68U
68U - Uskila aikataulu
Arkipäivisin aikataulu
Asema | Lähtö #1 |
---|---|
Valkeakosken Linja-Autoasema | 06.35 |
Valkeakosken Uimahalli | 06.35 |
Lumikorpi | 06.36 |
Sointula Th | 06.37 |
Raija | 06.39 |
Valmarinniemi | 06.40 |
Koivuniemi | 06.41 |
Kasuri | 06.42 |
Leppälän Koulu | 06.43 |
Leppälä | 06.44 |
Rajasalon Th | 06.44 |
Rantalan Th | 06.45 |
Lukonmäentie | 06.46 |
Viranmaa | 06.47 |
Pöytäkivi | 06.49 |
Laaksotorppa | 06.49 |
Tykölä | 06.51 |
Uskila | 06.55 |
Uskila Lava | 06.56 |
Nysse Bus aikataulu - 68U (Uskila)
Nysse Bus-aikataulu reitillä 68U Uskila, tarjoaa matkustajille luotettavan aikataulun. Aikataulu koskee matkasuunnitelmaa paikasta Valkeakosken Linja-Autoasema asema paikkaan Uskila Lava asema, mutta aikataulu saattaa muuttua eri syistä johtuen.
Voit käyttää online-reaaliaikaista aikatauluja tai tarkastella arvioituja aikatauluja Bus. Suunnittele matkasi tälle päivälle, huomiselle tai viikonlopun aikataulun mukaan ja ajan tasalla olevan Nysse aikataulumme avulla.