349BK - Kalajärvi aikataulu
Arkipäivisin aikataulu
Asema | Lähtö #1 | Lähtö #2 | Lähtö #3 | Lähtö #4 | Lähtö #5 |
---|---|---|---|---|---|
Lankela | 05.47 | 06.26 | 07.01 | 08.04 | 09.01 |
Kuonomäensilta | 05.48 | 06.27 | 07.02 | 08.05 | 09.02 |
Ånäs | 05.49 | 06.28 | 07.03 | 08.06 | 09.03 |
Snäckens | 05.50 | 06.29 | 07.04 | 08.07 | 09.04 |
Rajapyörre | 05.50 | 06.29 | 07.04 | 08.07 | 09.04 |
Ketunkorpi | 05.51 | 06.30 | 07.05 | 08.08 | 09.05 |
Mäyränkuja | 05.51 | 06.30 | 07.05 | 08.08 | 09.05 |
Karlberg | 05.52 | 06.31 | 07.06 | 08.09 | 09.06 |
Kytöpellontie | 05.53 | 06.32 | 07.07 | 08.10 | 09.07 |
Koirankorpi | 05.53 | 06.32 | 07.07 | 08.10 | 09.07 |
Kytöpellontie | 05.53 | 06.32 | 07.07 | 08.10 | 09.07 |
Karlberg | 05.55 | 06.34 | 07.09 | 08.12 | 09.09 |
Kytömaa | 05.55 | 06.34 | 07.09 | 08.12 | 09.09 |
Ilveksenkuja | 05.56 | 06.35 | 07.10 | 08.13 | 09.10 |
Kurjenkaski | 05.57 | 06.36 | 07.11 | 08.14 | 09.11 |
Haarssintie | 05.57 | 06.36 | 07.11 | 08.14 | 09.11 |
Lahnuksenmäki | 05.58 | 06.37 | 07.12 | 08.15 | 09.12 |
Kurkijärvi | 05.59 | 06.38 | 07.13 | 08.16 | 09.13 |
Piennartie | 06.00 | 06.39 | 07.14 | 08.17 | 09.14 |
Kalajärvenranta | 06.00 | 06.39 | 07.14 | 08.17 | 09.14 |
Kalajärvi | 06.01 | 06.40 | 07.15 | 08.18 | 09.15 |
Ruskatie | 06.02 | 06.41 | 07.16 | 08.19 | 09.16 |
Kalajärven Keskus | 06.03 | 06.42 | 07.17 | 08.20 | 09.17 |
HSL Bus aikataulu - 349BK (Kalajärvi)
HSL Bus-aikataulu reitillä 349BK Kalajärvi, tarjoaa matkustajille luotettavan aikataulun. Aikataulu koskee matkasuunnitelmaa paikasta Lankela asema paikkaan Kalajärven Keskus asema, mutta aikataulu saattaa muuttua eri syistä johtuen.
Voit käyttää online-reaaliaikaista aikatauluja tai tarkastella arvioituja aikatauluja Bus. Suunnittele matkasi tälle päivälle, huomiselle tai viikonlopun aikataulun mukaan ja ajan tasalla olevan HSL aikataulumme avulla.