קו 157
נצר סרני←תל אביב-יפו
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 157 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 157 (נצר סרני←תל אביב-יפו) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל ב'נצר סירני א ומסתיים בת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 157 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נצר סרני←תל אביב-יפו (32 תחנות)
'נצר סירני א
הבנים/נצר סירני
בית חולים שמואל הרופא
הבנים/דיזינגוף
דיזנגוף/איילה
איילה/שחף
ת''ת שבט הלוי/שא נס
מרכז מסחרי/קרן היסוד
הרב קוק/קרן היסוד
אליהו/הרב קוק
שדרות יצחק שמיר/עמק
גיא/שדרות יצחק שמיר
שדות/עומר
שער ירושלים/4313
צומת ניר צבי
צומת ניר צבי
שוק סיטונאי
תעשיון צריפין
המרכז רפואי יצחק שמיר/צריפין
צומת חב''ד
טריגוסין/כביש 44
צומת בית דגן
דרך השבעה/צבי זעירא
דרך השבעה/קפלן
דרך השבעה/המלאכה
דרך השבעה/הרצל
דרך השבעה/המכתש
אזור/דרך השבעה
בית ספר מקווה ישראל/כביש 44
צומת חולון/דרך השיריון
חיל השריון/קיבוץ גלויות
ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 157
מתי מתחיל לפעול קו 157?
קו 157 מתחיל לפעול ב-07:00 בראשון, שישי
באיזו שעה קו 157 מפסיק לעבוד?
קו 157 מפסיק לפעול ב-07:30 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 157?
כדי לראות מתי קו נצר סרני←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נצר סרני←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 157 (נצר סרני←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נצר סרני←תל אביב-יפו (נצר סרני←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 157 של קווים (Kavim) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 157 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 157 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 157 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 157
קו 157 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 07:00 - 07:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:00 - 07:30 | 30 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 07:00 - 07:30 | 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל157 (מ 'נצר סירני א), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 157 (נצר סרני←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 157
תעריף הנסיעה ב157 (נצר סרני←תל אביב-יפו) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
157 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 157 היא 'נצר סירני א והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה.
קו 157 (נצר סרני←תל אביב-יפו) פועל בראשון, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 157. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 157.
מעקב אחר קו האוטובוס 157 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 157 (נצר סרני←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 157 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 157 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 57 - חניון דרומי/איסוף-מודיעין מכבים רעות<->דם המכבים /חרצית-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 293 - חניון הרטום-ירושלים<->קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 58 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 13 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->מסוף שוהם-שוהם-27/ לוח זמנים
- 4 - שדרות אביי ורבא /יהודה הנשיא-מודיעין עילית<->מסילת ישרים/מסוף-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 75 - וייצמן/שידלובסקי-אור עקיבא<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-20/ לוח זמנים
- 79 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->האילן/התדהר-אור עקיבא-10/ לוח זמנים
- 244 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->מעגלי הרי''ם לוין/האדמורים מגור-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 45 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 32 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->הארזים/האורנים-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 11 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->בית חרושת כרמל-לוד-12/ לוח זמנים
- 158 - מסוף הרכבת הישן/איסוף-לוד<->מחנה צריפין/מועדון-ראשון לציון-10/ לוח זמנים
- 337 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 112 - הדקל/הרימון-תל מונד<->מכללת הרמלין/המחקר-נתניה-21/ לוח זמנים
- 33 - נחם ב-נחם<->מנחם בגין/שער העיר-קרית מלאכי-10/ לוח זמנים
- 4 - שושנה דמארי/אהוד מנור-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20/ לוח זמנים
- 160 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->הפקולטה לחקלאות-רחובות-10/ לוח זמנים
- 245 - יהודה שטיין/שד. דוד רזיאל-רמלה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 58 - בי''ס כרמים/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-11/ לוח זמנים
- 324 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים