קו 65
דייר אל-אסד←נחף
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 65 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 65 (דייר אל-אסד←נחף) יש 49 תחנות. מסלול הקו מתחיל באל ג'בל א ומסתיים בפארק 2.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 65 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דייר אל-אסד←נחף (49 תחנות)
אל ג'בל א
מועצה מקומית
אל ג'בל/בית ספר א
אל ג'בל ב
אל ג'בל/אל עין
אל ג'בל ד
צלאח א דין/אל ג'בל
צלאח א דין
שכונה מערבית
אל כרמיה
אל אפראח
דיר אלאסד/חלוקת דואר
קופת חולים כללית
שוק
בית ספר אבן חלדון
מועצה מקומית
בית ספר א
בית מרקחת
דרך 8534/צמיגים
דייר אלאסד/יציאה
צומת כרמיאל מערב
כביש 784/שדרות קק''ל
נשיאי ישראל/אורט בראודה
נשיאי ישראל/דרך השלום
שדרות נשיאי ישראל/יקב
נשיאי ישראל/מורד הגיא
קניון לב כרמיאל/נשיאי ישראל
קופת חולים/נשיאי ישראל
נשיאי ישראל/חבצלת
נשיאי ישראל/איריס
נשיאי ישראל/פארק אופירה
'הגליל א
הגליל/צה''ל
ת. רכבת כרמיאל/רציפים
החרושת/העמק
החרושת/המלאכה
החרושת/חשמל
החרושת/העסקים
החרושת/בית עלמין
מתחם ביג כרמיאל
צומת מעלה כמון/כביש 85
מסעף נחף
מועצה מקומית
נחף דואר
קופת חולים כללית
בית ספר א
המחצבה
מסגד אלרחמן 2
פארק 2
שאלות ותשובות לגבי קו 65
מתי מתחיל לפעול קו 65?
קו 65 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 65 מפסיק לעבוד?
קו 65 מפסיק לפעול ב-15:30 בשישי
מתי מגיע קו 65?
כדי לראות מתי קו דייר אל-אסד←נחף האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דייר אל-אסד←נחף הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 65 (דייר אל-אסד←נחף)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דייר אל-אסד←נחף (דייר אל-אסד←נחף) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 65 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 65 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 65 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 65 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 65
קו 65 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:00 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 23:00 | 20 |
ב׳ | 05:00 - 23:00 | 20 |
ג׳ | 05:00 - 23:00 | 20 |
ד׳ | 05:00 - 23:00 | 20 |
ה׳ | 05:00 - 23:00 | 20 |
ו׳ | 05:30 - 15:30 | 20 - 30 |
ש׳ | 12:30 - 22:30 | 60 - 270 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל65 (מ אל ג'בל א), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 65 (דייר אל-אסד←נחף) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 65
תעריף הנסיעה ב65 (דייר אל-אסד←נחף) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
65 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 65 היא אל ג'בל א והתחנה האחרונה היא פארק 2.
קו 65 (דייר אל-אסד←נחף) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 65. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 65.
מעקב אחר קו האוטובוס 65 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 65 (דייר אל-אסד←נחף) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 65 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 65 ב-ישראל
65 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 5 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->אור הגנוז מרכז-אור הגנוז-1#/ לוח זמנים
- 16א - אזור תעשייה צפת ד-צפת<->ברקת/ספיר-צפת-2#/ לוח זמנים
- 35 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->פלך מרכז-פלך-1#כרמיאל ↔ פלך/ לוח זמנים
- 797 - אלנבי/הברון הירש-חיפה<->דהר אל כניס ה-שפרעם-1ת/ לוח זמנים
- 302 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->בריאות השן-דייר אל אסד-1#/ לוח זמנים
- 73 - מגרש ספורט-טובא זנגריה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 984 - טעם הצבי/שלב א-חצור הגלילית<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-2א/ לוח זמנים
- 4 - שונית/כוכב הים-נהריה<->שדרות ששת הימים/שלום הגליל-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 46 - כיכר חיילים משוחררים-כיסרא סומיע<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2#/ לוח זמנים
- 96 - בית ספר נוטרדאם-מעיליא<->כפר סמיע ז-כיסרא סומיע-2#/ לוח זמנים
- 12 - קניון תרשיחא-מעלות תרשיחא<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 82 - הרבי מלובאוויטש/כ''ב ילדי מעלות-צפת<->בי''ס בירב/כ''ב ילדי מעלות-צפת-1#/ לוח זמנים
- 18 - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כיכר אלמעסרה-טמרה-1א/ לוח זמנים
- 983 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ישיבת שפתי צדיק/שלב ג-חצור הגלילית-1#/ לוח זמנים
- 151 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->אום אלשתוייה-אעבלין-1#/ לוח זמנים
- 4 - שלום הגליל/בן עמי-עכו<->צומת עכו דרום-עכו-1ב/ לוח זמנים
- 90 - נוף כנרת 1-צפת<->קופת חולים/הנשיא-צפת-15/ לוח זמנים
- 64 - מועדון פיס-ג'יש<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 55 - תחנה מרכזית ראש פינה-ראש פינה<->חוני המעגל/צהל-חצור הגלילית-1#/ לוח זמנים
- 285 - מאר אליאס/א סלעה-פסוטה<->נשיאי ישראל/אורט בראודה-כרמיאל-1#/ לוח זמנים