantie Th E (Ei Merkkiä) | 11.21 |
Saarentie Th E (Ei Merkkiä) | 11.22 |
Kovalantie Th E (Ei Merkkiä) | 11.24 |
Olliskantie Th E (Ei Merkkiä) | 11.27 |
Koutaniementie 50 E (Ei Merkkiä) | 11.29 |
Koutaniemi I | 11.30 |
Sokatie Th I ( Ei Merkkiä) | 11.31 |
Metsäpurontie Th I (Ei Merkkiä) | 11.32 |
Maasto I | 11.34 |
Ojakatu P | 11.35 |
Lohtaja Th P | 11.36 |
Puistola I | 11.38 |
Purola I | 11.39 |
Kajaanihalli I | 11.41 |
Kirkko E | 11.42 |
Veteraanipuisto E | 11.43 |
Kajaani Matkakeskus T | 11.44 |
Vekka Group Oy Bus aikataulu - 12 (Kajaani)
Vekka Group Oy Bus-aikataulu reitillä 12 Kajaani, tarjoaa matkustajille luotettavan aikataulun. Aikataulu koskee matkasuunnitelmaa paikasta Ounas P asema paikkaan Kajaani Matkakeskus T asema, mutta aikataulu saattaa muuttua eri syistä johtuen.
Voit käyttää online-reaaliaikaista aikatauluja tai tarkastella arvioituja aikatauluja Bus. Suunnittele matkasi tälle päivälle, huomiselle tai viikonlopun aikataulun mukaan ja ajan tasalla olevan Vekka Group Oy aikataulumme avulla.