308 Γραμμή
Κορωπι - Παιανια - Στ. Νομισματοκοπειο
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 308 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 308 λεωφορείο (Κορωπι - Παιανια - Στ. Νομισματοκοπειο) έχει 57 στάσεις αναχωρεί από Προαστιακος 2 - Proastiakos 2 και τερματίζει στο σταθμό Αφετηρια 305,308 (Νομισματοκοπειο).
Επιλέξτε 308 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Κορωπι - Παιανια - Στ. Νομισματοκοπειο (57 στάσεις)
Προαστιακος 2 - Proastiakos 2
Αντ. Κιουση - Ant. Kioysh
Αγ. Ραφαηλ - Ag. Rafahl
2η Αττικης - 2nd Attikhs
1η Αττικης - 1st Attikhs
Χ. Ντουνη - X. Ntoynh
Αγ. Παρασκευη - Ag. Paraskeyh
Παρακρατημα - Parakrathma
Κ. Υγειας
Ταβερνα Μερκουρη
Φραττι
Φουσα
Ακρυλεζ
Βισωπ
2η Καρελα
1η Καρελα
Παιδιατρειο
Φωλια
Κοντου
Διαστ. Μαρκοπουλου
Αγ. Αθανασιος
Βασ.Γεωργιου
Αττικης
3η Αγιας Τριαδος
2η Αγιας Τριαδος
Σινε Παιανια
Περιπτερο
Λιοτριβι
Κηπος Κανακη
Λαγου
Σκεπη Προνοιας
Βυθουλκα
5η Γλυκων Νερων
4η Στρατωνες
3η Γλυκων Νερων
Φουρνος
Γλυκα Νερα
Ρανταρ
Κομβος Αττικης Οδου
Γεφυρακι
Εικονοστασι
Εγγλεζακη
Φουρνος
Ναος Σταυρου
Σταυρος - Stayros
Γελαδακη - Geladakh
Δημητρας - Dhmhtras
Ικα - Ika
Σαλαμινος - Salaminos
Ερτ - Ert
Πλ. Αγ. Παρασκευης - Pl. Ag. Paraskeyhs
11η Αγ.Παρασκευης - 11th Ag. Paraskeyhs
Μιλτιαδου - Miltiadoy
Τομπρα - Tompra
9η Μεσογειων - 9th Mesogeion
Νομισματοκοπειο - St. Nomismatokopeio
Αφετηρια 305,308 (Νομισματοκοπειο)
308 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 308 λεωφορείο;
308 ξεκινάει λειτουργία στις 05:00 on Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 308 λεωφορείο;
308 σταματάει λειτουργία στις 23:20 τη Κυριακή.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 308 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Κορωπι - Παιανια - Στ. Νομισματοκοπειο Λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Κορωπι - Παιανια - Στ. Νομισματοκοπειο Λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Η γραμμή 308 του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο εκτελείται στις Πρωτομαγιά, Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή και Ορθόδοξη Δευτέρα του Πάσχα;
Οι ώρες λειτουργίας του 308 λεωφορείο τα Πρωτομαγιά, Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή και Ορθόδοξη Δευτέρα του Πάσχα ενδέχεται να αλλάξουν. Ελέγξτε την εφαρμογή Moovit για περισσότερες λεπτομέρειες
Υπάρχει 308 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 308 λεωφορείο στάση.
Δρομολόγια γραμμής 308 λεωφορείο
308 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 05:00 - 23:30
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 05:00 - 23:30 | 15 - 30 |
Τρι | 05:00 - 23:30 | 15 - 30 |
Τετ | 05:00 - 23:30 | 15 - 30 |
Πεμ | 05:00 - 23:30 | 15 - 30 |
Παρ | 05:00 - 23:30 | 15 - 30 |
Σαβ | 05:00 - 23:30 | 15 - 30 |
Κυρ | 05:00 - 23:20 | 30 - 40 |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 308 (από το Προαστιακος 2 - Proastiakos 2), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 308 (Κορωπι - Παιανια - Στ. Νομισματοκοπειο) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τώρα.
308 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 308 (Κορωπι - Παιανια - Στ. Νομισματοκοπειο) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
308 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 308 λεωφορείο είναι Προαστιακος 2 - Proastiakos 2 και η τελευταία στάση είναι Αφετηρια 305,308 (Νομισματοκοπειο). 308 (Κορωπι - Παιανια - Στ. Νομισματοκοπειο) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 308 έχει 57 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 50 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 308 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 308 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 308 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο Λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 308 (Κορωπι - Παιανια - Στ. Νομισματοκοπειο) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 308 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Μετρό, Τραμ, Προαστιακός, Λεωφορείο, Τρόλεϊ ή Τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 308, στην Αθήνα
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 750 - ΑΤΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΣΤ. ΜΕΤΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΝΙΚΑΙΑ/ Πρόγραμμα
- 305 - ΣΤ. ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ - ΑΡΤΕΜΙΣ (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ)/ Πρόγραμμα
- 911Α - ΣΤΑΘ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΔΡ. ΤΥΦΛΩΝ -Π.Ε ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- Α5 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΝΘΟΥΣΑ / AKADIMIA - AG. PARASKEYI - ANTHOYSA/ Πρόγραμμα
- 747 - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΣΤ. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 326 - ΣΤ. ΚΑΝΤΖΑ - ΣΠΑΤΑ - ΑΡΤΕΜΙΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 049 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ / PEIRAIAS - OMONOIA/ Πρόγραμμα
- 501 - ΠΕΥΚΗ - ΜΑΡΟΥΣΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 734 - ΑΧΑΡΝΑΙ - ΝΟΣ. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 723 - ΦΥΛΗ - ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- X97N - ΑΕΡ/ΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΣΤ.ΕΛΛΗΝΙΚΟ [EXPRESS]-[ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)] / AER/NAS ATHINON - ST.ELLINIKO [EXPRESS]-[NIGHTLINE (KIKLIKI)]/ Πρόγραμμα
- 507 - ΖΗΡΙΝΕΙΟ - ΡΟΔΟΠΟΛΗ - ΣΤΑΜΑΤΑ / ZIRINEIO - RODOPOLI - STAMATA/ Πρόγραμμα
- 217 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΣΤ ΔΑΦΝΗ / PEIRAIAS - AG. DIMITRIOS - ST. DAFNI/ Πρόγραμμα
- 211 - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ / METAMORFOSI - AKADIMIA/ Πρόγραμμα
- 052 - ΣΤ. ΕΛΑΙΩΝΑ – ΣΤ. ΥΠΕΡ. ΛΕΩΦ. ΚΗΦΙΣΟΥ / ST. ELAIONA - KIFISOS INTERCITY BUS STATION/ Πρόγραμμα
- 444 - ΣΤ. ΕΙΡΗΝΗ - ΓΑΛΑΤΣΙ - ΣΤ. ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 755 - ΑΧΑΡΝΑΙ - ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ - ΣΤ. ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ/ Πρόγραμμα
- 726 - ΑΧΑΡΝΑΙ (ΜΕΣΟΝΥΧΙ) - ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ (BOYNO) (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 748 - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΣΤ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 461 - ΣΤ. ΧΑΛΑΝΔΡΙ - Π. ΠΕΝΤΕΛΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα