58
58 - Metsokangas aikataulu
Arkipäivisin aikataulu
Asema | Lähtö #1 | Lähtö #2 | Lähtö #3 | Lähtö #4 | Lähtö #5 | Lähtö #6 | Lähtö #7 | Lähtö #8 | Lähtö #9 | Lähtö #10 | Lähtö #11 | Lähtö #12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Elektroniikkatie 7e | 07.15 | 08.15 | 09.15 | 10.15 | 11.15 | 12.15 | 13.00 | 14.00 | 15.00 | 16.00 | 17.00 | 18.00 |
Elektroniikkatie 5e | 07.15 | 08.15 | 09.15 | 10.15 | 11.15 | 12.15 | 13.00 | 14.00 | 15.00 | 16.00 | 17.00 | 18.00 |
Elektroniikkatie 3e | 07.16 | 08.16 | 09.16 | 10.16 | 11.16 | 12.16 | 13.01 | 14.01 | 15.01 | 16.01 | 17.01 | 18.01 |
Tietolinja E | 07.18 | 08.18 | 09.18 | 10.18 | 11.18 | 12.18 | 13.03 | 14.03 | 15.03 | 16.03 | 17.03 | 18.03 |
Yliopiston Puutarha E | 07.19 | 08.19 | 09.19 | 10.19 | 11.19 | 12.19 | 13.04 | 14.04 | 15.04 | 16.04 | 17.04 | 18.04 |
Oamk E | 07.20 | 08.20 | 09.20 | 10.20 | 11.20 | 12.20 | 13.05 | 14.05 | 15.05 | 16.05 | 17.05 | 18.05 |
Yliopisto E | 07.22 | 08.22 | 09.22 | 10.22 | 11.22 | 12.22 | 13.07 | 14.07 | 15.07 | 16.07 | 17.07 | 18.07 |
Ylioppilaskylä E | 07.22 | 08.22 | 09.22 | 10.22 | 11.22 | 12.22 | 13.07 | 14.07 | 15.07 | 16.07 | 17.07 | 18.07 |
Syynimaa E | 07.23 | 08.23 | 09.23 | 10.23 | 11.23 | 12.23 | 13.08 | 14.08 | 15.08 | 16.08 | 17.08 | 18.08 |
Rantakoskela E | 07.24 | 08.24 | 09.24 | 10.24 | 11.24 | 12.24 | 13.09 | 14.09 | 15.09 | 16.09 | 17.09 | 18.09 |
Isko E | 07.26 | 08.26 | 09.26 | 10.26 | 11.26 | 12.26 | 13.11 | 14.11 | 15.11 | 16.11 | 17.11 | 18.11 |
Laanilan Ramppi E | 07.30 | 08.30 | 09.30 | 10.30 | 11.30 | 12.30 | 13.15 | 14.15 | 15.15 | 16.15 | 17.15 | 18.15 |
Professorintie E | 07.33 | 08.33 | 09.33 | 10.33 | 11.33 | 12.33 | 13.18 | 14.18 | 15.18 | 16.18 | 17.18 | 18.18 |
Rauhanyhdistys E | 07.34 | 08.34 | 09.34 | 10.34 | 11.34 | 12.34 | 13.19 | 14.19 | 15.19 | 16.19 | 17.19 | 18.19 |
Huuhkajapuisto E | 07.36 | 08.36 | 09.36 | 10.36 | 11.36 | 12.36 | 13.21 | 14.21 | 15.21 | 16.21 | 17.21 | 18.21 |
Kultatie E | 07.38 | 08.38 | 09.38 | 10.38 | 11.38 | 12.38 | 13.23 | 14.23 | 15.23 | 16.23 | 17.23 | 18.23 |
Hiirihaukka E | 07.38 | 08.38 | 09.38 | 10.38 | 11.38 | 12.38 | 13.23 | 14.23 | 15.23 | 16.23 | 17.23 | 18.23 |
Nuolihaukka E | 07.39 | 08.39 | 09.39 | 10.39 | 11.39 | 12.39 | 13.24 | 14.24 | 15.24 | 16.24 | 17.24 | 18.24 |
Suohaukka E | 07.40 | 08.40 | 09.40 | 10.40 | 11.40 | 12.40 | 13.25 | 14.25 | 15.25 | 16.25 | 17.25 | 18.25 |
Jalohaukka P | 07.41 | 08.41 | 09.41 | 10.41 | 11.41 | 12.41 | 13.26 | 14.26 | 15.26 | 16.26 | 17.26 | 18.26 |
Metsänkuninkaantie E | 07.42 | 08.42 | 09.42 | 10.42 | 11.42 | 12.42 | 13.27 | 14.27 | 15.27 | 16.27 | 17.27 | 18.27 |
Kiilakiventie E | 07.44 | 08.44 | 09.44 | 10.44 | 11.44 | 12.44 | 13.29 | 14.29 | 15.29 | 16.29 | 17.29 | 18.29 |
Tahkokangas E | 07.45 | 08.45 | 09.45 | 10.45 | 11.45 | 12.45 | 13.30 | 14.30 | 15.30 | 16.30 | 17.30 | 18.30 |
Turkkitie E | 07.45 | 08.45 | 09.45 | 10.45 | 11.45 | 12.45 | 13.30 | 14.30 | 15.30 | 16.30 | 17.30 | 18.30 |
Kaiannontie E | 07.47 | 08.47 | 09.47 | 10.47 | 11.47 | 12.47 | 13.32 | 14.32 | 15.32 | 16.32 | 17.32 | 18.32 |
Jousenkaari E | 07.48 | 08.48 | 09.48 | 10.48 | 11.48 | 12.48 | 13.33 | 14.33 | 15.33 | 16.33 | 17.33 | 18.33 |
Kaakkurinojantie E | 07.49 | 08.49 | 09.49 | 10.49 | 11.49 | 12.49 | 13.34 | 14.34 | 15.34 | 16.34 | 17.34 | 18.34 |
Höyhenkuja E | 07.50 | 08.50 | 09.50 | 10.50 | 11.50 | 12.50 | 13.35 | 14.35 | 15.35 | 16.35 | 17.35 | 18.35 |
Siipikuja P | 07.50 | 08.50 | 09.50 | 10.50 | 11.50 | 12.50 | 13.35 | 14.35 | 15.35 | 16.35 | 17.35 | 18.35 |
Porttiväylän Alikulku E | 07.52 | 08.52 | 09.52 | 10.52 | 11.52 | 12.52 | 13.37 | 14.37 | 15.37 | 16.37 | 17.37 | 18.37 |
Emopolku P | 07.53 | 08.53 | 09.53 | 10.53 | 11.53 | 12.53 | 13.38 | 14.38 | 15.38 | 16.38 | 17.38 | 18.38 |
Kaakkurin Koulu E | 07.53 | 08.53 | 09.53 | 10.53 | 11.53 | 12.53 | 13.38 | 14.38 | 15.38 | 16.38 | 17.38 | 18.38 |
Poikuekuja E | 07.54 | 08.54 | 09.54 | 10.54 | 11.54 | 12.54 | 13.39 | 14.39 | 15.39 | 16.39 | 17.39 | 18.39 |
Pesätie E | 07.54 | 08.54 | 09.54 | 10.54 | 11.54 | 12.54 | 13.39 | 14.39 | 15.39 | 16.39 | 17.39 | 18.39 |
Tuomipellontie E | 07.55 | 08.55 | 09.55 | 10.55 | 11.55 | 12.55 | 13.40 | 14.40 | 15.40 | 16.40 | 17.40 | 18.40 |
Ostomiehentie E | 07.55 | 08.55 | 09.55 | 10.55 | 11.55 | 12.55 | 13.40 | 14.40 | 15.40 | 16.40 | 17.40 | 18.40 |
Metsokankaan Koulu E | 07.56 | 08.56 | 09.56 | 10.56 | 11.56 | 12.56 | 13.41 | 14.41 | 15.41 | 16.41 | 17.41 | 18.41 |
Pirttilä P | 07.59 | 08.59 | 09.59 | 10.59 | 11.59 | 12.59 | 13.44 | 14.44 | 15.44 | 16.44 | 17.44 | 18.44 |
Oulun joukkoliikenne Bus aikataulu - 58 (Metsokangas)
Oulun joukkoliikenne Bus-aikataulu reitillä 58 Metsokangas, tarjoaa matkustajille luotettavan aikataulun. Aikataulu koskee matkasuunnitelmaa paikasta Elektroniikkatie 7e asema paikkaan Pirttilä P asema, mutta aikataulu saattaa muuttua eri syistä johtuen.
Voit käyttää online-reaaliaikaista aikatauluja tai tarkastella arvioituja aikatauluja Bus. Suunnittele matkasi tälle päivälle, huomiselle tai viikonlopun aikataulun mukaan ja ajan tasalla olevan Oulun joukkoliikenne aikataulumme avulla.