קו 208
תל אביב-יפו←שוהם
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 208 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 208 (תל אביב-יפו←שוהם) יש 22 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף עתידים ומסתיים במסוף שוהם.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 208 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: תל אביב-יפו←שוהם (22 תחנות)
מסוף עתידים
ראול ולנברג/הארד
ראול ולנברג/הנחושת
מטה מרחב ירקון/ראול ולנברג
ראול ולנברג/הברזל
פנחס רוזן/שלונסקי
משה סנה/בני אפרים
מחנה גלילות/איסוף
צומת גלילות/בסיס צבאי
מחלף הכפר הירוק
צומת אלעד
444/שדרות עמק איילון
שד. עמק איילון/כיכר אגמית
שד. עמק איילון - כיכר יסעור
שד. עמק איילון/כיכר שחף
שדרות עמק איילון/תפן
שד. עמק איילון/האודם
שדרות עמק איילון/חרמון
שד. עמק איילון/תרשיש
שד. עמק איילון - כיכר אנפה
שד. עמק איילון/מודיעים
מסוף שוהם
שאלות ותשובות לגבי קו 208
מתי מתחיל לפעול קו 208?
קו 208 מתחיל לפעול ב-17:10 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 208 מפסיק לעבוד?
קו 208 מפסיק לפעול ב-18:10 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 208?
כדי לראות מתי קו תל אביב-יפו←שוהם האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו תל אביב-יפו←שוהם הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 208 (תל אביב-יפו←שוהם)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס תל אביב-יפו←שוהם (תל אביב-יפו←שוהם) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 208 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 208 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 208 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 208 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 208
קו 208 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 17:10 - 18:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 17:10 - 18:10 | 60 |
ב׳ | 17:10 - 18:10 | 60 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 17:10 - 18:10 | 60 |
ה׳ | 17:10 - 18:10 | 60 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל208 (מ מסוף עתידים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 208 (תל אביב-יפו←שוהם) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 208
תעריף הנסיעה ב208 (תל אביב-יפו←שוהם) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
208 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 208 היא מסוף עתידים והתחנה האחרונה היא מסוף שוהם.
קו 208 (תל אביב-יפו←שוהם) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 208. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 208.
מעקב אחר קו האוטובוס 208 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 208 (תל אביב-יפו←שוהם) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 208 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 208 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 5 - שדרות יחד שבטי ישראל/הרב אלישיב-לוד<->בן צבי/צה''ל-רמלה-10/ לוח זמנים
- 584 - הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 284 - ממילא/קריב-ירושלים<->שד.הרי יהודה/הר כתרון-צור הדסה-10/ לוח זמנים
- 141 - חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 22 - גפן/אשל-חריש<->שדרות דרך ארץ/התחדשות-חריש-20/ לוח זמנים
- 59 - ת''ת אבי עזרי-מודיעין עילית<->נתיבות המשפט/מרומי שדה-מודיעין עילית-21/ לוח זמנים
- 129 - בבא סאלי/ נדבורנא-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-16/ לוח זמנים
- 13 - דרך לב השרון/האילן-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-10/ לוח זמנים
- 27 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->מוריה/הכרמל-חשמונאים-10/ לוח זמנים
- 69 - אלקודס-ג'סר א זרקא<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-10/ לוח זמנים
- 74 - שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם<->מכבים/הזוהר-שוהם-20/ לוח זמנים
- 110 - מזכירות-מבוא חורון<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-15/ לוח זמנים
- 225 - האדמו''ר מרוז'ין/רבי עקיבא-ביתר עילית<->כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 200 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 34 - בהזמנה מראש - איזור התעשיה נשר-נחם<->מגרש ספורט-נווה מיכאל-20נחם ↔ נווה מיכאל/ לוח זמנים
- 192 - בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים<->מבוא היערה/דרך חלמית-נס הרים-10/ לוח זמנים
- 62 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->תחנה לבריאות משפחה-מעלה עירון-10/ לוח זמנים
- 35 - בהזמנה מראש - מזכירות-נחושה<->נחם א-נחם-10נחושה ↔ נחם/ לוח זמנים
- 891 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-10/ לוח זמנים
- 113 - עמק דותן/עמק יזרעאל-מודיעין מכבים רעות<->וולפסון/קפלן-ירושלים-11/ לוח זמנים