קו 25
קריית אתא←קריית ביאליק
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 25 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 25 (קריית אתא←קריית ביאליק) יש 53 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדוכיפת/עגור ומסתיים במרפאת זבולון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 25 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: קריית אתא←קריית ביאליק (53 תחנות)
דוכיפת/עגור
דוכיפת/סנונית
דוכיפת
מחלף טל
שאגאל/סרה
שאגאל/דגה
שאגאל/קנדינסקי
שאגאל/פיקסו
שאגאל/ואן גוך
הרר/האורן
האורן א
האורן ב
האורן ג
האורן ד
הרר/מורן
הרר/ההדס
הרר/הרותם
הרר/היסמין
מנחם בגין/זקומטי
מינץ/הרצוג
בן עמי/הרצוג
בן עמי/משאש
בן עמי/אנילביץ
אנילביץ/יצחק שדה
ז'בוטינסקי/יבניאלי
ז'בוטינסקי/אסף שמחוני
אסף שמחוני/הרב עוזיאל
איינשטיין/מרכז שביט
איינשטיין/סמטת יאיר
מולר/איינשטיין
נורדאו/חנקין
חנקין/סוקולוב
קופת חולים/העצמאות
העצמאות/מנדלי מוכר ספרים
זבולון/מרכז קרית אתא
זבולון/התעלה
זבולון/קרית פרוסטיג
זבולון/שיבת ציון
זבולון/משה שרת
זבולון/נווה חן
הגבורה/שוקרן
הגבורה/קרן היסוד
איקאה
דרך חיפה
דרך הדשנים/צומת קרית אתא
ההסתדרות/צומת קרית אתא
אורט ביאליק/שדרות ההסתדרות
ההסתדרות/צומת קרית חיים
דרך עכו/קריית ביאליק
דרך עכו/הגפן
דרך עכו/צומת צבר
קריון/ד. עכו חיפה
מרפאת זבולון
שאלות ותשובות לגבי קו 25
מתי מתחיל לפעול קו 25?
קו 25 מתחיל לפעול ב-07:47 בשישי
באיזו שעה קו 25 מפסיק לעבוד?
קו 25 מפסיק לפעול ב-13:53 בשישי
מתי מגיע קו 25?
כדי לראות מתי קו קריית אתא←קריית ביאליק האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו קריית אתא←קריית ביאליק הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 25 (קריית אתא←קריית ביאליק)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס קריית אתא←קריית ביאליק (קריית אתא←קריית ביאליק) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 25 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 25 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 25 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 25 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 25
קו 25 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 08:32 - 21:07
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 08:32 - 21:07 | 15 - 30 |
ב׳ | 08:32 - 21:07 | 15 - 30 |
ג׳ | 18:35 - 20:05 | 30 |
ד׳ | 08:32 - 21:07 | 15 - 30 |
ה׳ | 08:32 - 21:07 | 15 - 30 |
ו׳ | 07:47 - 13:53 | 17 - 30 |
ש׳ | 17:32 - 20:12 | 20 - 40 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל25 (מ דוכיפת/עגור), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 25 (קריית אתא←קריית ביאליק) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 25
תעריף הנסיעה ב25 (קריית אתא←קריית ביאליק) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
25 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 25 היא דוכיפת/עגור והתחנה האחרונה היא מרפאת זבולון.
קו 25 (קריית אתא←קריית ביאליק) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 25. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 25.
מעקב אחר קו האוטובוס 25 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 25 (קריית אתא←קריית ביאליק) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 25 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 25 ב-ישראל
25 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 13 - האומן/ברעם-ירושלים<->ככר השבת/ישעיהו-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 84 - משרד הרישוי/שדרות אריאל שרון-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 374 - מסוף קריית שרת-חולון<->שושנה דמארי/אהוד מנור-רמלה-19/ לוח זמנים
- 947 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1א/ לוח זמנים
- 90 - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->רבי עקיבא/ליאון בלום-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 962 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-3#ירושלים ↔ טבריה/ לוח זמנים
- 24 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3#באר שבע ↔ ירושלים/ לוח זמנים
- 89 - אסיף/הטנא-חיפה<->קניאל/רופין-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 326 - רפאל סויסה/רחל המשוררת-מזכרת בתיה<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 5 - מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים<->מסוף חומת שמואל-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 7 - מסוף אגד ביג כרמיאל-כרמיאל<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 27 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->התאנה/הגפן-יציץ-1#/ לוח זמנים
- 82 - אסיף/הטנא-חיפה<->בית אבות כרמל/אידר-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 28 - תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה<->תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 411 - קניון איילון-בני ברק<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-16/ לוח זמנים
- 19 - צומת פת/גולומב-ירושלים<->כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים-2ד/ לוח זמנים
- 956 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->חניון נוף הגליל-נוף הגליל-3#/ לוח זמנים
- 94 - ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה<->ביאליק/מיכאל חזני-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 90 - בית ספר שפרינצק/קלאוזנר-קרית אתא<->זבולון/נווה חן-קרית אתא-1#/ לוח זמנים