קו 39
המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 39 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 39 (המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז) יש 41 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהמרפא ומסתיים במסוף רמת שרת/קדיש לוז.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 39 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז (41 תחנות)
המרפא
קרית מדע/המרפא
קרית מדע/גולדה מאיר
האדמורים ליינער
מעגלי הרי''ם לוין/מבוא פתיה
מעגלי הרי''ם לוין/מעלות דושינסקי
מעגלי הרי''ם לוין/מבוא השלום והאחדות
מעגלי הרי''ם לוין/האדמורים מגור
ים סוף/שאול המלך
ים סוף/צלמונה
מעבר המיתלה/פארן
קרל נטר/שלמה זלמן
קרל נטר/מח''ל
קרל נטר/שמעון הצדיק
פיתוחי חותם
יחזקאל/רבנו גרשום
יחזקאל/הושע
ככר השבת/מלכי ישראל
מלכי ישראל/בן מתתיהו
מלכי ישראל/הרב פלדמן
מלכי ישראל/שדרות שרי ישראל
ת. מרכזית ירושלים/יפו
ת. מרכזית ירושלים/יפו
גשר המיתרים/שד' הרצל
צומת גבעת מרדכי/בייט
בייט/יעקב ארנון
בייט/תוסיה כהן
בי''ח שערי צדק/בייט
תחנת רקל''ה יפה נוף
שדרות הרצל/הר הרצל
הפסגה/שד' הרצל
הפסגה/הרשד''ם
הפסגה/תורה ועבודה
הרב פרנק/הפסגה
קרית נוער/הרב פרנק
הרב פרנק/משולם ראט
קאסוטו
קרית נוער/זילברג
זילברג/קדיש לוז
קדיש לוז/משה שרת
מסוף רמת שרת/קדיש לוז
שאלות ותשובות לגבי קו 39
מתי מתחיל לפעול קו 39?
קו 39 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 39 מפסיק לעבוד?
קו 39 מפסיק לפעול ב-17:10 בשישי
מתי מגיע קו 39?
כדי לראות מתי קו המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 39 (המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז (המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 39 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 39 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 39 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 39 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 39
קו 39 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:10 - 23:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:50 | 9 - 15 |
ב׳ | 06:00 - 23:50 | 9 - 15 |
ג׳ | 00:10 - 23:50 | 15 - 30 |
ד׳ | 00:10 - 23:50 | 9 - 15 |
ה׳ | 00:10 - 23:50 | 9 - 15 |
ו׳ | 00:10 - 17:10 | 10 - 20 |
ש׳ | 21:00 - 23:48 | 12 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל39 (מ המרפא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 39 (המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 39
תעריף הנסיעה ב39 (המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
39 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 39 היא המרפא והתחנה האחרונה היא מסוף רמת שרת/קדיש לוז.
קו 39 (המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 39. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 39.
מעקב אחר קו האוטובוס 39 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 39 (המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 39 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 39 ב-ישראל
39 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 115 - שוק תלפיות-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2א/ לוח זמנים
- 791 - בית חולים איטלקי/המגינים-חיפה<->בית ספר אורט-דאלית אל כרמל-1#/ לוח זמנים
- 36 - חסן שוקרי/הנביאים-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1ד/ לוח זמנים
- 5 - המרכז רפואי יצחק שמיר-באר יעקב<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 847 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-1ד
- 6 - פאוור סנטר-נס ציונה<->קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 85 - חניתה/טרומפלדור-חיפה<->החשמל/הגיבורים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 554 - ירמיהו/הצבי-ירושלים<->מלון יפה נוף-ערד-3ז/ לוח זמנים
- 81 - אריה לוין /חבד-חיפה<->רמז/הציונות-קרית אתא-1א/ לוח זמנים
- 12 - אזור תעשיה צפוני-קרית שמונה<->מתחם ביג/קריית שמונה-מפעלים אזוריים הגליל העליון-1#/ לוח זמנים
- 66 - קרית אתא מרכז-קרית אתא<->רמת יוחנן-רמת יוחנן-1#/ לוח זמנים
- 91א - מרכז יום לקשיש/אריאל שרון-טירת כרמל<->הזית/לניאדו-טירת כרמל-2ט/ לוח זמנים
- 2 - סנונית/דרור-נס ציונה<->קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 13 - האומן/ברעם-ירושלים<->ככר השבת/ישעיהו-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 22א - ברעם/האומן-ירושלים<->הנביאים/הרב קוק-ירושלים-1א/ לוח זמנים
- 201 - יצחק אלחנן/הכובשים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 807 - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->שמגר/ירמיהו-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 821 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מסוף רעננה/דרך השרון-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 481 - תלמוד תורה/דרך קדם-מעלה אדומים<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-3#/ לוח זמנים
- 1 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים