קו 12
מ.א. עמק יזרעאל←נצרת
נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 12 של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) (מעודכן)
בקו 12 (מ.א. עמק יזרעאל←נצרת) יש 62 תחנות. מסלול הקו מתחיל בזרזיר א'/כניסה מערבית ומסתיים בפאולוס השישי/תופיק זיאד.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 12 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מ.א. עמק יזרעאל←נצרת (62 תחנות)
זרזיר א'/כניסה מערבית
זרזיר ב
זרזיר ג
זרזיר/מסגד
שכונת ג'ואמיס א'/כניסה
שכונת ג'ואמיס ב
שכונת ג'ואמיס ג
שכונת ג'ואמיס ד'/מרכז
שכונת אל הייב א'/כניסה
שכונת אל הייב ב'/מסגד
שכונת אל הייב ג'/מרכז
אל הייב 6
אל הייב 5
מועצה מקומית בית זרזיר
צומת גבעת אלה
שכונת גריפאת א'/כניסה
גזלין
שכונת גריפאת א
נהלל/אבו בקר אלסדיק
מרכז שכונה מערבית
אלמלול ז
גריפאת 5
אלמלול/אלבוכארי
בית עלמין
שכונת גריפאת ג
גריפאת/אלמלול יא
גריפאת/יציאה
שכונת עיאדאת א'/כניסה
כניסה ראשית
כביש המסגד
המוסך ג
המוסך ב
מזאריב 2
אלסנדיאן/אלבוסאתין
אלסנדיאן א
בירות א
בירות/ג'נא
ערב אל מזאריב/ג'נא ב
ערב אל מזאריב א
צומת נהלל
צומת תמרת
צומת מגדל העמק
טאוור
מבני התעשייה
מפעל ווישי
שד. שאול עמור/הגיא
כיכר העיר
מנזר המלאך גבריאל
שד. הבנים/חבצלת
שכונת נוף העמק
יפיע א'/כניסה
יפיע ב'/בנק
יפיע ג'/קופת חולים
יפיע ד'/יציאה
דרך חיפה
דרך חיפה/5124
צ.הפיקוד
צומת נצרת דרום
פאולוס השישי/5089
פאולוס השישי/5115
פאולוס השישי ג
פאולוס השישי/תופיק זיאד
שאלות ותשובות לגבי קו 12
מתי מתחיל לפעול קו 12?
קו 12 מתחיל לפעול ב-06:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי, שבת
באיזו שעה קו 12 מפסיק לעבוד?
קו 12 מפסיק לפעול ב-14:45 בשלישי, שישי, שבת
מתי מגיע קו 12?
כדי לראות מתי קו מ.א. עמק יזרעאל←נצרת האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מ.א. עמק יזרעאל←נצרת הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 12 (מ.א. עמק יזרעאל←נצרת)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מ.א. עמק יזרעאל←נצרת (מ.א. עמק יזרעאל←נצרת) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 12 של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 12 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 12 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 12 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 12 של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) - מ.א. עמק יזרעאל←נצרת
לוח זמנים של קו 12
קו 12 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:15 - 20:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:15 - 20:00 | 45 - 165 |
ב׳ | 06:15 - 20:00 | 45 - 165 |
ג׳ | 06:15 - 14:45 | 60 - 120 |
ד׳ | 06:15 - 20:00 | 45 - 165 |
ה׳ | 06:15 - 20:00 | 45 - 165 |
ו׳ | 06:15 - 14:45 | 60 - 120 |
ש׳ | 06:15 - 14:45 | 60 - 120 |
התרעות שירות של אוטובוס נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism)
צפה בכל העדכונים ל12 (מ זרזיר א'/כניסה מערבית), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 12 (מ.א. עמק יזרעאל←נצרת) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 12
תעריף הנסיעה ב12 (מ.א. עמק יזרעאל←נצרת) של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism).
12 (נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism))
התחנה הראשונה של קו 12 היא זרזיר א'/כניסה מערבית והתחנה האחרונה היא פאולוס השישי/תופיק זיאד.
קו 12 (מ.א. עמק יזרעאל←נצרת) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 12. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 12.
מעקב אחר קו האוטובוס 12 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 12 (מ.א. עמק יזרעאל←נצרת) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 12 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 12 ב-ישראל
12 - כיוונים חלופיים
קווי נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) בישראל
- 71 - מגאר ג'/מרכז-מגאר<->בי''ס מקיף א-מגאר-1#/ לוח זמנים
- 6 - שכונת ראס אלח'אביה-מגאר<->שכונת אלחריק/יחידת חלוקת דואר-מגאר-1#/ לוח זמנים
- 50 - כניסה ראשית-זרזיר<->בי''ס מקיף זרזיר-זרזיר-1ב/ לוח זמנים
- 82 - בי''ס יסודי ג/מקיף ב-מגאר<->שכונת המסג'ד-מגאר-2#/ לוח זמנים
- 327 - אל קודס/בנק לאומי-טמרה<->מכללת אורנים-קרית טבעון-1#/ לוח זמנים
- 73 - שכונת אלחריק/יחידת חלוקת דואר-מגאר<->בי''ס מקיף א-מגאר-1#/ לוח זמנים
- 280 - אל קודס/בנק הפועלים-טמרה<->מכללת עמק יזרעאל-עמק יזרעאל-1#/ לוח זמנים
- 84 - בי''ס יסודי ג/מקיף ב-מגאר<->צומת מגאר-מגאר-2#/ לוח זמנים
- 74 - בי''ס מקיף א-מגאר<->שכונה מערבית א-מגאר-2#/ לוח זמנים
- 96 - בי''ס יסודי ג/מקיף ב-מגאר<->מסעף מגאר-מגאר-2#/ לוח זמנים
- 85 - בי''ס יסודי ג/מקיף ב-מגאר<->מסעף מגאר-מגאר-2#/ לוח זמנים
- 61 - תחנה לבריאות המשפחה-דייר חנא<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 342 - מרכז דדו/חרוד-נוף הגליל<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 158 - תחנה מרכזית-נצרת<->מכללת סח'נין/משרד הרישוי-סח'נין-1#/ לוח זמנים
- 62 - כפר כנא ג'/מעיין-כפר כנא<->מסעף מגאר-מגאר-2א/ לוח זמנים
- 60 - תחנה לבריאות המשפחה-דייר חנא<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 28 - מכללת סח'נין/משרד הרישוי-סח'נין<->צומת משהד-כפר כנא-2א/ לוח זמנים
- 69 - בי''ס מופתן-מגאר<->בי''ס יסודי ג/מקיף ב-מגאר-2#/ לוח זמנים
- 93 - העיר הוותיקה ג-מגאר<->שכונה מערבית א-מגאר-1#/ לוח זמנים
- 298 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->כאבול ו'/יציאה-כאבול-2#/ לוח זמנים