68U-linja
Tori Uskila Tykölä
Nysse
Nysse 68U bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
68U-bussilla (Tori Uskila Tykölä) on 29 pysäkkiä alkaen asemalta Koulukampus ja päättyen asemalle Tykölä.
68U bussi -aikataulun yhteenveto tulevalle viikolle: se lähtee kerran päivässä 16:02. Toiminnassa tällä viikolla: arkipäivisin.
Valitse alta mikä tahansa 68U-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Tori Uskila Tykölä (29 pysäkkiä)
Koulukampus
Vääräkoivu
Kenraalintori E
Antinkulma
Kirjaskatu
Tallikatu
Roopenkatu
Valkeakosken Aluesairaala
Valkeakosken Kauppatori
Valkeakosken Linja-Autoasema
Valkeakosken Uimahalli
Lumikorpi
Sointula Th
Raija
Valmarinniemi
Koivuniemi
Kasuri
Leppälän Koulu
Leppälä
Rajasalon Th
Rantalan Th
Lukonmäentie
Viranmaa
Pöytäkivi
Laaksotorppa
Tykölä
Uskila
Uskila Lava
Tykölä
68U UKK
Mihin aikaan 68U bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 68U bussi -pysäkillä klo 16:02 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 68U bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 68U bussi -pysäkillä klo 16:02 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 68U bussi saapuu?
Milloin Tori Uskila Tykölä Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Tori Uskila Tykölä Bussi aikataulut.
Onko lähelläni 68U bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 68U bussi pysäkki.
68U-bussi -aikataulu
68U bussi reitti liikennöi maanantai - perjantai. Säännölliset aikataulut: 16:02
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 16:02 | Yksittäinen lähtö |
ti | 16:02 | Yksittäinen lähtö |
ke | 16:02 | Yksittäinen lähtö |
to | 16:02 | Yksittäinen lähtö |
pe | 16:02 | Yksittäinen lähtö |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
Nysse:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 68U (asemalta Koulukampus), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 68U (Tori Uskila Tykölä) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki Nysse tiedot nyt.
68U -linjan bussi-maksu
Nysse 68U (Tori Uskila Tykölä) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja Nysse:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai Nysse:n viralliselta verkkosivustolta.
68U (Nysse)
68U-bussin ensimmäinen pysäkki on Koulukampus ja viimeinen pysäkki on Tykölä. 68U (Tori Uskila Tykölä) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 68U -linjalla on 29 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 34 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle Nysse -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Tampere, sekä se auttaa löytämään lähimmät 68U-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 68U-bussi-linjalle.
Linjojen 68U reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 68U (Tori Uskila Tykölä) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 68U bussi -seurantasovelluksenaNysse bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle Nysse tai matkasuunnittelijana alueelle Bussi, Raitiovaunu tai Juna suunnitellaksesi reitin ympäri Tampere. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista Nysse ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 68U, Tampere
68U - Vaihtoehtoiset ohjeet
Nysse -yhtiön linjat kaupungissa Tampere
- 56U - Lempäälä - Säijä/ Aikataulu
- 55 - Vesilahti - Lempäälä - Linja-autoasema, Tampere/ Aikataulu
- 93 - Mäntylä - Terälahti - Teiskon kirkkotie - Kämmenniemi/ Aikataulu
- 95U - Pohjois-Orivesi - Oriveden keskusta - Oriveden asema/Tampere/ Aikataulu
- 95 - Orivesi - Ruutana - Tampere linja-autoasema
- 30 - Partola - Härmälä - Keskustori/ Aikataulu
- 60U - Valkeakoski - Tampere/ Aikataulu
- 72A - Keskustori - Nokia - Vihola - Keho/ Aikataulu
- 94 - Mäntylä - Terälahti - Maisansalo - Kämmenniemi/ Aikataulu
- 26 - Petsamo - Ratinanranta - Tesoma/ Aikataulu
- 27 - Järvensivu - Ratinanranta - Pispalanharju/ Aikataulu
- 10 - Kaukajärvi - Keskustori - Tahmela/ Aikataulu
- 17 - Vehmainen - Linnainmaa - Kaupin kampus/ Aikataulu
- 35 - Mäyränmäki - Keskustori/ Aikataulu
- 46J - Kangasala - Ruutana/ Aikataulu
- 43U - Pälkäne - Kangasala - Tampere/ Aikataulu
- 92 - Kämmenniemi - Viitapohja - Kämmenniemi/ Aikataulu
- 50 - Lempäälä - Ideapark - Keskustori/ Aikataulu
- 9 - Annala - Koskipuisto - Lielahti - Lentävänniemi/ Aikataulu
- 42 - Kuhmoinen - Kuhmalahti - Sahalahti - Kangasala - Sorin aukio/ Aikataulu