44 - Matkakeskus-Kauppatori aikataulu
sunnuntai - lauantai aikataulu
Asema | Lähtö #1 | Lähtö #2 | Lähtö #3 |
---|---|---|---|
Reposaari P | 10.45 | 12.55 | 14.55 |
Amiraalinkatu P | 10.45 | 12.55 | 14.55 |
Kaivokatu P | 10.45 | 12.55 | 14.55 |
Veistämönkatu L | 10.46 | 12.56 | 14.56 |
Konttorinkatu L | 10.48 | 12.58 | 14.58 |
Siikaranta P | 10.49 | 12.59 | 14.59 |
Parkkiluoto I | 10.52 | 13.02 | 15.02 |
Tahkoluoto I | 10.53 | 13.03 | 15.03 |
Räyhä I | 10.54 | 13.04 | 15.04 |
Merikappeli I | 10.55 | 13.05 | 15.05 |
Kappelin Salmi I | 10.56 | 13.06 | 15.06 |
Isokatava | 10.57 | 13.07 | 15.07 |
Taukokari I | 10.59 | 13.09 | 15.09 |
Vähäkatava I | 11.01 | 13.11 | 15.11 |
Lampaluoto I | 11.03 | 13.13 | 15.13 |
Lasa E | 11.04 | 13.14 | 15.14 |
Meripenkka E | 11.05 | 13.15 | 15.15 |
Nostosilta E | 11.07 | 13.17 | 15.17 |
Kirrinsanta E | 11.09 | 13.19 | 15.19 |
Laurintie E | 11.12 | 13.22 | 15.22 |
Timontie E | 11.13 | 13.23 | 15.23 |
Santojentie E | 11.14 | 13.24 | 15.24 |
Juhanintie P | 11.14 | 13.24 | 15.24 |
Yyterinsantojentie | 11.15 | 13.25 | 15.25 |
Aapontie P | 11.16 | 13.26 | 15.26 |
Sipintie L | 11.17 | 13.27 | 15.27 |
Yyteri Hotelli | 11.19 | 13.29 | 15.29 |
Yyteri Sannat | 11.20 | 13.30 | 15.30 |
Yyteri Leirintä I | 11.21 | 13.31 | 15.31 |
Juhanintie E | 11.23 | 13.33 | 15.33 |
Tattari E | 11.25 | 13.35 | 15.35 |
Hiekkarannantie | 11.27 | 13.37 | 15.37 |
Yyterin Kartano E | 11.29 | 13.39 | 15.39 |
Huhtala E | 11.30 | 13.40 | 15.40 |
Heikkilänmäki E | 11.31 | 13.41 | 15.41 |
Pihlava Th | 11.32 | 13.42 | 15.42 |
Mäntysalo E | 11.34 | 13.44 | 15.44 |
Rantahaarantie E | 11.36 | 13.46 | 15.46 |
Metsäkulma E | 11.37 | 13.47 | 15.47 |
Selmintie E | 11.39 | 13.49 | 15.49 |
Kyläjärvi E | 11.41 | 13.51 | 15.51 |
Uusiniitty E | 11.43 | 13.53 | 15.53 |
Pikakylä E | 11.46 | 13.56 | 15.56 |
Preiviiki Th | 11.47 | 13.57 | 15.57 |
Jäädyttämö E | 11.49 | 13.59 | 15.59 |
Hevoshaankatu 1 I | 11.51 | 14.01 | 16.01 |
Hevoshaankatu 4 E | 11.51 | 14.01 | 16.01 |
Tikkulantie E | 11.52 | 14.02 | 16.02 |
Käppärän Hautausmaa I | 11.52 | 14.02 | 16.02 |
Käppärän Koulu I | 11.53 | 14.03 | 16.03 |
Pääterveysasema I | 11.53 | 14.03 | 16.03 |
Päärnäistenkatu I | 11.53 | 14.03 | 16.03 |
Poliisilaitos E | 11.54 | 14.04 | 16.04 |
Porin Matkakeskus | 11.55 | 14.05 | 16.05 |
Asema-Aukio I | 11.55 | 14.05 | 16.05 |
Porilaisenkatu I | 11.56 | 14.06 | 16.06 |
Itsenäisyydenkatu P | 11.56 | 14.06 | 16.06 |
Kävelykatu P | 11.57 | 14.07 | 16.07 |
Teljäntori P | 11.57 | 14.07 | 16.07 |
Kauppatori | 11.58 | 14.08 | 16.08 |
PJL | Porin Joukkoliikenne Bus aikataulu - 44 (Matkakeskus-Kauppatori)
PJL | Porin Joukkoliikenne Bus-aikataulu reitillä 44 Matkakeskus-Kauppatori, tarjoaa matkustajille luotettavan aikataulun. Aikataulu koskee matkasuunnitelmaa paikasta Reposaari P asema paikkaan Kauppatori asema, mutta aikataulu saattaa muuttua eri syistä johtuen.
Voit käyttää online-reaaliaikaista aikatauluja tai tarkastella arvioituja aikatauluja Bus. Suunnittele matkasi tälle päivälle, huomiselle tai viikonlopun aikataulun mukaan ja ajan tasalla olevan PJL | Porin Joukkoliikenne aikataulumme avulla.