60 - Orimattila aikataulu
Arkipäivisin aikataulu
Asema | Lähtö #1 | Lähtö #2 | Lähtö #3 |
---|---|---|---|
Kauppatori C | 07.35 | 15.10 | 16.15 |
Vapaudenkatu | 07.36 | 15.11 | 16.16 |
Kansanopisto | 07.38 | 15.13 | 16.18 |
Marskin Aukio | 07.39 | 15.14 | 16.19 |
Lahti Matkakeskus E | 07.39 | 15.14 | 16.19 |
Huovilankatu | 07.40 | 15.15 | 16.20 |
Kauppalaune | 07.41 | 15.16 | 16.21 |
Laune | 07.42 | 15.17 | 16.22 |
Patomäki | 07.44 | 15.19 | 16.24 |
Venetsia | 07.44 | 15.19 | 16.24 |
Orimattilankatu | 07.45 | 15.20 | 16.25 |
Renkomäki | 07.47 | 15.22 | 16.27 |
Tiilimäenkatu | 07.48 | 15.23 | 16.28 |
Näkkimistö | 07.49 | 15.24 | 16.29 |
Marttilankuja | 07.50 | 15.25 | 16.30 |
Tiilentie | 07.51 | 15.26 | 16.31 |
Rautamäkith | 07.53 | 15.28 | 16.33 |
Haikulath | 07.54 | 15.29 | 16.34 |
Kaunistoth | 07.54 | 15.29 | 16.34 |
Pakkasuoth | 07.55 | 15.30 | 16.35 |
Virenoja | 07.56 | 15.31 | 16.36 |
Miilumäki | 07.57 | 15.32 | 16.37 |
Villintie | 07.58 | 15.33 | 16.38 |
Lintulath | 07.59 | 15.34 | 16.39 |
Koulutie | 08.00 | 15.35 | 16.40 |
Vesitornintie | 08.01 | 15.36 | 16.41 |
Heinämaantie | 08.01 | 15.36 | 16.41 |
Luhtikyläntie | 08.02 | 15.37 | 16.42 |
Orimattila Linja-Autoasema | 08.05 | 15.40 | 16.45 |
Lehtimäen Liikenne Oy Bus aikataulu - 60 (Orimattila)
Lehtimäen Liikenne Oy Bus-aikataulu reitillä 60 Orimattila, tarjoaa matkustajille luotettavan aikataulun. Aikataulu koskee matkasuunnitelmaa paikasta Kauppatori C asema paikkaan Orimattila Linja-Autoasema asema, mutta aikataulu saattaa muuttua eri syistä johtuen.
Voit käyttää online-reaaliaikaista aikatauluja tai tarkastella arvioituja aikatauluja Bus. Suunnittele matkasi tälle päivälle, huomiselle tai viikonlopun aikataulun mukaan ja ajan tasalla olevan Lehtimäen Liikenne Oy aikataulumme avulla. Päivitämme aikataulun 60, Lahti - Orimattila, päivittäin keskiyöllä.