349B-linja
Kalajärvi
HSL
HSL 349B bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
349B-bussilla (Kalajärvi) on 18 pysäkkiä alkaen asemalta Lankela ja päättyen asemalle Kalajärven Keskus.
Valitse alta mikä tahansa 349B-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Kalajärvi (18 pysäkkiä)
Lankela
Kuonomäensilta
Ånäs
Snäckens
Rajapyörre
Ketunkorpi
Mäyränkuja
Kytömaa
Ilveksenkuja
Kurjenkaski
Haarssintie
Lahnuksenmäki
Kurkijärvi
Piennartie
Kalajärvenranta
Kalajärvi
Ruskatie
Kalajärven Keskus
349B UKK
Mihin aikaan 349B bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 349B bussi -pysäkillä klo 13:05 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 349B bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 349B bussi -pysäkillä klo 17:25 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 349B bussi saapuu?
Milloin Kalajärvi bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Kalajärvi bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 349B (Kalajärvi) bussi?
Kalajärvi (Kalajärvi) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Onko lähelläni 349B bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 349B bussi pysäkki.
349B-bussi -aikataulu
349B-bussi reitti kulkee arkipäivisin. Säännölliset kulkuajat: 13:05 - 17:25
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 13:05 - 17:25 | 55 - 204 |
ti | 13:05 - 17:25 | 55 - 204 |
ke | 13:05 - 17:25 | 55 - 204 |
to | 13:05 - 17:25 | 55 - 204 |
pe | 13:05 - 17:25 | 55 - 204 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 349B (asemalta Lankela), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 349B (Kalajärvi) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
349B -linjan bussi-maksu
HSL 349B (Kalajärvi) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
349B (HSL)
349B-bussin ensimmäinen pysäkki on Lankela ja viimeinen pysäkki on Kalajärven Keskus. 349B (Kalajärvi) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 349B -linjalla on 18 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 13 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 349B-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 349B-bussi-linjalle.
Linjojen 349B reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 349B (Kalajärvi) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 349B bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 349B, Helsinki
349B - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 194V - Siuntion matkahuolto-Nysvidja
- 80 - Herttoniemi(M)-Roihuvuori-Itäkeskus(M)/ Aikataulu
- 224B - Kauniainen-Espoon keskus-Tuomarila/ Aikataulu
- 444 - Kivistö-Katriinan sairaala-Tapola-Riipilä/ Aikataulu
- 665K - Hyrylä-Järvenpää-Jamppa-Kellokoski/ Aikataulu
- 192 - Kamppi-Länsiväylä(-Inkoo)/ Aikataulu
- 805 - Itäkeskus (M)-Myllypuro/ Aikataulu
- 348 - Rinnekoti-Röylä-Kalajärvi/ Aikataulu
- 841 - Itäkeskus-Östersundom-Söderkulla-Nikkilä/ Aikataulu
- 530 - Matinkylä (M)-Finnoo (M)-Espoon keskus-Myyrmäki/ Aikataulu
- 181 - Kirkkonummi-Siuntio/ Aikataulu
- 24 - Kamppi-Seurasaari/ Aikataulu
- 348BK - Hännikäinen-Kalajärvi/ Aikataulu
- 723 - Koivukylän palvelulinja/ Aikataulu
- 166 - Lasilaakso-Kauklahti-Bassenkylä/ Aikataulu
- 562 - Itäkeskus (M) - Malmi - Aviapolis - Lentoasema/ Aikataulu
- 904 - Kirkkonummi-Kyrkvalla-Kantvik/ Aikataulu
- 89 - Herttoniemi (M)-Yliskylä/ Aikataulu
- 34 - Munkkivuori-Kaskisaari/ Aikataulu
- 643N - Rautatientori-Hyrylä-Lahela/ Aikataulu