קו 136
חיפה←קריית אתא
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 136 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 136 (חיפה←קריית אתא) יש 52 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת בת גלים ומסתיים באיקאה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 136 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←קריית אתא (52 תחנות)
ת. רכבת בת גלים
עליית הנוער/מסוף אוטובוסים
צומת דולפין/שדרות רוטשילד
מרכז רפואי לין/רוטשילד
בית חולים איטלקי/המגינים
המגינים/בן גוריון
בו גוריון/המגינים
בן גוריון/אלנבי
הגפן/בן גוריון
הגפן/הפרסים
הציונות/הרצליה
הציונות/פועה
הציונות/הילל
גן הבהאים/הציונות
הציונות/שניים בנובמבר
הציונות/שדרות הנשיא
שדרות הנשיא
הנשיא/החורשה
הנשיא/איריס
הנשיא/התשבי
תחנת כרמלית/מרכז הכרמל
מרכז הכרמל/אודיטוריום
שדרות מוריה/הברושים
מוריה/צפרירים
מוריה/זרובבל
מוריה/נחשון
מוריה/קרית ספר
חורב/מאפו
מרכז חורב/פיקא
פיק''א/אורן
אורן/פיקא
אורן/שיקמה
מרכז מסחרי/אורן
אורן/הפרחים
דקר/מרטין בובר
הצוללת דקר/זלמן שזר
הצוללת דקר/פיקא
קרן היסוד/רופין
קרן היסוד
בית ספר בן גוריון/קרן היסוד
הפלמח/קרן היסוד
הפלמח/הראל
רופין/ככר אליזבט
גרנד קניון/שמחה גולן
גרנד קניון/שמחה גולן
ת. מרכזית המפרץ/הורדה
קניון לב המפרץ/ההסתדרות
ההסתדרות/בתי זיקוק
מרכז מסחרי חוצות המפרץ
שד. ההסתדרות/אריה שנקר
הדשנים
איקאה
שאלות ותשובות לגבי קו 136
מתי מתחיל לפעול קו 136?
קו 136 מתחיל לפעול ב-07:05 בשלישי
באיזו שעה קו 136 מפסיק לעבוד?
קו 136 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 136?
כדי לראות מתי קו חיפה←קריית אתא האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←קריית אתא הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 136 (חיפה←קריית אתא)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←קריית אתא (חיפה←קריית אתא) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 136 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 136 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 136 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 136 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 136
קו 136 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 08:59 - 21:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 08:59 - 21:45 | 12 - 20 |
ב׳ | 08:59 - 21:45 | 12 - 20 |
ג׳ | 07:05 - 23:30 | 30 |
ד׳ | 08:59 - 21:45 | 12 - 20 |
ה׳ | 08:59 - 21:45 | 12 - 20 |
ו׳ | 08:58 - 15:00 | 12 - 20 |
ש׳ | 16:25 - 22:25 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל136 (מ ת. רכבת בת גלים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 136 (חיפה←קריית אתא) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 136
תעריף הנסיעה ב136 (חיפה←קריית אתא) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
136 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 136 היא ת. רכבת בת גלים והתחנה האחרונה היא איקאה.
קו 136 (חיפה←קריית אתא) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 136. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 136.
מעקב אחר קו האוטובוס 136 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 136 (חיפה←קריית אתא) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 136 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 136 ב-ישראל
136 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 7 - פאוור סנטר-נס ציונה<->אצטדיון נס ציונה-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 921 - הנשיא וייצמן/לבוצקין-חדרה<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-2ה/ לוח זמנים
- 834 - צומת אשדות יעקב אחוד-עמק הירדן<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 402 - קניון איילון-בני ברק<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-18/ לוח זמנים
- 860 - מנחת יצחק/בית יעקב-ירושלים<->הקונגרס הציוני/גולדה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 91 - ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה<->מרכז קהילתי-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 31 - נמל תעופה רמון/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-2#/ לוח זמנים
- 261 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1ך/ לוח זמנים
- 19א - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 12 - דרך בגין/יקינטון-קרית ביאליק<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1#/ לוח זמנים
- 85 - יוספטל/גוש חלב-קרית ביאליק<->בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק-2#/ לוח זמנים
- 57א - פארק ירוחם-ירוחם<->כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה-2ז/ לוח זמנים
- 10א - פרישמן/מרכז וויסגל-רחובות<->בית חולים קפלן/הערבה-רחובות-2א/ לוח זמנים
- 9א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה-3ב/ לוח זמנים
- 782 - רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל-ירושלים<->דרוק/קהילות יעקב-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 80 - שדרות הרצל/דוד רזיאל-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1ז/ לוח זמנים
- 95 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור-1#/ לוח זמנים
- 905 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->מרכזית המפרץ/שדרות ההסתדרות-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 208 - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->חלוצי התעשייה/הגומא-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 2 - מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה<->הרבי מלובאוויטש/הרב עובדיה יוסף-דימונה-19/ לוח זמנים