קו 280
אל קודס/בנק הפועלים←מכללת עמק יזרעאל
נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 280 של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) (מעודכן)
בקו 280 (אל קודס/בנק הפועלים←מכללת עמק יזרעאל) יש 51 תחנות. מסלול הקו מתחיל באל קודס/בנק הפועלים ומסתיים במכללת עמק יזרעאל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 280 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אל קודס/בנק הפועלים←מכללת עמק יזרעאל (51 תחנות)
אל קודס/בנק הפועלים
כיכר אלחנאנה
כיכר אלמעסרה
צומת טמרה
צומת אזור תעשייה טמרה
צומת אבליים
צומת אעבלין מערב
כניסה מזרחית
מטע זיתים
בנק מרכנתיל
מסגד אלסלאם
אלג'למה
דואר
בי''ס יסודי ג
בית עלמין
בית ספר מאר אליאס
אעבלין/יציאה דרומית
עין אלעאפיה כניסה לשפרעם
מרכז רפואי אלמג'ד
קופ''ח כללית/נימר חוסיין
נימר חוסין ב
עומר א סעסעני/רחוב 169
עירייה/אל-מוטראן חג'אר
אלמוטראן חגאר
דאהוד תלחמי
בית ספר אורתודוקסי
שפרעם/יציאה דרומית
צומת שפרעם
צומת עדי
מסעף המחצבה מזרח/כביש 79
צומת ביר אל מכסור
מחלף יפתחאל/784
מחלף יפתחאל/יציאה לכביש 79
מחלף המוביל/לדרום
זרזיר א'/כניסה מערבית
זרזיר ב
זרזיר ג
זרזיר/מסגד
מועצה מקומית בית זרזיר
צומת גבעת אלה
צומת מזאריב
צומת נהלל
מסעף נהלל
מסעף רמת דוד
מסעף גבת
מסעף יפעת
מסעף שריד
צומת ברוך
מסעף גניגר
מסעף תל עדשים
מכללת עמק יזרעאל
שאלות ותשובות לגבי קו 280
מתי מתחיל לפעול קו 280?
קו 280 מתחיל לפעול ב-06:30 בשלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 280 מפסיק לעבוד?
קו 280 מפסיק לפעול ב-10:50 בשלישי, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 280?
כדי לראות מתי קו אל קודס/בנק הפועלים←מכללת עמק יזרעאל האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אל קודס/בנק הפועלים←מכללת עמק יזרעאל הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 280 (אל קודס/בנק הפועלים←מכללת עמק יזרעאל)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אל קודס/בנק הפועלים←מכללת עמק יזרעאל (אל קודס/בנק הפועלים←מכללת עמק יזרעאל) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 280 של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 280 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 280 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 280 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 280 של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) - אל קודס/בנק הפועלים←מכללת עמק יזרעאל
לוח זמנים של קו 280
קו האוטובוס 280, פועל בימים שלישי עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:30 - 10:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | 06:30 - 10:50 | 260 |
ד׳ | 06:30 - 10:50 | 260 |
ה׳ | 06:30 - 10:50 | 260 |
ו׳ | 07:00 - 10:50 | 230 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism)
צפה בכל העדכונים ל280 (מ אל קודס/בנק הפועלים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 280 (אל קודס/בנק הפועלים←מכללת עמק יזרעאל) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 280
תעריף הנסיעה ב280 (אל קודס/בנק הפועלים←מכללת עמק יזרעאל) של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism).
280 (נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism))
התחנה הראשונה של קו 280 היא אל קודס/בנק הפועלים והתחנה האחרונה היא מכללת עמק יזרעאל.
קו 280 (אל קודס/בנק הפועלים←מכללת עמק יזרעאל) פועל בשלישי, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 280. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 280.
מעקב אחר קו האוטובוס 280 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 280 (אל קודס/בנק הפועלים←מכללת עמק יזרעאל) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 280 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 280 ב-ישראל
280 - כיוונים חלופיים
קווי נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) בישראל
- 59 - צומת דיר חנא-דייר חנא<->מכללת מר אליאס-אעבלין-1#/ לוח זמנים
- 180 - עין מאהל א'/כניסה-עין מאהל<->מכללת סח'נין/משרד הרישוי-סח'נין-1#/ לוח זמנים
- 14 - תחנה מרכזית-נצרת<->טבאש ב-כעביה טבאש חג'אג'רה-1#/ לוח זמנים
- 385 - מגאר ג'/מרכז-מגאר<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 80 - בי''ס יסודי ג/מקיף ב-מגאר<->שכונה מערבית א-מגאר-2#/ לוח זמנים
- 365 - ת. מרכזית צפת-צפת<->סחנין יציאה מערבית-סח'נין-2#/ לוח זמנים
- 85 - בי''ס יסודי ג/מקיף ב-מגאר<->מסעף מגאר-מגאר-2#/ לוח זמנים
- 185 - עילוט ה'/כיכר אלסדרה-עילוט<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#/ לוח זמנים
- 1 - תרדיון/ביטוח לאומי-תרדיון<->סחנין עיריה-סח'נין-2#/ לוח זמנים
- 78 - שכונה מערבית ב-מגאר<->בי''ס מקיף א-מגאר-1#/ לוח זמנים
- 69 - בי''ס מופתן-מגאר<->בי''ס יסודי ג/מקיף ב-מגאר-2#/ לוח זמנים
- 325 - טבאש ב-כעביה טבאש חג'אג'רה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 332 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->מרכז מסחרי/שדרות מעלה יצחק-נוף הגליל-2אמרכז מסחרי/שדרות מעלה יצחק ↔ ת. רכבת חיפה מרכז/ לוח זמנים
- 28 - סחנין יציאה מערבית-סח'נין<->תחנה מרכזית-נצרת-2#/ לוח זמנים
- 51 - בי''ס יסודי/חט''ב כעבייה-כעביה טבאש חג'אג'רה<->גבעת רשיד 1-כעביה טבאש חג'אג'רה-2ח/ לוח זמנים
- 178 - כפר מנדא/כניסה-כפר מנדא<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 50 - כניסה ראשית-זרזיר<->בי''ס מקיף זרזיר-זרזיר-1ב/ לוח זמנים
- 3 - שכונת ראס אלח'אביה-מגאר<->שכונת ראס אלח'אביה-מגאר-3#/ לוח זמנים
- 65 - צומת עיאדאת/גריפאת-זרזיר<->מכללת סח'נין/משרד הרישוי-סח'נין-1#/ לוח זמנים
- 327 - אל קודס/בנק לאומי-טמרה<->מכללת אורנים-קרית טבעון-1#/ לוח זמנים