57
57 - Keskusta (Kuvernööri) aikataulu
Arkipäivisin aikataulu
Asema | Lähtö #1 |
---|---|
Murto Pp | 06.42 |
Peuraniemi P | 06.42 |
Pohjoisranta P | 06.43 |
Muinaisranta P | 06.44 |
Tuulipurto P | 06.45 |
Murron Koulu P | 06.46 |
Simontaival P | 06.47 |
Pikkarala Th P | 06.50 |
Karppilantie P | 06.50 |
Bask P | 06.51 |
Kälkäinen P | 06.51 |
Heikkinen P | 06.52 |
Hovimurto P | 06.53 |
Riikonen P | 06.54 |
Rasila P | 06.54 |
Ketolanperä P | 06.55 |
Palonperä P | 06.56 |
Pyykönmutka P | 06.57 |
Keinäsentie P | 06.57 |
Kerttula P | 06.58 |
Seppäsentie P | 06.59 |
Haapamaantie P | 07.00 |
Ylikylän Koulu P | 07.01 |
Kitulankuja P | 07.02 |
Monitoimitalo P | 07.02 |
Köykkyrintie P | 07.03 |
Kokkokaarto P | 07.04 |
Tiilimestarinrinne P | 07.06 |
Kuunsilta P | 07.06 |
Haukkakaarto P | 07.07 |
Linnakangastalo P | 07.09 |
Tuhkimonkaarre P | 07.09 |
Miessuontie P | 07.11 |
Vedenneidontie P | 07.12 |
Pirttilä P | 07.14 |
Ouluntullin Ramppi P | 07.15 |
Kaakkurin Ramppi P1 | 07.17 |
Kaakkurin Ramppi P2 | 07.17 |
Lintulan Ramppi P | 07.21 |
Oulun Ramppi P | 07.23 |
Huuhkajapuisto E | 07.24 |
Svaanin Th P | 07.26 |
Sairaalanrinne P | 07.27 |
Oys P | 07.28 |
Oys Päivystys P | 07.29 |
Oys Kajaanintie P | 07.29 |
Kontinkangas P | 07.30 |
Välkkylä E | 07.32 |
Raksila P | 07.34 |
Linja-Autoasema E | 07.35 |
Rautasaari P | 07.37 |
Rotuaari | 07.39 |
Pekuri P | 07.41 |
Franzen | 07.42 |
Kuvernööri | 07.44 |
Oulun joukkoliikenne Bus aikataulu - 57 (Keskusta (Kuvernööri))
Oulun joukkoliikenne Bus-aikataulu reitillä 57 Keskusta (Kuvernööri), tarjoaa matkustajille luotettavan aikataulun. Aikataulu koskee matkasuunnitelmaa paikasta Murto Pp asema paikkaan Kuvernööri asema, mutta aikataulu saattaa muuttua eri syistä johtuen.
Voit käyttää online-reaaliaikaista aikatauluja tai tarkastella arvioituja aikatauluja Bus. Suunnittele matkasi tälle päivälle, huomiselle tai viikonlopun aikataulun mukaan ja ajan tasalla olevan Oulun joukkoliikenne aikataulumme avulla. Päivitämme aikataulun 57, Tyrnävä - Oulu, päivittäin keskiyöllä.