36
36 - Ylikiiminki aikataulu
Arkipäivisin aikataulu
Asema | Lähtö #1 | Lähtö #2 | Lähtö #3 | Lähtö #4 | Lähtö #5 | Lähtö #6 | Lähtö #7 | Lähtö #8 | Lähtö #9 | Lähtö #10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Linja-Autoasema L | 06.40 | 07.40 | 09.00 | 11.10 | 13.10 | 15.10 | 16.10 | 17.10 | 18.10 | 20.10 |
Rautasaari P | 06.42 | 07.42 | 09.02 | 11.12 | 13.12 | 15.12 | 16.12 | 17.12 | 18.12 | 20.12 |
Rotuaari | 06.44 | 07.44 | 09.03 | 11.13 | 13.13 | 15.14 | 16.14 | 17.14 | 18.13 | 20.13 |
Pekuri P | 06.46 | 07.46 | 09.05 | 11.15 | 13.15 | 15.16 | 16.16 | 17.16 | 18.15 | 20.15 |
Pokkitörmä | 06.47 | 07.47 | 09.06 | 11.16 | 13.16 | 15.17 | 16.17 | 17.17 | 18.16 | 20.16 |
Raatti P | 06.49 | 07.49 | 09.08 | 11.18 | 13.18 | 15.19 | 16.19 | 17.19 | 18.18 | 20.18 |
Toivoniemi P | 06.49 | 07.49 | 09.08 | 11.18 | 13.18 | 15.19 | 16.19 | 17.19 | 18.18 | 20.18 |
Merikoskenkatu P1 | 06.51 | 07.51 | 09.10 | 11.20 | 13.20 | 15.21 | 16.21 | 17.21 | 18.20 | 20.20 |
Myllytie E | 06.52 | 07.52 | 09.10 | 11.20 | 13.20 | 15.22 | 16.22 | 17.22 | 18.20 | 20.20 |
Kalliola E | 06.53 | 07.53 | 09.12 | 11.22 | 13.22 | 15.23 | 16.23 | 17.23 | 18.22 | 20.22 |
Hintantie P | 06.55 | 07.55 | 09.13 | 11.23 | 13.23 | 15.25 | 16.25 | 17.25 | 18.23 | 20.23 |
Typpitie P | 06.57 | 07.57 | 09.15 | 11.25 | 13.25 | 15.27 | 16.27 | 17.27 | 18.25 | 20.25 |
Hintta P | 06.57 | 07.57 | 09.15 | 11.25 | 13.25 | 15.27 | 16.27 | 17.27 | 18.25 | 20.25 |
Porotie P | 06.58 | 07.58 | 09.16 | 11.26 | 13.26 | 15.28 | 16.28 | 17.28 | 18.26 | 20.26 |
Huonesuo Th P | 06.59 | 07.59 | 09.17 | 11.27 | 13.27 | 15.29 | 16.29 | 17.29 | 18.27 | 20.27 |
Korvensuoran Koulu P | 07.00 | 08.00 | 09.18 | 11.28 | 13.28 | 15.30 | 16.30 | 17.30 | 18.28 | 20.28 |
Korvensuora P | 07.01 | 08.01 | 09.19 | 11.29 | 13.29 | 15.31 | 16.31 | 17.31 | 18.29 | 20.29 |
Alavantie P | 07.02 | 08.02 | 09.20 | 11.30 | 13.30 | 15.32 | 16.32 | 17.32 | 18.30 | 20.30 |
Ruotutie E | 07.02 | 08.02 | 09.21 | 11.31 | 13.31 | 15.32 | 16.32 | 17.32 | 18.31 | 20.31 |
Morttelitie E | 07.04 | 08.04 | 09.22 | 11.32 | 13.32 | 15.34 | 16.34 | 17.34 | 18.32 | 20.32 |
Puuperäntie E | 07.04 | 08.04 | 09.23 | 11.33 | 13.33 | 15.34 | 16.34 | 17.34 | 18.33 | 20.33 |
Sammiotie P | 07.05 | 08.05 | 09.23 | 11.33 | 13.33 | 15.35 | 16.35 | 17.35 | 18.33 | 20.33 |
Kievarinreitti P | 07.05 | 08.05 | 09.24 | 11.34 | 13.34 | 15.35 | 16.35 | 17.35 | 18.34 | 20.34 |
Polvisuontie E | 07.07 | 08.07 | 09.25 | 11.35 | 13.35 | 15.37 | 16.37 | 17.37 | 18.35 | 20.35 |
Pääkankaantie P | 07.08 | 08.08 | 09.27 | 11.37 | 13.37 | 15.38 | 16.38 | 17.38 | 18.37 | 20.37 |
Rasilantie E | 07.09 | 08.09 | 09.28 | 11.38 | 13.38 | 15.39 | 16.39 | 17.39 | 18.38 | 20.38 |
Rasilantie E 2 | 07.09 | 08.09 | 09.28 | 11.38 | 13.38 | 15.39 | 16.39 | 17.39 | 18.38 | 20.38 |
Putaala E | 07.10 | 08.10 | 09.28 | 11.38 | 13.38 | 15.40 | 16.40 | 17.40 | 18.38 | 20.38 |
Jääkärintie E | 07.10 | 08.10 | 09.29 | 11.39 | 13.39 | 15.40 | 16.40 | 17.40 | 18.39 | 20.39 |
Saviharju P | 07.12 | 08.12 | 09.31 | 11.41 | 13.41 | 15.42 | 16.42 | 17.42 | 18.41 | 20.41 |
Saarinen E | 07.16 | 08.16 | 09.34 | 11.44 | 13.44 | 15.46 | 16.46 | 17.46 | 18.44 | 20.44 |
Kiiminki Th E | 07.19 | 08.19 | 09.37 | 11.47 | 13.47 | 15.49 | 16.49 | 17.49 | 18.47 | 20.47 |
Lamu E | 07.20 | 08.20 | 09.38 | 11.48 | 13.48 | 15.50 | 16.50 | 17.50 | 18.48 | 20.48 |
Ahmasjärventie E | 07.20 | 08.20 | 09.38 | 11.48 | 13.48 | 15.50 | 16.50 | 17.50 | 18.48 | 20.48 |
Rekikylä P | 07.23 | 08.23 | 09.41 | 11.51 | 13.51 | 15.53 | 16.53 | 17.53 | 18.51 | 20.51 |
Hautasuo Th E | 07.24 | 08.24 | 09.41 | 11.51 | 13.51 | 15.54 | 16.54 | 17.54 | 18.51 | 20.51 |
Rokkarannantie E | 07.24 | 08.24 | 09.42 | 11.52 | 13.52 | 15.54 | 16.54 | 17.54 | 18.52 | 20.52 |
Siltala E | 07.25 | 08.25 | 09.42 | 11.52 | 13.52 | 15.55 | 16.55 | 17.55 | 18.52 | 20.52 |
Paakki P | 07.26 | 08.26 | 09.43 | 11.53 | 13.53 | 15.56 | 16.56 | 17.56 | 18.53 | 20.53 |
Aumaharju P | 07.26 | 08.26 | 09.43 | 11.53 | 13.53 | 15.56 | 16.56 | 17.56 | 18.53 | 20.53 |
Wathen P | 07.27 | 08.27 | 09.44 | 11.54 | 13.54 | 15.57 | 16.57 | 17.57 | 18.54 | 20.54 |
Vesala P | 07.27 | 08.27 | 09.44 | 11.54 | 13.54 | 15.57 | 16.57 | 17.57 | 18.54 | 20.54 |
Parolanmäki E | 07.28 | 08.28 | 09.45 | 11.55 | 13.55 | 15.58 | 16.58 | 17.58 | 18.55 | 20.55 |
Linnakekuja P | 07.28 | 08.28 | 09.45 | 11.55 | 13.55 | 15.58 | 16.58 | 17.58 | 18.55 | 20.55 |
Ukkolanmäki E | 07.30 | 08.30 | 09.46 | 11.56 | 13.56 | 16.00 | 17.00 | 18.00 | 18.56 | 20.56 |
Tielaitos E | 07.31 | 08.31 | 09.47 | 11.57 | 13.57 | 16.01 | 17.01 | 18.01 | 18.57 | 20.57 |
Ukonkangas E | 07.31 | 08.31 | 09.47 | 11.57 | 13.57 | 16.01 | 17.01 | 18.01 | 18.57 | 20.57 |
Ylikiimingin Kirkko E | 07.32 | 08.32 | 09.48 | 11.58 | 13.58 | 16.02 | 17.02 | 18.02 | 18.58 | 20.58 |
Makasiinikangas P | 07.32 | 08.32 | 09.49 | 11.59 | 13.59 | 16.02 | 17.02 | 18.02 | 18.59 | 20.59 |
Joloksentie P | 07.33 | 08.33 | 09.49 | 11.59 | 13.59 | 16.03 | 17.03 | 18.03 | 18.59 | 20.59 |
Ylikiiminki | 07.34 | 08.34 | 09.50 | 12.00 | 14.00 | 16.04 | 17.04 | 18.04 | 19.00 | 21.00 |
Oulun joukkoliikenne Bus aikataulu - 36 (Ylikiiminki)
Oulun joukkoliikenne Bus-aikataulu reitillä 36 Ylikiiminki, tarjoaa matkustajille luotettavan aikataulun. Aikataulu koskee matkasuunnitelmaa paikasta Linja-Autoasema L asema paikkaan Ylikiiminki asema, mutta aikataulu saattaa muuttua eri syistä johtuen.
Voit käyttää online-reaaliaikaista aikatauluja tai tarkastella arvioituja aikatauluja Bus. Suunnittele matkasi tälle päivälle, huomiselle tai viikonlopun aikataulun mukaan ja ajan tasalla olevan Oulun joukkoliikenne aikataulumme avulla. Päivitämme aikataulun 36, Oulu - Ylikiiminki, päivittäin keskiyöllä.