70 - Phks aikataulu
Arkipäivisin aikataulu
Asema | Lähtö #1 |
---|---|
Valkamatie | 06.50 |
Sahanniemi | 06.54 |
Kalastajatie | 06.55 |
Vuorikatu 8 | 06.56 |
Tehtaantie | 06.56 |
Ukko-Pekantie | 06.57 |
Tommola | 06.57 |
Ratakatu | 06.58 |
Lampikatu | 06.59 |
Heinola Siltakatu Korvaava Pysäkki | 07.05 |
Jyrängönkatu | 07.05 |
Jyränkö | 07.06 |
Tähtiniemi | 07.06 |
Sinilähde Lahdentie | 07.07 |
Aholantie | 07.08 |
Puistotie | 07.08 |
Kymintie | 07.09 |
Kausantie | 07.09 |
Myllyoja (Heinola) | 07.10 |
Vierumäen Liittymä | 07.15 |
Hartwall Vt12 | 07.32 |
Viipurintie | 07.32 |
Valimonkatu | 07.33 |
Upon Silta | 07.34 |
Askon Alue | 07.34 |
Lahti Matkakeskus C | 07.35 |
Mytäjäinen | 07.37 |
Sopenkorpi | 07.37 |
Okeroistentie | 07.37 |
Vanharavirata | 07.38 |
Kärpäsenmäki | 07.38 |
Oululainen Vt 12 | 07.39 |
Rakuunankatu | 07.39 |
Tähtitorni | 07.40 |
Keskussairaalankatu | 07.41 |
Pertunkatu | 07.41 |
Sykekatu | 07.42 |
Lahti Keskussairaala | 07.42 |
Hoitajankatu | 07.50 |
Lehtimäen Liikenne Oy Bus aikataulu - 70 (Phks)
Lehtimäen Liikenne Oy Bus-aikataulu reitillä 70 Phks, tarjoaa matkustajille luotettavan aikataulun. Aikataulu koskee matkasuunnitelmaa paikasta Valkamatie asema paikkaan Hoitajankatu asema, mutta aikataulu saattaa muuttua eri syistä johtuen.
Voit käyttää online-reaaliaikaista aikatauluja tai tarkastella arvioituja aikatauluja Bus. Suunnittele matkasi tälle päivälle, huomiselle tai viikonlopun aikataulun mukaan ja ajan tasalla olevan Lehtimäen Liikenne Oy aikataulumme avulla.