60 - Lahti aikataulu
Arkipäivisin aikataulu
Asema | Lähtö #1 | Lähtö #2 | Lähtö #3 |
---|---|---|---|
Orimattila Linja-Autoasema | 07.00 | 08.10 | 15.45 |
Myllytie | 07.01 | 08.11 | 15.46 |
Heinämaantie | 07.02 | 08.12 | 15.47 |
Vesitornintie | 07.03 | 08.13 | 15.48 |
Koulutie | 07.04 | 08.13 | 15.48 |
Lintulath | 07.04 | 08.14 | 15.49 |
Villintie | 07.05 | 08.15 | 15.50 |
Miilumäki | 07.06 | 08.16 | 15.51 |
Virenoja | 07.07 | 08.16 | 15.51 |
Pakkasuoth | 07.08 | 08.17 | 15.52 |
Kaunistoth | 07.09 | 08.18 | 15.53 |
Haikulath | 07.09 | 08.19 | 15.54 |
Rautamäki Th P | 07.10 | 08.19 | 15.54 |
Tiilentie | 07.12 | 08.21 | 15.56 |
Marttilankuja | 07.13 | 08.22 | 15.57 |
Näkkimistö | 07.14 | 08.23 | 15.58 |
Tiilimäenkatu | 07.16 | 08.25 | 16.00 |
Renkomäki | 07.17 | 08.26 | 16.01 |
Orimattilankatu | 07.18 | 08.27 | 16.02 |
Venetsia | 07.19 | 08.27 | 16.02 |
Patomäki | 07.20 | 08.28 | 16.03 |
Laune | 07.22 | 08.31 | 16.06 |
Kauppalaune | 07.23 | 08.32 | 16.07 |
Vilhonkatu | 07.26 | 08.35 | 16.10 |
Lahti Matkakeskus A | 07.27 | 08.36 | 16.11 |
Kansanopisto | 07.29 | 08.37 | 16.12 |
Kauppatori A | 07.35 | 08.40 | 16.15 |
Lehtimäen Liikenne Oy Bus aikataulu - 60 (Lahti)
Lehtimäen Liikenne Oy Bus-aikataulu reitillä 60 Lahti, tarjoaa matkustajille luotettavan aikataulun. Aikataulu koskee matkasuunnitelmaa paikasta Orimattila Linja-Autoasema asema paikkaan Kauppatori A asema, mutta aikataulu saattaa muuttua eri syistä johtuen.
Voit käyttää online-reaaliaikaista aikatauluja tai tarkastella arvioituja aikatauluja Bus. Suunnittele matkasi tälle päivälle, huomiselle tai viikonlopun aikataulun mukaan ja ajan tasalla olevan Lehtimäen Liikenne Oy aikataulumme avulla. Päivitämme aikataulun 60, Orimattila - Lahti, päivittäin keskiyöllä.