Linka 161
Bořislavka - Nebušice - Přední Kopanina / K Tuchoměřicům - Letiště / Terminál 1
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 161 autobus (Aktualizováno)
161 autobus ה má 16 zastávek odjíždí z Terminál 1 a končí v Bořislavka.
Vyberte 161 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Bořislavka (16 zastávek)
Terminál 1
Terminál 2
Schengenská
K Tuchoměřicům
Přední Kopanina
K Juliáně
U Václava
Na Mlýnici
Nebušice
K Noskovně
Škola Nebušice
Na Parcelách
Průhonský Háj
Nad Habrovkou
Jenerálka
Bořislavka
161 Často kladené dotazy
V kolik začne 161 autobus fungovat?
Služby na 161 autobus začínají v 04:28 dne neděle, sobota.
V kolik přestává 161 autobus fungovat?
Služby na 161 autobus končí v 23:58 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 161 autobus?
Kdy přijde linka Bořislavka - Nebušice - Přední Kopanina / K Tuchoměřicům - Letiště / Terminál 1 Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Bořislavka - Nebušice - Přední Kopanina / K Tuchoměřicům - Letiště / Terminál 1 Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 161 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 161. autobus zastávka.
161 autobus Jízdní řád
161 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:46 - 23:58
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:46 - 23:58 | 4 - 35 |
út | 04:46 - 23:58 | 4 - 35 |
st | 04:46 - 23:58 | 4 - 35 |
čt | 04:46 - 23:58 | 4 - 35 |
pá | 04:46 - 23:58 | 4 - 35 |
so | 04:28 - 23:58 | 25 - 60 |
ne | 04:28 - 23:58 | 25 - 60 |
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 161 (od Terminál 1), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 161 v reálném čase. (Bořislavka) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 161 autobus
Ceny DPP 161 (Bořislavka) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
161 (DPP)
První zastávka 161 autobus cesty je Terminál 1 a poslední zastávka je Bořislavka. 161 (Bořislavka) je v provozu během každý den.
Další informace: 161 má 16 zastávek a celková doba cesty je zhruba 14 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 161 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 161 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 161 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 161 (Bořislavka) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 161 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 161, v Praha
161 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 247 - Nádraží Radotín - Zbraslav/ Jízdní řád
- 148 - I.P.Pavlova - Karlovo Náměstí - I.P.Pavlova/ Jízdní řád
- 138 - Ústavy Akademie věd - Sídliště Spořilov - Skalka - Sídliště Skalka/ Jízdní řád
- X188 - Kloboučnická - Pankrác/ Jízdní řád
- 255 - Jenerálka - Dejvická/ Jízdní řád
- 130 - Zličín - Filmové ateliéry/ Jízdní řád
- 355 - Praha,Dejvická - Horoměřice,V Lipkách - Únětice/ Jízdní řád
- 902 - Lysolaje - Řeporyjské náměstí - Třebonice/ Jízdní řád
- 366 - Praha,Depo Hostivař - Mukařov/ Jízdní řád
- 143 - Dejvická - Stadion Strahov/ Jízdní řád
- 111 - Skalka - Dubeč - Koloděje/ Jízdní řád
- 246 - Zličín - Obchodní centrum Sárská - Poliklinika Modřany/ Jízdní řád
- 136 - Sídliště Čakovice - Jižní Město/ Jízdní řád
- AE - Hlavní nádraží - Letiště / Terminál 1/ Jízdní řád
- 177 - Chodov - Skalka - Poliklinika Mazurská/ Jízdní řád
- X99 - Staré Strašnice - Anděl
- 183 - Vozovna Kobylisy - Háje/ Jízdní řád
- 106 - Nádraží Braník - Kačerov/ Jízdní řád
- 113 - Kačerov - Sídliště Písnice - Písnice - Točná/ Jízdní řád
- 260 - Bílá Hora - Na Okraji/ Jízdní řád