2N - Ritaharju aikataulu
perjantai ja lauantai aikataulu
Asema | Lähtö #1 | Lähtö #2 | Lähtö #3 |
---|---|---|---|
Neitsytkorventie Pp | 00.20 | 01.30 | 02.50 |
Hakkuutie E | 00.20 | 01.30 | 02.50 |
Savotta-Aukio E | 00.20 | 01.30 | 02.50 |
Lähimetsä P | 00.21 | 01.31 | 02.51 |
Lähimetsäntie E | 00.21 | 01.31 | 02.51 |
Ulkometsäntie P | 00.23 | 01.33 | 02.53 |
Ukkoherrantie E | 00.23 | 01.33 | 02.53 |
Tuomipellontie P | 00.24 | 01.34 | 02.54 |
Pesätie P | 00.24 | 01.34 | 02.54 |
Poikuekuja P | 00.24 | 01.34 | 02.54 |
Kaakkurin Koulu P | 00.25 | 01.35 | 02.55 |
Emopolku E | 00.25 | 01.35 | 02.55 |
Porttiväylän Alikulku P | 00.26 | 01.36 | 02.56 |
Siipikuja E | 00.27 | 01.37 | 02.57 |
Höyhenkuja P | 00.27 | 01.37 | 02.57 |
Kaakkurinojantie P | 00.28 | 01.38 | 02.58 |
Jousenkaari P | 00.29 | 01.39 | 02.59 |
Kaiannontie P | 00.30 | 01.40 | 03.00 |
Turkkitie P | 00.30 | 01.40 | 03.00 |
Tahkokangas P | 00.31 | 01.41 | 03.01 |
Otsonkuja P | 00.32 | 01.42 | 03.02 |
Repolaisentie P | 00.33 | 01.43 | 03.03 |
Kurrenkuja E | 00.33 | 01.43 | 03.03 |
Metsänkuninkaantie P | 00.33 | 01.43 | 03.03 |
Jalohaukka E | 00.35 | 01.45 | 03.05 |
Suohaukka P | 00.35 | 01.45 | 03.05 |
Nuolihaukka P | 00.36 | 01.46 | 03.06 |
Hiirihaukka P | 00.38 | 01.48 | 03.08 |
Merikotka P | 00.39 | 01.49 | 03.09 |
Kotkantie P | 00.39 | 01.49 | 03.09 |
Svaanin Th P | 00.41 | 01.51 | 03.11 |
Sairaalanrinne P | 00.42 | 01.52 | 03.12 |
Oys P | 00.43 | 01.53 | 03.13 |
Oys Päivystys P | 00.44 | 01.54 | 03.14 |
Oys Kajaanintie P | 00.45 | 01.55 | 03.15 |
Kontinkangas P | 00.46 | 01.56 | 03.16 |
Välkkylä E | 00.48 | 01.58 | 03.18 |
Raksila P | 00.49 | 01.59 | 03.19 |
Linja-Autoasema E | 00.51 | 02.01 | 03.21 |
Rautasaari P | 00.53 | 02.03 | 03.23 |
Rotuaari | 00.56 | 02.06 | 03.26 |
Kaupungintalo P | 01.00 | 02.10 | 03.30 |
Pokkitörmä | 01.00 | 02.10 | 03.30 |
Raatti P | 01.01 | 02.11 | 03.31 |
Toivoniemi P | 01.02 | 02.12 | 03.32 |
Merikoskenkatu P2 | 01.02 | 02.12 | 03.32 |
Kemintie P | 01.05 | 02.15 | 03.35 |
Jälsipuisto P | 01.06 | 02.16 | 03.36 |
Isko P | 01.07 | 02.17 | 03.37 |
Rantakoskela P | 01.08 | 02.18 | 03.38 |
Syynimaa P | 01.09 | 02.19 | 03.39 |
Ylioppilaskylä P | 01.10 | 02.20 | 03.40 |
Yliopisto P | 01.11 | 02.21 | 03.41 |
Oamk P | 01.12 | 02.22 | 03.42 |
Tapiontie P | 01.12 | 02.22 | 03.42 |
Tuulikintie P | 01.13 | 02.23 | 03.43 |
Kukkonen P | 01.14 | 02.24 | 03.44 |
Kaijonlahdentie E | 01.15 | 02.25 | 03.45 |
Kerttulanpuisto P | 01.17 | 02.27 | 03.47 |
Poukamapolku P | 01.18 | 02.28 | 03.48 |
Karjakenttä P | 01.19 | 02.29 | 03.49 |
Saikkosentie P | 01.20 | 02.30 | 03.50 |
Alatalontie P | 01.20 | 02.30 | 03.50 |
Ratsuväentie P | 01.22 | 02.32 | 03.52 |
Oravanreitti P | 01.24 | 02.34 | 03.54 |
Ritaharjun Koulu P | 01.25 | 02.35 | 03.55 |
Ritakierros P | 01.26 | 02.36 | 03.56 |
Klippatie E | 01.27 | 02.37 | 03.57 |
Loukkutie P | 01.28 | 02.38 | 03.58 |
Saalistajantie P | 01.29 | 02.39 | 03.59 |
Jahtireitti E | 01.30 | 02.40 | 04.00 |
OSL / Nobina Oy Bus aikataulu - 2N (Ritaharju)
OSL / Nobina Oy Bus-aikataulu reitillä 2N Ritaharju, tarjoaa matkustajille luotettavan aikataulun. Aikataulu koskee matkasuunnitelmaa paikasta Neitsytkorventie Pp asema paikkaan Jahtireitti E asema, mutta aikataulu saattaa muuttua eri syistä johtuen.
Voit käyttää online-reaaliaikaista aikatauluja tai tarkastella arvioituja aikatauluja Bus. Suunnittele matkasi tälle päivälle, huomiselle tai viikonlopun aikataulun mukaan ja ajan tasalla olevan OSL / Nobina Oy aikataulumme avulla.