קו 160
מודיעין-מכבים-רעות←רחובות
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 160 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 160 (מודיעין-מכבים-רעות←רחובות) יש 15 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית מודיעין מכבים רעות ומסתיים בהפקולטה לחקלאות.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 160 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מודיעין-מכבים-רעות←רחובות (15 תחנות)
ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות
כביש 431/חשמונאים
שדרות יצחק רבין/צוקית
כביש 431/יהודה המכבי
צומת ישרש
צומת סתריה
דרך מנחם בגין/דרך ירושלים
דרך מנחם בגין/יהודה גורודסקי
דרך מאיר וייסגל/פנחס ספיר
פנחס ספיר/איינשטיין
איינשטיין/הולצמן
הולצמן/המדע
ברגמן/פלאוט
אופנהיימר/ברגמן
הפקולטה לחקלאות
שאלות ותשובות לגבי קו 160
מתי מתחיל לפעול קו 160?
קו 160 מתחיל לפעול ב-07:40 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 160 מפסיק לעבוד?
קו 160 מפסיק לפעול ב-08:40 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 160?
כדי לראות מתי קו מודיעין-מכבים-רעות←רחובות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מודיעין-מכבים-רעות←רחובות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 160 (מודיעין-מכבים-רעות←רחובות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מודיעין-מכבים-רעות←רחובות (מודיעין-מכבים-רעות←רחובות) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 160 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 160 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 160 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 160 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 160
קו האוטובוס 160, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:40 - 08:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:40 - 08:40 | 60 |
ב׳ | 07:40 - 08:40 | 60 |
ג׳ | 07:40 - 08:40 | 60 |
ד׳ | 07:40 - 08:40 | 60 |
ה׳ | 07:40 - 08:40 | 60 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל160 (מ ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 160 (מודיעין-מכבים-רעות←רחובות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 160
תעריף הנסיעה ב160 (מודיעין-מכבים-רעות←רחובות) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
160 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 160 היא ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות והתחנה האחרונה היא הפקולטה לחקלאות.
קו 160 (מודיעין-מכבים-רעות←רחובות) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 160. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 160.
מעקב אחר קו האוטובוס 160 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 160 (מודיעין-מכבים-רעות←רחובות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 160 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 160 ב-ישראל
160 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 886 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->חניון שפירים/הורדה-בית דגן-10/ לוח זמנים
- 44 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->קופ''ח כללית-ג'ת-10/ לוח זמנים
- 54 - בי''ס כרמים/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->הדרים/ תיכון רעות מכבים-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 89 - בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין-מודיעין מכבים רעות<->נהר הירדן/מעלה עמיעז-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 134 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 81 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->שדרות יחד שבטי ישראל/שבט שמעון-לוד-20/ לוח זמנים
- 18 - קובאא אלדאארי א-כפר קרע<->ברטעה-בסמ''ה-10/ לוח זמנים
- 21 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->דרך ניל''י/ההגנה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 634 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->קידמה/התמדה-חריש-20/ לוח זמנים
- 2 - שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-37/ לוח זמנים
- 131 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->רבי מאיר/רבן יוחנן בן זכאי-אלעד-1#/ לוח זמנים
- 33 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->איבטן-זמר-10/ לוח זמנים
- 12 - אולם ספורט חדש-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 581 - רמת ויז'ניץ/ברכת משה-חיפה<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 7 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-30/ לוח זמנים
- 32 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->הארזים/האורנים-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 33 - נחם ב-נחם<->מנחם בגין/שער העיר-קרית מלאכי-10/ לוח זמנים
- 82 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 875 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->שדרות האמוראים/רבינא-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 241 - שיבת ציון/טללים-ירושלים<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים