6 - Keskusta aikataulu
Arkipäivisin aikataulu
Asema | Lähtö #1 | Lähtö #2 | Lähtö #3 | Lähtö #4 |
---|---|---|---|---|
Toppilanmutka 32 | - | 12.35 | 14.40 | - |
Salmijärvi E | - | - | 14.40 | - |
Salmijärvi P | - | - | - | 16.40 |
Torvelantie/Häikiönmäentie P | 07.10 | 12.36 | - | 16.41 |
Mökkikylä E | - | - | 14.41 | - |
Täperäntien Th P | 07.10 | 12.37 | - | 16.42 |
Salmijärvi Th L | - | - | 14.42 | - |
Kuluntalahden Ramppi E | - | - | 14.43 | - |
Miettula L | - | - | 14.44 | - |
Mustikkamäentien Th I | - | - | 14.45 | - |
Heikkilä I | - | - | 14.46 | - |
Ojakujan Th P | 07.11 | 12.37 | - | 16.43 |
Torvela P | 07.11 | 12.38 | - | 16.44 |
Kurjentien Th L | - | - | 14.47 | - |
Syvätpurot | - | - | 14.48 | - |
Välikujan Th P | 07.12 | 12.39 | - | 16.45 |
Peräkyläntien Th P | 07.13 | 12.40 | - | 16.46 |
Iso-Hannus L | 07.14 | 12.41 | - | 16.47 |
Notkolantien Th E | - | - | 14.49 | - |
Erkkilä L | 07.15 | 12.42 | - | 16.48 |
Määttäläntien Th L | 07.15 | 12.42 | - | 16.49 |
Lehtomäki E | - | - | 14.51 | - |
Riiheläntien Th L | 07.15 | 12.43 | - | 16.50 |
Salmelantie L | 07.16 | 12.44 | - | 16.51 |
Pärsänsuo Th E | - | - | 14.53 | - |
Leskinen Th L | 07.16 | 12.45 | - | 16.52 |
Pirttiniemi E | 07.17 | 12.45 | - | 16.53 |
Otonmutka P | 07.17 | 12.45 | - | 16.54 |
Lehtopuro E | 07.17 | 12.47 | - | 16.55 |
Mäkipelto E | 07.19 | 12.49 | - | 16.57 |
Kärrytie E | 07.19 | 12.49 | - | 16.58 |
Hepomäki E | 07.20 | 12.50 | - | 16.58 |
Naulala E | 07.20 | 12.50 | - | 16.59 |
Kirkkoahon Koulu E | 07.20 | 12.51 | - | 17.00 |
Kirkkoaho E | - | - | 14.54 | - |
Tuovila E | 07.21 | 12.51 | 14.54 | 17.01 |
Seppälä E | 07.23 | 12.51 | 14.54 | 17.02 |
Vesimiehenkatu E | 07.24 | 12.53 | 14.56 | 17.03 |
Komila E | 07.25 | 12.53 | 14.56 | 17.04 |
Ahontie E | - | 12.53 | 14.56 | 17.05 |
Kisatie I | 07.26 | - | - | - |
Kisatie 7 | 07.27 | - | - | - |
Kätönkuja 7 | 07.29 | - | - | - |
Kätönlahden Koulu | 07.30 | - | - | - |
Kätönkuja/Korpikuja Th | 07.30 | - | - | - |
Kätönlahti L1 | 07.31 | - | - | - |
Lukkarinpolku L | 07.33 | - | - | - |
Eino Leinontie I | 07.34 | - | - | - |
Messeniuksentie I | 07.36 | - | - | - |
Teppana E | 07.38 | 12.54 | 14.57 | 17.07 |
Kaukametsä E | 07.39 | 12.55 | 14.58 | 17.08 |
Kauppatori E | 07.40 | 12.55 | 14.59 | 17.09 |
Veteraanipuisto E | 07.41 | 12.56 | 15.00 | 17.10 |
Oikeus- Ja Poliisitalo E | 07.42 | - | - | - |
Vimpelinlaakso E | 07.43 | - | - | - |
Vekka Group Oy Bus aikataulu - 6 (Keskusta)
Vekka Group Oy Bus-aikataulu reitillä 6 Keskusta, tarjoaa matkustajille luotettavan aikataulun. Aikataulu koskee matkasuunnitelmaa paikasta Toppilanmutka 32 asema paikkaan Vimpelinlaakso E asema, mutta aikataulu saattaa muuttua eri syistä johtuen.
Voit käyttää online-reaaliaikaista aikatauluja tai tarkastella arvioituja aikatauluja Bus. Suunnittele matkasi tälle päivälle, huomiselle tai viikonlopun aikataulun mukaan ja ajan tasalla olevan Vekka Group Oy aikataulumme avulla.