4 - Matkahuolto aikataulu
Arkipäivisin aikataulu
Asema | Lähtö #1 | Lähtö #2 |
---|---|---|
Tarharannantie | 06.45 | 19.45 |
Backlundinpolku | 06.46 | 19.46 |
Isokylän Koulu | 06.47 | 19.47 |
Peltopolku | 06.47 | 19.47 |
Nynäsintie | 06.48 | 19.48 |
Kangastie | 06.49 | 19.49 |
Vesakkotie | 06.50 | 19.50 |
Kallinen | 06.50 | 19.50 |
Näsimäki | 06.51 | 19.51 |
Prisma | 06.54 | 19.54 |
Ventus Th | 06.55 | 19.55 |
Linja-Autoasema | 07.10 | 20.10 |
Bysse Bus aikataulu - 4 (Matkahuolto)
Bysse Bus-aikataulu reitillä 4 Matkahuolto, tarjoaa matkustajille luotettavan aikataulun. Aikataulu koskee matkasuunnitelmaa paikasta Tarharannantie asema paikkaan Linja-Autoasema asema, mutta aikataulu saattaa muuttua eri syistä johtuen.
Voit käyttää online-reaaliaikaista aikatauluja tai tarkastella arvioituja aikatauluja Bus. Suunnittele matkasi tälle päivälle, huomiselle tai viikonlopun aikataulun mukaan ja ajan tasalla olevan Bysse aikataulumme avulla.