לוח זמנים - קו 7 מסוף אגד ביג כרמיאל←מתחם ביג כרמיאל
לוח זמנים שני, רביעי ו- שבת
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 | יציאה #4 | יציאה #5 | יציאה #6 | יציאה #7 | יציאה #8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
מסוף אגד ביג כרמיאל | 16:45 | 17:45 | 18:45 | 19:45 | 20:45 | 21:45 | 22:45 | 23:40 |
החרושת/מעלה כמון | 16:45 | 17:45 | 18:45 | 19:45 | 20:45 | 21:45 | 22:45 | 23:40 |
החרושת/העסקים | 16:46 | 17:46 | 18:46 | 19:46 | 20:46 | 21:46 | 22:46 | 23:41 |
החרושת/היוצרים | 16:47 | 17:47 | 18:47 | 19:47 | 20:47 | 21:47 | 22:47 | 23:42 |
החרושת/החרמש | 16:49 | 17:49 | 18:49 | 19:49 | 20:49 | 21:49 | 22:49 | 23:44 |
החרושת/העמק | 16:50 | 17:50 | 18:50 | 19:50 | 20:50 | 21:50 | 22:50 | 23:45 |
ת. רכבת כרמיאל/רציפים | 16:53 | 17:53 | 18:53 | 19:53 | 20:53 | 21:53 | 22:53 | 23:48 |
נשיאי ישראל/אילנות | 16:57 | 17:57 | 18:57 | 19:57 | 20:57 | 21:57 | 22:57 | 23:52 |
נשיאי ישראל/הדקל | 16:58 | 17:58 | 18:58 | 19:58 | 20:58 | 21:58 | 22:58 | 23:53 |
נשיאי ישראל/פארק אופירה | 16:58 | 17:58 | 18:58 | 19:58 | 20:58 | 21:58 | 22:58 | 23:53 |
נשיאי ישראל/יודפת | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | 22:00 | 23:00 | 23:55 |
נשיאי ישראל/בירנית | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | 22:00 | 23:00 | 23:55 |
קניון לב כרמיאל/נשיאי ישראל | 17:01 | 18:01 | 19:01 | 20:01 | 21:01 | 22:01 | 23:01 | 23:56 |
שדרות נשיאי ישראל/יקב | 17:02 | 18:02 | 19:02 | 20:02 | 21:02 | 22:02 | 23:02 | 23:57 |
נשיאי ישראל/בית הכרם | 17:03 | 18:03 | 19:03 | 20:03 | 21:03 | 22:03 | 23:03 | 23:58 |
נשיאי ישראל/אורט בראודה | 17:04 | 18:04 | 19:04 | 20:04 | 21:04 | 22:04 | 23:04 | 23:59 |
שדרות נשיאי ישראל/אסיף | 17:05 | 18:05 | 19:05 | 20:05 | 21:05 | 22:05 | 23:05 | 00:00 |
עומר/שביל חשון | 17:06 | 18:06 | 19:06 | 20:06 | 21:06 | 22:06 | 23:06 | 00:01 |
אביב/נחל צלמון | 17:10 | 18:10 | 19:10 | 20:10 | 21:10 | 22:10 | 23:10 | 00:05 |
אביב | 17:11 | 18:11 | 19:11 | 20:11 | 21:11 | 22:11 | 23:11 | 00:06 |
אביב/נחל צלמון | 17:13 | 18:13 | 19:13 | 20:13 | 21:13 | 22:13 | 23:13 | 00:08 |
אביב/נחל דלתון | 17:14 | 18:14 | 19:14 | 20:14 | 21:14 | 22:14 | 23:14 | 00:09 |
אביב/נשיאי ישראל | 17:16 | 18:16 | 19:16 | 20:16 | 21:16 | 22:16 | 23:16 | 00:11 |
שדרות נשיאי ישראל/אביב | 17:16 | 18:16 | 19:16 | 20:16 | 21:16 | 22:16 | 23:16 | 00:11 |
שדרות נשיאי ישראל/אביב | 17:17 | 18:17 | 19:17 | 20:17 | 21:17 | 22:17 | 23:17 | 00:12 |
אביב/ביכורים | 17:19 | 18:19 | 19:19 | 20:19 | 21:19 | 22:19 | 23:19 | 00:14 |
אביב/קציר | 17:21 | 18:21 | 19:21 | 20:21 | 21:21 | 22:21 | 23:21 | 00:16 |
קציר/שביל הזורעים | 17:21 | 18:21 | 19:21 | 20:21 | 21:21 | 22:21 | 23:21 | 00:16 |
קציר/השותלים | 17:22 | 18:22 | 19:22 | 20:22 | 21:22 | 22:22 | 23:22 | 00:17 |
שביל אלול/שביל תמוז | 17:23 | 18:23 | 19:23 | 20:23 | 21:23 | 22:23 | 23:23 | 00:18 |
ביכורים/שביל אלול | 17:24 | 18:24 | 19:24 | 20:24 | 21:24 | 22:24 | 23:24 | 00:19 |
ביכורים/בציר | 17:25 | 18:25 | 19:25 | 20:25 | 21:25 | 22:25 | 23:25 | 00:20 |
בציר/שביל ניסן | 17:26 | 18:26 | 19:26 | 20:26 | 21:26 | 22:26 | 23:26 | 00:21 |
בציר/אסיף | 17:27 | 18:27 | 19:27 | 20:27 | 21:27 | 22:27 | 23:27 | 00:22 |
נשיאי ישראל/אסיף | 17:28 | 18:28 | 19:28 | 20:28 | 21:28 | 22:28 | 23:28 | 00:23 |
דרך השלום/נשיאי ישראל | 17:29 | 18:29 | 19:29 | 20:29 | 21:29 | 22:29 | 23:29 | 00:24 |
דרך השלום/מבצע חורב | 17:29 | 18:29 | 19:29 | 20:29 | 21:29 | 22:29 | 23:29 | 00:24 |
דרך השלום/נתיב הל''ה | 17:30 | 18:30 | 19:30 | 20:30 | 21:30 | 22:30 | 23:30 | 00:25 |
דרך השלום/חטיבת עציוני | 17:31 | 18:31 | 19:31 | 20:31 | 21:31 | 22:31 | 23:31 | 00:26 |
ההגנה/מבצע עובדה | 17:33 | 18:33 | 19:33 | 20:33 | 21:33 | 22:33 | 23:33 | 00:28 |
מבצע בן עמי/ההגנה | 17:34 | 18:34 | 19:34 | 20:34 | 21:34 | 22:34 | 23:34 | 00:29 |
הפלמ''ח/חטיבת גבעתי | 17:35 | 18:35 | 19:35 | 20:35 | 21:35 | 22:35 | 23:35 | 00:30 |
ההגנה/מבצע מכבי | 17:36 | 18:36 | 19:36 | 20:36 | 21:36 | 22:36 | 23:36 | 00:31 |
שחף/נשר | 17:38 | 18:38 | 19:38 | 20:38 | 21:38 | 22:38 | 23:38 | 00:33 |
בז/איה | 17:39 | 18:39 | 19:39 | 20:39 | 21:39 | 22:39 | 23:39 | 00:34 |
בז/איה | 17:40 | 18:40 | 19:40 | 20:40 | 21:40 | 22:40 | 23:40 | 00:35 |
בז/גן ציבורי | 17:41 | 18:41 | 19:41 | 20:41 | 21:41 | 22:41 | 23:41 | 00:36 |
בז ב | 17:42 | 18:42 | 19:42 | 20:42 | 21:42 | 22:42 | 23:42 | 00:37 |
בז/שחף | 17:43 | 18:43 | 19:43 | 20:43 | 21:43 | 22:43 | 23:43 | 00:38 |
שחף/בז פארק מכוש | 17:44 | 18:44 | 19:44 | 20:44 | 21:44 | 22:44 | 23:44 | 00:39 |
דוכיפת/עגור | 17:44 | 18:44 | 19:44 | 20:44 | 21:44 | 22:44 | 23:44 | 00:39 |
דוכיפת/חוחית | 17:46 | 18:46 | 19:46 | 20:46 | 21:46 | 22:46 | 23:46 | 00:41 |
חוחית/דרך השלום | 17:46 | 18:46 | 19:46 | 20:46 | 21:46 | 22:46 | 23:46 | 00:41 |
נשיאי ישראל/דרך השלום | 17:48 | 18:48 | 19:48 | 20:48 | 21:48 | 22:48 | 23:48 | 00:43 |
שדרות נשיאי ישראל/יקב | 17:48 | 18:48 | 19:48 | 20:48 | 21:48 | 22:48 | 23:48 | 00:43 |
נשיאי ישראל/מורד הגיא | 17:49 | 18:49 | 19:49 | 20:49 | 21:49 | 22:49 | 23:49 | 00:44 |
קניון לב כרמיאל/נשיאי ישראל | 17:50 | 18:50 | 19:50 | 20:50 | 21:50 | 22:50 | 23:50 | 00:45 |
קופת חולים/נשיאי ישראל | 17:50 | 18:50 | 19:50 | 20:50 | 21:50 | 22:50 | 23:50 | 00:45 |
נשיאי ישראל/איריס | 17:51 | 18:51 | 19:51 | 20:51 | 21:51 | 22:51 | 23:51 | 00:46 |
נשיאי ישראל/פארק אופירה | 17:52 | 18:52 | 19:52 | 20:52 | 21:52 | 22:52 | 23:52 | 00:47 |
צה''ל/ספריה עירונית | 17:54 | 18:54 | 19:54 | 20:54 | 21:54 | 22:54 | 23:54 | 00:49 |
'הגליל א | 17:55 | 18:55 | 19:55 | 20:55 | 21:55 | 22:55 | 23:55 | 00:50 |
הגליל/צה''ל | 17:56 | 18:56 | 19:56 | 20:56 | 21:56 | 22:56 | 23:56 | 00:51 |
העמק/צה''ל | 17:57 | 18:57 | 19:57 | 20:57 | 21:57 | 22:57 | 23:57 | 00:52 |
ת. רכבת כרמיאל | 17:59 | 18:59 | 19:59 | 20:59 | 21:59 | 22:59 | 23:59 | 00:54 |
החרושת/העמק | 18:04 | 19:04 | 20:04 | 21:04 | 22:04 | 23:04 | 00:04 | 00:59 |
החרושת/המלאכה | 18:06 | 19:06 | 20:06 | 21:06 | 22:06 | 23:06 | 00:06 | 01:01 |
החרושת/חשמל | 18:08 | 19:08 | 20:08 | 21:08 | 22:08 | 23:08 | 00:08 | 01:03 |
החרושת/העסקים | 18:09 | 19:09 | 20:09 | 21:09 | 22:09 | 23:09 | 00:09 | 01:04 |
החרושת/בית עלמין | 18:10 | 19:10 | 20:10 | 21:10 | 22:10 | 23:10 | 00:10 | 01:05 |
מתחם ביג כרמיאל | 18:10 | 19:10 | 20:10 | 21:10 | 22:10 | 23:10 | 00:10 | 01:05 |
לוח זמנים לBus אגד (Egged) - 7 (מסוף אגד ביג כרמיאל←מתחם ביג כרמיאל)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 7 לכיוון מסוף אגד ביג כרמיאל←מתחם ביג כרמיאל של אגד (Egged) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת מסוף אגד ביג כרמיאל לתחנת מתחם ביג כרמיאל. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אגד (Egged) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע.