349B - Kalajärvi aikataulu
Arkipäivisin aikataulu
Asema | Lähtö #1 | Lähtö #2 | Lähtö #3 | Lähtö #4 | Lähtö #5 |
---|---|---|---|---|---|
Lankela | 13.07 | 14.07 | 15.05 | 16.27 | 17.13 |
Kuonomäensilta | 13.08 | 14.08 | 15.06 | 16.28 | 17.14 |
Ånäs | 13.09 | 14.09 | 15.07 | 16.29 | 17.15 |
Snäckens | 13.10 | 14.10 | 15.08 | 16.30 | 17.16 |
Rajapyörre | 13.10 | 14.10 | 15.08 | 16.30 | 17.16 |
Ketunkorpi | 13.10 | 14.10 | 15.08 | 16.30 | 17.16 |
Mäyränkuja | 13.11 | 14.11 | 15.09 | 16.31 | 17.17 |
Kytömaa | 13.11 | 14.11 | 15.09 | 16.31 | 17.17 |
Ilveksenkuja | 13.12 | 14.12 | 15.10 | 16.32 | 17.18 |
Kurjenkaski | 13.13 | 14.13 | 15.11 | 16.33 | 17.19 |
Haarssintie | 13.13 | 14.13 | 15.11 | 16.33 | 17.19 |
Lahnuksenmäki | 13.14 | 14.14 | 15.12 | 16.34 | 17.20 |
Kurkijärvi | 13.15 | 14.15 | 15.13 | 16.35 | 17.21 |
Piennartie | 13.16 | 14.16 | 15.14 | 16.36 | 17.22 |
Kalajärvenranta | 13.17 | 14.17 | 15.15 | 16.37 | 17.23 |
Kalajärvi | 13.18 | 14.18 | 15.16 | 16.38 | 17.24 |
Ruskatie | 13.19 | 14.19 | 15.17 | 16.39 | 17.25 |
Kalajärven Keskus | 13.20 | 14.20 | 15.18 | 16.40 | 17.26 |
HSL Bus aikataulu - 349B (Kalajärvi)
HSL Bus-aikataulu reitillä 349B Kalajärvi, tarjoaa matkustajille luotettavan aikataulun. Aikataulu koskee matkasuunnitelmaa paikasta Lankela asema paikkaan Kalajärven Keskus asema, mutta aikataulu saattaa muuttua eri syistä johtuen.
Voit käyttää online-reaaliaikaista aikatauluja tai tarkastella arvioituja aikatauluja Bus. Suunnittele matkasi tälle päivälle, huomiselle tai viikonlopun aikataulun mukaan ja ajan tasalla olevan HSL aikataulumme avulla.