קו 356
יסודות←בני ברק
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 356 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 356 (יסודות←בני ברק) יש 20 תחנות. מסלול הקו מתחיל ביסודות/מזכירות ומסתיים במגדל ויטה/דרך בן גוריון.
לוח הזמנים לקו 356 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב20:30. שעות הפעילות השבוע: שני, שבת.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 356 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: יסודות←בני ברק (20 תחנות)
יסודות/מזכירות
מחלף שעריה למערב
מחלף אונו/כביש 471
ז'בוטינסקי /דרך בר אילן
ז'בוטינסקי/א.צ גרינברג
ז'בוטינסקי/רמב''ם
צומת גבעת שמואל
הרב כהנמן/קוקה קולה
עזרא/הרב כהנמן
עזרא/נחמיה
עזרא/דבורה הנביאה
האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש
חזון אי''ש/דבורה הנביאה
חזון אי''ש/נחמיה
חזון אי''ש/רבנו תם
רבי עקיבא/גן ורשה
רבי עקיבא/הרב קוק
רבי עקיבא/הראשונים
דרך בן גוריון/יהושע בן נון
מגדל ויטה/דרך בן גוריון
שאלות ותשובות לגבי קו 356
מתי מתחיל לפעול קו 356?
קו 356 מתחיל לפעול ב-20:30 בשני, שבת
באיזו שעה קו 356 מפסיק לעבוד?
קו 356 מפסיק לפעול ב-20:30 בשני, שבת
מתי מגיע קו 356?
כדי לראות מתי קו יסודות←בני ברק האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו יסודות←בני ברק הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 356 (יסודות←בני ברק)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס יסודות←בני ברק (יסודות←בני ברק) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 356 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 356 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 356 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 356 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 356
קו 356 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 20:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | 20:30 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | 20:30 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל356 (מ יסודות/מזכירות), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 356 (יסודות←בני ברק) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 356
תעריף הנסיעה ב356 (יסודות←בני ברק) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
356 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 356 היא יסודות/מזכירות והתחנה האחרונה היא מגדל ויטה/דרך בן גוריון.
קו 356 (יסודות←בני ברק) פועל בשני, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 356. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 356.
מעקב אחר קו האוטובוס 356 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 356 (יסודות←בני ברק) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 356 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 356 ב-ישראל
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 256 - עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-10/ לוח זמנים
- 89א - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->'נחשונים ב-נחשונים-11/ לוח זמנים
- 51א - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->בית חולים קפלן/דרך פסטרנק-רחובות-11/ לוח זמנים
- 91א - דרך אפק/הבנים-כפר סירקין<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 183 - מסוף יותם ויואב/רציפים-פתח תקווה<->נירית/גולן-נירית-10/ לוח זמנים
- 5 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->הרימון/הברוש-בן זכאי-1#/ לוח זמנים
- 23א - בן ציון גליס/צבי ברגמן-פתח תקווה<->בית רבקה-פתח תקווה-11/ לוח זמנים
- 10 - חניון קרית אריה/החרש-פתח תקווה<->דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 5א - החרש/עמל-פתח תקווה<->עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם-11/ לוח זמנים
- 472 - חבקוק/מרים הנביאה-ראש העין<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 51 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->בית חולים קפלן/דרך פסטרנק-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 77 - בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר-אשדוד<->שדרות ירושלים/שדרות משה דיין-אשדוד-2#
- 284 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 470 - יהודה הלוי/רש''י-ראש העין<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 250 - אליהו הנביא/ירמיהו הנביא-ראש העין<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 23 - בית חולים בית רבקה-פתח תקווה<->בן ציון גליס/הבורסקאי-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 351 - רכבת/מסוף ביג - רציפים-אשדוד<->דבורה הנביאה/ראול ולנברג-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 6א - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-11/ לוח זמנים
- 3 - יותם המלך/דוד המלך-אשדוד<->שער הנמל-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 12א - אזור תעשייה לב הארץ-כפר קאסם<->אזור תעשיה-ראש העין-20/ לוח זמנים